فرم درخواست ارزیابی اخذ بورسیه

5 آذر 1398 1 نظر

بورسیه تحصیلی در خارج از کشور، شرایط دریافت فاند تحصیلی و واجدین شرایط تحصیل با بورسیه در خارج از کشور، در این بخش مورد بررسی و تحلیل دقیق علمی قرار می گیرد. شرایط و معیارهای دریافت بورسیه تحصیلی چگونه است؟ آیا شما نیز از جمله افراد واجد شرایط اخذ بورسیه تحصیلی در خارج از کشور می باشید؟ آیا مایل به محک و ارزیابی شرایط خود، جهت اخذ بورسیه تحصیلی در خارج از کشور هستید؟ درصورتی که شما عزیزان نیز خواستار تحصیل در کشورهای دیگر و اخذ بورسیه تحصیلی می باشید، می توانید با مطالعه صفحه پیش رو، اطلاعات مفیدی پیرامون شرایط اخذ بورسیه تحصیلی، نکات مهم بورسیه تحصیلی و ارزیابی اطلاعات خود جهت دریافت بورسیه تحصیلی، بدست آوردید.

طی سال های گذشته، تحصیل در کشورهای اروپایی، کانادا، آمریکا و استرالیا بیشتر مورد توجه و استقبال عموم داوطلبان قرار گرفته است. در این میان، ارائه انواع بورسیه های تحصیلی از سوی دانشگاه های مختلف، شرایط تحصیل در این کشورها را هموارتر ساخته است. بورسیه های تحصیلی، پس از دریافت اطلاعات افراد متقاضی و ارزیابی شرایط آن ها توسط مؤسسات و دانشگاه های خارج از کشور، به افراد واجد شرایط تعلق می گیرد. مؤسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش)، مفتخر به ارائه خدمات رایگان در این زمینه، به منظور افزایش رضایت و خشنودی شما همراهان عزیز می باشد. شما عزیزان می توانید اطلاعات خود را به صورت صحیح و دقیق در فرم زیر وارد نمایید. سپس کارشناسان ما در مؤسسه حقوقی ملک پور، اطلاعات شما را در بانک اطلاعاتی خود وارد نموده و با مراجعه رابطین به دانشگاه های خارج از کشور و بررسی اطلاعات شما بر روی صفحه این دانشگاه ها، شرایط شما جهت اخذ انواع بورسیه های تحصیلی ارزیابی می شود. در صورتی که شرایط شما مناسب برای دریافت بورسیه تحصیلی، تشخیص داده شود، از طرف مؤسسه حقوقی ملک پور با شما تماس گرفته خواهد شد و اقدامات بعدی جهت عقد قرارداد و سایر مراحل اخذ بورسیه تحصیلی، انجام خواهد گرفت.

بنابراین در صورتی که تمایل به بررسی رایگان شرایط خود جهت دریافت بورسیه تحصیلی در کشورهای مختلف دارید، لطفا فرم زیر را با اطلاعات دقیق و کاملاً صحیح خود، تکمیل فرمایید.

ثبت پرسش
محسن عالی
با سلام لطفا سابقه بنده را جهت اخذ بورسیه بررسی نمایید. با تقدیم احترام محسن عالی

پاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، تمامی رزومه ها توسط تیم پذیرش بررسی شده و در صورت موفقیت در اخذ بورسیه، از طرف تیم پذیرش به شما اطلاع رسانی می شود. فرایند بررسی پرونده ها حداقل 2 هته تا نهایت 1 ماه به طول می انجامد. * مانا باشید *