سمینار ترکیه

19 آذر 1398 بدون نظر

سمینار ترکیهسمینار انتخاب مسیر مهاجرت و هنر زندگی کردن برای اولین بار توسط مؤسسه MIE برگزار می شود. این سمینار در نوروز 99، به مدت 3 روز و در هر روز به مدت 5 ساعت، در کشور ترکیه، شهر زیبای استانبول برگزار خواهد شد. در این سمینار منحصر به فرد و ویژه در ترکیه مباحث مربوط به موفقیت و روش های مختلف مهاجرت در قالب یک سمینار مطرح می شود و فرصتی استثنایی است برای آنان که می خواهند در نوروز 99 علاوه بر سفر و تفریح، آینده خود را نیز رقم بزنند.

شما عزیزان می توانید با حضور در این سمینار در کشور ترکیه، اصول موفقیت را از زبان جناب آقای ملک پور، یکی از موفق ترین ایرانیان حال حاضر، بشنوید و علاوه بر آن به صورت حضوری و رو در رو با مدیریت محترم مؤسسه حقوقی ملک پور (جناب آقای ملک پور)، مشاور رسمی مهاجرت کانادا (جناب آقای افضلی) و سایر کارشناسان ارشد ملاقات کنید و برای انتخاب مسیر مهاجرت خود با ایشان مشاوره داشته باشید.

هزینه شرکت در سمینار انتخاب مسیر مهاجرت و هنر زندگی کردن، 1000 یورو می باشد. عزیزان شرکت کننده در این سمینار، در صورت عقد قرارداد با مؤسسه، کل مبلغ پرداختی بابت سمینار و همچنین 500 یورو کمک هزینه سفر به ترکیه از مبلغ قراردادشان کسر خواهد شد.

 

فایل تصویری پیرامون سمینار ترکیه توسط مدیریت مجموعه

فایل صوتی پیرامون سمینار ترکیه توسط مدیریت مجموعه

 

سمینار ترکیه

 

ثبت نام شرکت در سمینار انتخاب مسیر مهاجرت و هنر زندگی کردن از ابتدای مهرماه آغاز شده است. متقاضیانی که اکنون اقدام به ثبت نام نمایند، می توانند از تخفیف 40 درصدی هزینه سمینار برخوردار شوند.

 فقط تا پایان آذرماه 

 

40% تخفیف

و کسر تمام مبلغ پرداختی در صورت عقد قرارداد

+ 500 یورو کمک هزینه سفر به ترکیه جهت شرکت در همایش 

 

تخفیف

مدت زمان باقی مانده جهت بهره مندی از تخفیف 40% سمینار ترکیه:

 

تا پایان آذرماه

 

در صورت تمایل به دریافت اطلاعات تکمیلی پیرامون سمینار ترکیه و شرکت در آن می توانید فرم تماس را تکمیل فرمایید تا با شما تماس گرفته شود. 

تخفیف

ثبت پرسش