سمینار موفقیت و مهاجرت 1399

26 فروردین 1399 بدون نظر

سمینار موفقیت و مهاجرت

سمینار انتخاب مسیر مهاجرت و هنر زندگی کردن برای اولین بار توسط مؤسسه MIE برگزار می شود. این سمینار، به مدت 3 روز و پس از پایان محدودیت های سفر مربوط به بیماری کووید 19 برگزار می گردد. در این سمینار منحصر به فرد و ویژه، مباحث مربوط به موفقیت و روش های مختلف مهاجرت در قالب یک همایش شاد و فرح بخش با حضور مشاورین MIE مطرح می شود و فرصتی استثنایی است برای آنان که می خواهند در سال 1399 علاوه بر سفر و تفریح، آینده خود را نیز رقم بزنند.

شما عزیزان می توانید با حضور در این سمینار، اصول موفقیت را از زبان جناب استاد ملک پور، یکی از موفق ترین ایرانیان حال حاضر، بشنوید و علاوه بر آن به صورت حضوری و رو در رو با مدیریت محترم مؤسسه حقوقی ملک پور (جناب آقای ملک پور)، مشاور رسمی مهاجرت کانادا (جناب آقای افضلی عضو ICCRC) و سایر کارشناسان ارشد ملاقات نمایید و برای انتخاب مسیر مهاجرت خود با ایشان مشاوره داشته باشید.

هزینه شرکت در سمینار انتخاب مسیر مهاجرت و هنر زندگی کردن، 1000 یورو می باشد. عزیزان شرکت کننده در این سمینار، در صورت عقد قرارداد با مؤسسه، کل مبلغ پرداختی بابت سمینار و همچنین 500 یورو کمک هزینه سفر از مبلغ قراردادشان کسر خواهد شد.

 

فایل تصویری پیرامون سمینار توسط مدیریت مجموعه

فایل صوتی پیرامون سمینار توسط مدیریت مجموعه

 

سمینار ترکیه

 

ثبت نام شرکت در سمینار انتخاب مسیر مهاجرت و هنر زندگی کردن از ابتدای مهرماه آغاز شده است. متقاضیان تا 10 اردیبهشت امکان ثبت نام در سمینار دارند.

 

دقت نمایید تمام مبلغ پرداختی شما در صورت عقد قرارداد کسر می گردد.

+ 500 یورو کمک هزینه سفر جهت شرکت در همایش 

 

تخفیف

فایل تصویری نکات تکمیلی راجع به سمینارموفقیت و مهاجرت 99

فایل صوتی نکات تکمیلی راجع به سمینارموفقیت و مهاجرت 99

 

در صورت تمایل به دریافت اطلاعات تکمیلی پیرامون سمینار و شرکت در آن می توانید فرم تماس را تکمیل فرمایید تا با شما تماس گرفته شود. 

تخفیف

امتیاز 5 از 5 ( 5 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
مشاوره رایگان