فرم درخواست ارزیابی کار در خارج از کشور

27 فروردین 1399 3 نظر

به دنبال کار در خارج از کشور هستید؟
آیا کاریابی در خارج از کشور و دریافت جاب آفر (Job offer) در زمینه شغلی خود شما، دغدغه شماست؟
این صفحه جهت بررسی رزومه (CV) شما تدارک دیده شده است.

!!!توجه: قبل از تکمیل فرم، حتماً ویدئو را تماشا نموده و لیست مشاغل قابل اقدام و توضیحات لازم مربوط به کاریابی را در لینک زیر مطالعه فرمایید.

کار در خارج از کشورلینک مقاله کار در خارج از کشور

 

مؤسسه حقوقی ملک پور با توجه به شرایط حال حاضر کشور و در راستای اهداف معنوی خود به منظور ایجاد امید در بین ایرانیان، اقدام به راه اندازی کمپین کار در خارج از کشور کرده است. متقاضیان شرکت در این کمپین می توانند در صورت واجد شرایط بودن (از لحاظ سنی، مدرک تحصیلی، دانش زبان، سابقه کار در رشته شغلی تعیین شده و...)، از فرصت ایجاد شده برای کاریابی در خارج از کشور و مهاجرت از طریق کار اقدام نمایند. مؤسسه حقوقی ملک پور در مدت زمان کوتاهی، با شناسایی مشاغل مورد نیاز تعدادی از ایالات کانادا و همکاری با دفاتر و مراکز کاریابی این کشور، اقدام به کاریابی برای متقاضیان کار در کانادا نموده و هزینه لازم جهت کاریابی، اخذ ویزای کار کانادا و دریافت اقامت دائم این کشور برای متقاضیان را به صورت مرحله به مرحله اخذ می نماید. با عقد قرارداد با مؤسسه حقوقی ملک پور، حدود 5 درصد از هزینه کل دریافت شده و در صورت موفقیت در جلسه مصاحبه با کارفرما، پروسه اخذ ویزای کار کانادا و سپس اقامت دائم این کشور توسط مؤسسه ملک پور آغاز می شود که هزینه های مربوط به آن در هر مرحله از متقاضی دریافت می شود. شما می توانید با هشتک کار در خارج از کشور، فعالیت های این کمپین را در صفحات مجازی مؤسسه پیگیری نمایید. توجه داشته باشید که امور کاریابی، بر اساس اطلاعات تکمیل شده در فرم زیر انجام گرفته و موفقیت در مصاحبه با کارفرما، منوط به صداقت و صحت در ارائه اطلاعات و مدارک می باشد. اطلاعات تکمیلی در خصوص کمپین کار در خارج از کشور و لیست مشاغل مورد نیاز ایالات کانادا را می توانید در لینک بالا مشاهده نمایید. توصیه می شود قبل از تکمیل فرم ذیل، محتویات لینک پیشنهاد شده در فوق را مطالعه کرده و لیست مشاغل مورد نیاز کانادا در سال 2020 را با دقت بررسی نمایید.

 

فایل تصویری مؤسسه ملک پور پیرامون کاریابی در خارج از کشور

فایل صوتی مؤسسه ملک پور پیرامون کاریابی در خارج از کشور

 

چنانچه در ویدئو گفته شد مراحل اقدام برای کاریابی در کانادا به صورت زیر است:

کار در خارج از کشور1 - مطالعه لیست مشاغل مورد نیاز کانادا
2 - تکمیل فرم ارزیابی کار در خارج از کشور
3 - ارتباط با مشاور خود و بررسی مجدد شرایط توسط مشاور
4 - در صورت دریافت تأییدیه مشاور، واریز مبلغ 50 یورو جهت بررسی کارشناسی رزومه
5 - تأیید رزومه و اخذ جلسه تخصصی با کارشناس ارشد
6 - عقد قرارداد کاریابی و واریز 5% درصد مبلغ حق الوکاله
7 - دریافت 25% مبلغ حق الوکاله با مشخص شدن پیشنهاد کاری
8 - انجام مصاحبه
9 - پرداخت 50% مبلغ حق الوکاله در مرحله دریافت Job Offer
10 - دریافت PR برای کل خانواده و تسویه تتمه مبلغ حق الوکاله

امتیاز 4.25 از 5 ( 3 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
بهراد هجری
میتونم تا دوماه مدرک فنی بگیرم و اینکه اگه شرایط پذیرش داشته باشم باید وام بانکی ام را تسویه کنم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز سوال شما خیلی مبهم بود. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا کارشناسان ما بصورت رایگان شرایط عمومی شما را بررسی کنند.
مهدی
ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما و همکارانتان در موسسه ملک پور، میخواستم بدانم موسسه ی ملک پور برای افرادی که ویزای جستجوي کار گرفته اند و یا اقامت اروپا را دارند ، در داخل اروپا خدمات کاریابی انجام میدهند؟ یا خدمات کاریابی فقط مربوط به کانادا می شود؟ با تشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز با توجه به اینکه ما موسسه حقوقی هستیم و مثل کاریابی ها روی کاریابی فعالیت نداریم پیشنهاد می کنم در این خصوص از کاریابی های بین المللی معتبر پیگیر باشید یا از محصول گام به گام تا کار در خارج کشور استفاده نمایید. درمورد خدمات کاریابی ما در سال یک بار روی سایت اعلام میکنیم که اگر از طریق کانال های تلگرامی ما را پیگیری بکنید زمان آن اعلام می گردد. موفق باشید.
امیررضا گرجی
سلام ۲۳سالم هست مدرکم دیپلم الکتروتکنیک هست و بازاریابی وخریدوفروش تابلوهای برق کنتوری و صنعتی قسط مهاجرت دارم برای کار در فنلاند یا دانمارک میتونم اقدام کنم برای مهاجرت با خانواده سرمایه زیادی ندارم.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای کار در کشور های حوزه اسکاندیناوی باید پیشنهاد شغلی داشته باشید. و عموماً رشته های کامپیوتر، برنامه نویسی و ... از شانس کاریابی بالایی برخوردارند. باتوجه به شرایطی که می فرمایید شرایط عمومی شما خیلی سخت پیشنهاد می کنم با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما دقیق تر بررسی شود. موفق باشید.
مشاوره رایگان