هزینه مهاجرت به هلند

29 دی 1398 2 نظر

هزینه مهاجرت به هلندهزینه مهاجرت به هلند، هزینه های دریافت اقامت و تابعیت کشور هلند و روش های مهاجرت به هلند در این مقاله به صورت اختصاصی و علمی مورد بحث و بررسی قرار می گیرد. آیا هلند، کشور مناسبی برای مهاجرت است؟ هزینه مهاجرت به هلند چه مقدار است؟ آیا مهاجرت به هلند به صرفه است؟ روش های مختلف مهاجرت به هلند، چه هزینه ای را شامل می شوند؟ اطلاع از هزینه مهاجرت به هلند، می تواند تأثیر بسزایی در تصمیم گیری و برنامه ریزی فرد در انتخاب بهترین روش و کشور برای مهاجرت باشد. کشور هلند همواره از گزینه های مناسب مهاجرت برای متقاضیان مهاجرت به ویژه ایرانیان بوده است. متقاضیان مهاجرت به این کشور می توانند از طریق تماس با مؤسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) با هزینه مهاجرت به هلند آشنا شده و بدین منظور از مشاوره تلفنی رایگان استفاده نمایند. ضمن اینکه با تکمیل فرم تماس، درخواست ایشان جهت دریافت مشاوره تلفنی رایگان ثبت می شود. در ادامه به بررسی موضوع هزینه مهاجرت به هلند تحت عناوین زیر خواهیم پرداخت.

 • هزینه مهاجرت به هلند و شرایط عمومی
 • هزینه مهاجرت به هلند از طریق کار
 • هزینه مهاجرت به هلند از طریق تحصیل
 • هزینه مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری
 • هزینه مهاجرت به هلند از طریق ازدواج
 • هزینه مهاجرت به هلند و اخذ تابعیت از طریق تولد
 • هزینه مهاجرت به هلند از طریق پناهندگی
 • هزینه مهاجرت به هلند و هزینه های زندگی در هلند
 • هزینه مهاجرت به هلند و اخذ تابعیت و اقامت هلند
 • هزینه مهاجرت به هلند و سخن پایانی

کار در هلندهزینه مهاجرت به هلند و شرایط عمومی

پادشاهی هلند که قدمتی دیرینه دارد، همواره از دیرباز مقصد بسیاری از متقاضیان مهاجرت بوده است. کشور هلند با زبان رسمی هلندی (Dutch) و واحد پولی یورو، در همسایگی کشور های آلمان و بلژیک واقع شده است. پایتخت و بزرگترین شهر هلند، آمستردام می باشد و جمعیت کلی این کشور حدود 16 میلیون نفر است.

این کشور با توجه به راه داشتن به دریا، داشتن بنادر بسیار مهم تجاری و همچنین هم مرزی با کشورهای برتر اروپا نظیر آلمان، از مهم ترین و پررونق ترین کشورهای اروپایی به شمار می آید. از این رو بسیاری از افراد متقاضی مهاجرت، با توجه به نرخ بیکاری کم و رونق تولید، همچنین قوانین مناسب مهاجرپذیری، این کشور را برای خود انتخاب می نمایند. افرادی که به دنبال تخمین هزینه مهاجرت به هلند می باشند و قصد شناخت بیشتر کشور هلند را دارند، می توانند با مطالعه مقاله پیش رو، از هزینه کلیه روش های مهاجرتی به این کشور اطلاع یابند.

هزینه مهاجرت به هلند از طریق کار

اگر به دنبال یافتن روشی برای مهاجرت به هلند از طریق کار می باشید، توصیه می شود که این بخش از مقاله را با دقت مطالعه نمایید. افراد بسیاری، متقاضی کار در هلند می باشند. از اصلی ترین شرایط مهاجرت به هلند از طریق کار، دریافت یک پیشنهاد شغلی است. به این ترتیب که تنها با داشتن یک پیشنهاد شغلی رسمی از طرف کارفرمای هلندی که با سفارت و اداره کار و مهاجرت هلند هماهنگ شده است، می توانید از طریق ویزای کار هلند وارد این کشور شوید. اما هزینه مهاجرت به هلند از طریق کار چه مقدار است؟ به طور کلی هزینه مهاجرت به هلند از طریق کار می تواند در حد بسیار کمی باشد. چرا که در این حالت، شخص متقاضی تنها به هزینه های کمی از قبیل مسکن و خورد و خوراک ماه اول خود نیاز دارد و از ماه های بعدی، صاحب درآمد می شود. دانستن سطح زبان انگلیسی یا آلمانی در سطح حرفه ای، از ملزومات اقدام از طریق کار در هلند می باشد. همچنین داشتن مدرک تحصیلی آکادمیک و سابقه کار مرتبط با تحصیلات، از اصلی ترین شرایط دریافت ویزای کار هلند است. برای تحلیل وضعیت کار در هلند، بهتر است که میزان نرخ بیکاری کشور هلند را بررسی نماییم.

هزینه مهاجرت به هلند

همانطور که ملاحظه نمودید نرخ بیکاری در کشور هلند، در سطح پایینی نسبت به بسیاری از کشورهای اروپایی مدرن قرار دارد. بر این اساس، نرخ بیکاری پایین کشور هلند، امتیاز ویژه ای برای متقاضیان مهاجرت کاری می باشد. افراد متقاضی مهاجرت به هلند از طریق کار، در جستجوی کسب اطلاع از چگونگی دریافت ویزای این کشور می باشند. یکی از طرق اخذ ویزای هلند و ورود به این کشور جهت کاریابی، ورود از طریق تحصیل است که در بند بعدی به طور مفصل بدان خواهیم پرداخت. اما به منظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص هزینه مهاجرت به هلند از طریق کار، می توانید به لینک زیر مراجعه کنید و اطلاعات خود را در خصوص کار در هلند افزایش دهید.

هزینه مهاجرت به هلند

کار در هلند

هزینه مهاجرت به هلند از طریق تحصیل

هزینه مهاجرت به هلند

تحصیل در هلند، از آسان ترین روش های مهاجرت و ورود به این کشور است. به منظور تحصیل در هلند، عموماً افراد باید شرایط کلی مهاجرت تحصیلی را در نظر بگیرند. دانستن سطح زبان مناسب و داشتن مدرک آیلتس، سن مناسب، مدرک تحصیلی استاندارد و مناسب و همچنین بودجه کافی می تواند از اصلی ترین شرایط مهاجرت تحصیلی به هلند باشد. بهترین راه ورود به کشور هلند از طریق تحصیل می باشد. پذیرش دانشجویان بین المللی در مقاطع تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد و امکان تحصیل در دانشگاه های دولتی و خصوصی این کشور، بهترین امتیاز برای هلند می باشد. مؤسسه حقوقی ملک پور در خصوص تحصیل در هلند، خدمات شایسته ای به متقاضیان ارائه می دهد. اما هزینه مهاجرت به هلند از طریق تحصیل چه مقدار است؟ هزینه های تحصیل در کشور هلند برای اتباع کشورهای اروپایی و کشور سوئیس، در حدود 2 تا 4 هزار یورو است. اما هزینه مهاجرت به هلند از طریق تحصیل برای افراد غیر اروپایی، در مقطع لیسانس در حدود 6 تا 15 هزار یورو و در مقطع کارشناسی ارشد در حدود 8 تا 20 هزار یورو می باشد.

بسیاری از افراد به دنبال دریافت بورسیه تحصیلی از کشور هلند می باشند. مؤسسه حقوقی ملک پور در این راستا، مختصری در خصوص بورسیه های تحصیلی کشور هلند و دانشگاه های برتر این کشور تقدیم شما خواهد کرد. بورسیه تحصیلی کشور های برتر اروپایی به چند قسمت تقسیم خواهد شد. بورسیه تحصیلی کشور هلند به سه قسمت تقسیم می شود. دسته اول، بورسیه هاییست که توسط دولت تأمین می شود؛ دوم آن دسته از بورسیه هایی که دانشگاه ها عموماً به افراد نخبه و ممتاز ارائه می دهند و سوم برنامه های ترکیبی فوق العاده برای توسعه و پیشرفت صنعت و اقتصاد کشور هلند که خواهان جذب نیروهای متخصص و ماهر می باشند. برای مثال، دولت کشور هلند برای دانشجویان بین المللی در مقطع کارشناسی ارشد و بالاتر، دانشجویان را برای گرفتن بورسیه تحصیلی از حدود 5000 یورو حمایت می کند. در ادامه به بررسی دانشگاه های برتر کشور هلند خواهیم پرداخت.

 

رتبه ملی

نام دانشگاه

رتبه بین المللی

1

دانشگاه دلفت

150

2

دانشگاه اوترخت

166

3

دانشگاه آمستردام

171

4

دانشگاه گرونینگن(Rijksuniversiteit)

200

5

دانشگاه انشاید

240

6

دانشگاه واگنینگن

287

7

دانشگاه ایدنوهن

303

8

دانشگاه آمستردام(Vrije universiteit)

376

9

دانشگاه لیدن

390

10

دانشگاه رادیوود نیهمنگ

488

 

پیشنهاد می شود برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص هزینه تحصیل در هلند، به لینک زیر مراجعه نمایید.

هزینه مهاجرت به هلند

هزینه تحصیل در هلند

هزینه مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری

هزینه مهاجرت به هلند

سرمایه گذاری یکی از روش های مهاجرت به هلند می باشد که متقاضیان بسیاری نیز دارد. همچنین این روش، یکی از انواع طرق اخذ اقامت و تابعیت کشور هلند نیز می باشد. افراد متقاضی مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری، به دنبال تخمین هزینه های خود می باشند. کشور هلند دارای انواع مختلفی از روش های سرمایه گذاری است. هلند به علت برخورداری از زمینه اقتصادی بالا، راه های ارتباطی در کسب و کار و مقبولیت بازار جهانی، کشوری قوی و دارای پتانسیل در امور سرمایه گذاری می باشد. از جمله روش های مرسوم جهت سرمایه گذاری در هلند، ثبت اختراع (Start up)، راه اندازی کسب و کار زنجیره ای و ثبت شرکت است. از جمله موارد مورد نیاز برای سرمایه گذاری در هلند، داشتن طرح تجاری خوب و قوی می باشد. این طرح باید به گونه ای باشد که به رشد اقتصادی و شکوفایی تجارت جهانی کمک کند. به عبارت دیگر باید برای کشور هلند سود دهی مطلوبی در پی داشته باشد. بسیاری از افراد به دنبال تخمین هزینه مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری هستند. در این حین، مؤسسه حقوقی ملک پور می تواند رهنمودها و کمک های مثمر ثمری برای متقاضیان انجام دهد. برای تخمین میزان بازدهی سرمایه گذاری در هلند، باید در ابتدا پتانسیل های سرمایه گذاری را در این کشور بررسی کرد. در نمودار زیر به بررسی میزان تولید ناخالص ملی کشور هلند خواهیم پرداخت.

هزینه مهاجرت به هلند

 

همانطور که ملاحظه کردید، از سال های 2000 میلادی تا کنون میزان تولید ناخالص ملی کشور هلند دارای رشد مناسبی بوده است. مقدار تولید ناخالص ملی این کشور در سال 2017 به 826 میلیارد دلار آمریکا می رسد که در مقایسه با کشورهای سوئیس و بلژیک، از مقدار بیشتری برخوردار است. در ادامه این بخش، به طور مختصر به بررسی روش های سرمایه گذاری در هلند و هزینه مهاجرت به هلند از این طریق می پردازیم.

خرید ملک، یکی از روش های سرمایه گذاری می باشد. از ملزومات اصلی خرید ملک در هلند، تسلط به زبان هلندی و یا داشتن مترجم برای امور ثبتی و قانونی می باشد. هزینه نقل و انتقال املاک در این کشور، حدودا 6 درصد کل هزینه ملک است. همچنین هزینه مهاجرت به هلند از طریق خرید ملک در مقیاس متر مربع در مرکز شهر آمستردام، 4000 یورو می باشد و قیمت هر متر مربع در خارج از شهر آمستردام 2700 یورو است.

نکته مهمی که در خصوص خرید ملک در کشور هلند باید مطرح نمود این است که خرید ملک در این کشور، باعث دریافت اقامت دائم برای متقاضیان نخواهد شد. بنابراین چنانچه خواهان دریافت اقامت دائم از این کشور می باشید، باید یک طرح نوآورانه و یا کارآفرینی داشته باشید و یا با ثبت شرکت در این کشور، به سود آوری و کسب منفعت در سطح جهانی کمک کنید. برای وصول این امر، داشتن یک طرح تجاری مناسب برای ثبت شرکت شما نیاز است.

از مهمترین روش های سرمایه گذاری در هر کشوری، ثبت شرکت می باشد. با توجه به سخت گیری هایی که کشور هلند جهت ثبت شرکت و کارآفرینی در نظر گرفته است، شما عزیزان باید حدود یک میلیون و دویست و پنجاه هزار یورو را به کشور هلند منتقل کنید تا از اقامت از طریق سرمایه گذاری استفاده نمایید. پس هزینه مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری در حدی است که شاید تعداد کمی توان اقدام از این روش را داشته باشند. در لینک زیر به بررسی تخصصی مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری پرداخته شده است.

هزینه مهاجرت به هلند

مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری

هزینه مهاجرت به هلند از طریق ازدواج

به منظور تخمین هزینه مهاجرت به هلند از طریق ازدواج، شخص متقاضی باید بتواند مطابق با قوانین موجود در هلند عمل نماید. افرادی که به دنبال دریافت کارت اقامت کشور هلند از طریق ازدواج می باشند، ابتدا باید با فرد مورد نظر ازدواج نمایند. همچنین لازم است که ثابت شود این ازدواج، واقعی بوده و صوری نمی باشد. این می تواند با نشان دادن داشتن قصد زندگی مشترک با ایشان، محرز شود و بدین ترتیب از صوری جلوه دادن آن، جلوگیری شود.

نکته مهاجرتی و قانونی کشور هلند، این است که شخص برای دریافت اقامت این کشور از طریق ازدواج باید به مدت 5 سال با همسر هلندی خود زندگی کند. اگر چه که این اقامت می تواند در کشور هلند نباشد. در این صورت شخص می تواند درخواست اقامت خود در کشور هلند را مطرح نماید. به طور کلی بر اساس تخمین سایت های رسمی کشور هلند، هزینه ازدواج در کشور هلند حدود 12 تا 18 هزار یورو می باشد. این هزینه ها شامل هزینه های ثبتی، امور اداری و... است. مدارک مورد نیاز برای ازدواج در هلند عبارتند از:

 • ارائه پاسپورت معتبر فرد متقاضی
 • ارائه شناسنامه اشخاص
 • ارائه مدارک مبنی بر ارتباط بین طرفین قبل و بعد ازدواج
 • ارائه فیش حقوقی مناسب
 • ارائه نامه تمکن مالی
 • ارائه گواهی تجرد و یا طلاق شخص متقاضی

برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه مهاجرت به هلند از طریق ازدواج می توانید به لینک زیر مراجعه فرمایید.

هزینه مهاجرت به هلند

مهاجرت به هلند از طریق ازدواج

هزینه مهاجرت به هلند و اخذ تابعیت از طریق تولد

هزینه مهاجرت به هلندبه طور کلی سیستم اعطای تابعیت کشورهای جهان بر اساس تولد، به دو حالت است؛ از طریق خاک و از طریق خون. کشورهای دارای سیستم اعطای تابعیت بر اساس خاک، آن دسته از کشورهایی می باشند که به صرف تولد فرد در کشورشان و بدون در نظر گرفتن تابعیت والدین وی، به شخص متولد شده تابعیت اعطا می نمایند. از سوی دیگر، کشورهای دارای تابعیت بر اساس خون، کشورهایی هستند که تابعیت خود را به فرزندانی اعطا می نمایند که یکی از والدین آن ها دارای تابعیت کشور مورد نظر باشند. سیستم اعطای تابعیت کشور هلند، بر اساس خون می باشد. به این معنی که طفل متولد شده از طرف یکی از والدین، تابعیت خود را دریافت می کند. به عبارت دیگر بایستی حداقل یکی از والدین فرد متولد شده، تابعیت کشور هلند را دارا باشد تا بتوان از طریق تولد، تابعیت و پاسپورت هلند را به دست آورد. هزینه مهاجرت به هلند از طریق تولد فرزند، برای امور ثبتی و اداری 350 یورو تخمین زده شده و هزینه های بیمارستان برای افرادی که اقامت بلند مدت این کشور را دارند (6 ماه به بالا) می تواند رایگان باشد و از بیمه سلامت خود استفاده نمایند.

هزینه مهاجرت به هلند از طریق پناهندگی

پناهندگی یکی از روش های مهاجرت می باشد. اما این روش شاید به قیمت به خطر افتادن جان شما باشد. پناهندگی، یک روش غیرقانونی و غیر امن می باشد که عموم افراد با آگاهی نداشتن از شرایط مهاجرتی خود، دست به این اقدام می زنند. عدم وجود امکانات نگهداری مناسب، عدم وجود امنیت عمومی در محیط نگهداری، سطح کم پایین رفاه اجتماعی، بد رفتاری افراد متصدی کمپ ها با پناهدنگان و... از شرایط بد اقدام از این روش می باشد. این مقاله توسط مؤسسه حقوقی ملک پور تهیه شده است و بر این اساس، کپی برداری از آن بدون کسب اجازه و اشاره به منبع، غیرقانونی و غیرشرعی می باشد. عموماً پناهندگی در هر کشوری هزینه خاصی ندارد و شخص بدون هزینه می تواند در خواست پناهندگی خود را به کشور مقصد ارائه دهد. اما برای درک بهتر خطرات پناهندگی و چگونگی دریافت راه های جایگزینی که بدان آگاهی کامل ندارید، پیشنهاد می شود به لینک ذیل مراجه کرده و اطلاعات خود را افزایش دهید. ضمن این که مؤسسه حقوقی ملک پور، در زمینه پناهندگی خدمات نداشته و این روش را به متقاضیان عزیز نیز توصیه نمی نماید.

هزینه مهاجرت به هلند

پناهندگی هلند

در جدول ذیل، میزان درخواست پناهندگی به کشور هلند از طرف کشورهای دیگر بررسی شده است.

 

2018

2017

2016

2015

2014

کشورهای درخواست دهنده پناهندگی

115

320

1025

2550

450

افغانستان

345

365

1665

1005

85

آلبانی

335

890

980

40

15

الجزایر

70

485

1860

255

320

گرجستان

65

330

110

80

65

گینه

185

845

960

3010

615

عراق

685

720

885

1885

5051

ایران

105

355

340

70

100

لیبی

255

975

1270

80

55

مراکش

155

245

195

210

225

نیجریه

30

165

905

435

190

صروستان

120

260

190

235

180

سودان

965

2970

2865

18675

8750

سوریه

هزینه مهاجرت به هلند و هزینه های زندگی در هلند

هزینه مهاجرت به هلند

 

به طور کلی افرادی که قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارند، به محاسبه و تخمین هزینه های زندگی خود در این کشورها می پردازند. اطلاع از هزینه ها و شرایط زندگی در هلند، منجر به برنامه ریزی دقیق تر و بهتر برای مهاجرت به این کشور می شود. هزینه های زندگی در هلند، بستگی به انتخاب فرد در شهر و سبک زندگی خود دارد. با این وجود، در جدول ذیل، به بررسی بخشی از هزینه خدمات و کالا در کشور هلند پرداخته ایم. جدولی که در ادامه برای شما ضمیمه می شود، برای همه افراد صدق خواهد کرد و تفاوتی ندارد که شخص از چه روشی برای مهاجرت به هلند اقدام کرده است.

 

کالا و خدمات در کشور هلند

هزینه (یورو)

هزینه اجاره مسکن دانشجویی

300 تا 600 یورو

هزینه چای و قهوه

2 یورو

هزینه یک ساندویچ پنیر

3 یورو

هزینه غذای دانشجویی معمولی

10 یورو

1 کیلو گرم سینه مرغ

3.67 یورو

1 کیلو گرم گوشت قرمز

7.22 یورو

آب معدنی 1.5 لیتری

0.83 یورو

بلیط یک طرفه اتوبوس یا مترو

3 یورو

هزینه ثبت نام باشگاه ورزشی

30 یورو در ماه

هزینه اشتراک ماهانه اینترنت

40 یورو در ماه

هزینه کرایه تاکسی

3.60 یورو

میانگین هزینه زندگی و تحصیل در هلند برای دانشجویان 800 _ 1100 یورو در ماه می باشد.

هزینه مهاجرت به هلند و اخذ تابعیت و اقامت هلند

هزینه مهاجرت به هلند و دریافت اقامت و حتی تابعیت برای افراد مختلف، ممکن است تفاوت داشته باشد. برای مثال، هزینه امور اداری یک دانشجو در کشور هلند، حدود 500 یورو می باشد. اما به طور کلی اگر فرد به طور مداوم به مدت 5 سال در کشور هلند به طور قانونی زندگی کند، یا به مدت 3 سال مداوم با یک تبعه هلندی ازدواج کرده و زندگی کند (حتی در کشورهای دیگر) یا از پدر یا مادری متولد شده است که در زمان تولد خود، یکی از آن ها تابعیت کشور هلند را داشته بود، می تواند در خواست تابعیت و یا اقامت دائم کشور هلند را به مقامات مذکور ارائه نماید. مؤسسه حقوقی ملک پور با تخمین و بررسی هزینه روش های مهاجرت به هلند و همچنین داشتن وکلایی در خصوص دریافت اقامت و ویزای کشور هلند، آماده ارائه خدمات به شما متقاضیان عزیز مهاجرت به هلند می باشد. همچنین این مؤسسه با تهیه و فروش محصول راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت، به روزترین و دقیق ترین اطلاعات در خصوص انواع روش های مهاجرت به کشورهای معتبر دنیا را در اختیار شما سروران گرامی قرار داده است. این محصول، به تدریس و کوشش استاد ملک پور گردآوری شده است و در خاورمیانه بی نظیر می باشد.

تحصیل پزشکی در دانمارک

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

 

_____________________ هزینه مهاجرت به هلند و سخن پایانی _____________________

هزینه مهاجرت به هلند، روش های مهاجرت به هلند و هزینه های مهاجرت به هلند از طرق مختلف در این مقاله مورد بررسی علمی و دقیق قرار گرفت. با توجه به روش های موجود برای اقدام جهت مهاجرت به هلند که در حال حاضر ساده ترین آن، روش تحصیلی می باشد؛ هزینه مهاجرت به هلند در مقایسه با کشورهای دیگر، کم می باشد. از این رو، مؤسسه حقوقی ملک پور بهترین روش ممکن برای مهاجرت به هلند را تحصیل می داند. چرا که هزینه مهاجرت به هلند از این روش بسیار کم بوده و دارای ریسک پایینی می باشد. شما عزیزان می توانید در صورت داشتن هر گونه سئوال در خصوص تخمین و بررسی هزینه مهاجرت به هلند، با برقراری تماس تلفنی با مؤسسه حقوقی ملک پور و یا تکمیل فرم تماس، از مشاوره تلفنی رایگان این مؤسسه استفاده نموده و اطلاعات خود را افزایش دهید. همچنین می توانید در انتهای این بخش و در قسمت "ثبت پرسش"، سئوالات حود را در خصوص هزینه مهاجرت به هلند ثبت نموده تا افراد صاحب علم بدان پاسخ جامع و کامل دهند.

امتیاز 5 از 5 ( 4 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
سارا.ت
با سلام. ممنون از مقاله خوبتون. برای مهاجرت به هلند از طریق تحصیل ایا بعدش میشه با پیدا کردن کار اقامت و بعد تابعیت گرفت؟و اینکه هزینه های تحصیل در دکتری در هلند به چه صورت است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز سپاسگزاریم از الطافتان درخصوص سوال اولتان بلی یکی از راه های ورود به کشور هلند از طریق تحصیل می باشد که دانشجویان پس از آن می توانند وارد بازار کار شوند و و پس از 5 سال کار درخواست اقامت دائم و تابعیت نمایند. درمورد سوال دومتان اگر بتوانید بورسیه دریافت نمایید هزینه های شما رایگان یا خیلی کاهش پیدا می کند. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما توسط کارشناسنان ما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
ابراهیم اسدی
سلام ممنون از مقاله خوبتون من در خصوص هزینه مهاجرت به هلند سوالات زیادی داشتم که با خواندن این مقاله اکثرشون را پاسخ گرفتم یک سوال واسم پیش آمده اونم اینکه ویزای جستجوی کار هلند به چه ترتیب است؟ و هزینه مهارجدت به هلند از طریق ویزای جستجوی کار چقدر است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب برای هلند اگر پیشنهاد شغلی داشته باشید از طریق کار می توانید اقدام فرمایید در خصوص هزینه ها هم بستگی به هزینه زندگی شما دارد متغیر می باشد.برای کسب اطلاعات کامل و دقیقتر با توجه به رزومه شما با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید تا از مشاوره رایگان استفاده نمایید.
مشاوره رایگان