خلبانی در کانادا

20 دی 1398 18 نظر

خلبانی در کانادا

خلبانی در کانادا، شرایط دریافت مجوز رسمی خلبانی در کانادا و اقامت در کانادا از طریق تحصیل دوره های خلبانی در این مقاله مورد بررسی و تحلیل علمی قرار می گیرد. آیا شما نیز به خلبانی در کشور کانادا علاقمند می باشید؟ خلبانی در کانادا شامل چه دوره های است و هزینه هر دوره چه میزان است؟ شرایط کسب پروانه رسمی خلبانی در کانادا چیست؟ چگونه می توان از طریق اخذ مجوز خلبانی، اقامت کانادا را دریافت نمود؟ اگر شما نیز درصدد یافتن پاسخ سئوالات بالا می باشید، مطالعه مقاله پیش رو را به شما عزیزان توصیه می نماییم. کشور کانادا برگزارکننده یکی از معتبرترین دوره های آموزش خلبانی می باشد که دربرگیرنده سه دوره آموزش خلبانی شخصی، تجاری و حرفه ای می باشد. علاقمندان به آموزش خلبانی در کانادا می توانند از طریق ویزای تحصیلی وارد این کشور شده و پس از پایان دوره های آموزشی خلبانی در کانادا و کار در مشاغل مرتبط به پرواز، اقامت دائم کانادا را دریافت نمایند. مقاله حاضر توسط مؤسسه حقوقی ملک پور تهیه شده است و سعی در ارائه مفیدترین و بروزترین اطلاعات، در زمینه خلبانی در کانادا دارد. مشاورین ما در مؤسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش)، آماده پاسخگویی به تماس های شما و ارائه مشاوره تلفنی رایگان به شما همراهان گرامی می باشند. شما می توانید از طریق تکمیل فرم تماس، درخواست خود جهت تماس با ما و دریافت مشاوره تلفنی رایگان را ثبت نمایید. در مقاله پیش رو به موارد زیر پرداخته می شود:

 • خلبانی در کانادا و شرایط عمومی آن
 • خلبانی در کانادا و اخذ مجوز رسمی پرواز
 • خلبانی در کانادا و شرایط اقامت پس از اخذ مجوز رسمی پرواز
 • خلبانی در کانادا و مدارک مورد نیاز برای ویزای تحصیلی کانادا
 • خلبانی در کانادا و هزینه های تحصیل
 • خلبانی در کانادا و هزینه های زندگی در ونکوور
 • خلبانی در کانادا و سخن پایانی

خلبانی در کانادا

خلبانی در کانادا و شرایط عمومی آن

دوره های خلبانی در کانادا در شهر ونکوور برگزار می شود و طی این دوره، یکی از معتبرترین مجوزهای پرواز ارائه می گردد. شرکت در این دوره ها با داشتن حداقل مدرک دیپلم، امکان پذیر است. در صورت داشتن مدرک لیسانس در رشته های هوافضا، مهندسی و تکنیکال و یا گذراندن دوره های بین المللی آموزش پرواز نیز، شما واجد شرایط شرکت در دوره های خلبانی در کانادا خواهید بود. علاوه بر این، سابقه اشتغال در فرودگاه و یا مشاغل مرتبط با پرواز، امتیازی جهت شرکت در دوره های آموزش خلبانی در کانادا محسوب می شود. علاوه بر مدرک تحصیلی که به آن پرداخته شد، می توان موارد دیگری را به عنوان شرایط کلی لازم جهت شرکت در دوره های خلبانی در کانادا یاد کرد. از جمله این شرایط و موارد عبارتند از:

 • داشتن حداقل سن 17 سال
 • ارائه مدرک زبان IELTS با نمره 6
 • تأیید سلامت عمومی بدن (کتگوری 3 پزشکی)

سلامت بدن یکی از شرایط مهم، جهت شرکت در دوره های خلبانی در کانادا می باشد. بدین منظور، پس از ورود به کانادا، سلامت عمومی شما مورد بررسی قرار گرفته و به وسیله تست پزشکی سنجیده می شود. در این بررسی، توانایی و سلامت قوه شنوایی و بینایی شما بسیار پراهمیت می باشد. مقاله حاضر، تهیه شده توسط مؤسسه حقوقی ملک پور می باشد؛ کپی برداری از این مقاله بدون اشاره به منبع آن، به لحاظ شرعی و قانونی، نادرست و غیرقانونی می باشد. هزینه این تست پزشکی، حدود 200-150 دلار کانادا می باشد. با توجه به اینکه شرکت در دوره خلبانی در کانادا، نیاز به مدرک زبان آیلتس 6 دارد، تهیه محصول بی نظیر آموزش زبان مؤسسه حقوقی ملک پور را به شما داوطلبان عزیز توصیه می نماییم. شما می توانید با مراجعه به لینک زیر، اطلاعات بیشتری پیرامون این بسته آموزشی دریافت نموده و آمادگی خود را جهت شرکت در دوره های خلبانی افزایش دهید.

خلبانی در کانادا

دوره فوق فشرده آموزش زبان (SIC)

خلبانی در کانادا و اخذ مجوز رسمی پرواز

دوره های خلبانی در کانادا در سه بخش تفریحی یا شخصی، تجاری و حرفه ای برگزار می شود. هر یک از این دوره ها به ترتیب، پیش نیاز شرکت در دوره بعدی خلبانی در کانادا می باشند. افرادی که در دوره شخصی یا تفریحی شرکت می نمایند، مجاز به کار با پرواز نمی باشند. در صورتی که هدف شما از آموزش و شرکت در دوره های خلبانی در کانادا، امکان اشتغال و کار با پرواز است، باید در دوره بعدی، یعنی در دوره تجاری شرکت نموده و آموزش ویژه این دوره را فراگیرید. در این صورت، مجوز کار با پرواز برای شما علاقمند به خلبانی در کانادا صادر می شود. جهت کسب مدرک آکادمیک خلبانی در کانادا، شرکت در دوره بعدی، یعنی دوره کاردانی خلبانی در کانادا الزامی می باشد. در ادامه به توضیح سایر شرایط هر یک از انواع دوره های آموزش خلبانی در کانادا، از جمله مدت زمان و هزینه هر یک می پردازیم:

خلبانی در کانادا

 • دوره اخذ مجوز رسمی پرواز تفریحی در کانادا Private Pilot License (PPL)

  • زمان دوره: 12 هفته
  • هزینه متوسط شهریه: 13,000 دلار کانادا

در این دوره که پیش نیاز شرکت در دوره پرواز تجاری (CPL) می باشد، اصول اولیه پرواز آموزش داده می شود. افراد پس از گذراندن این دوره، مجوز رسمی پرواز تفریحی با هواپیماهای کوچک را دریافت می نمایند.

 • دوره اخذ مجوز رسمی پرواز تجاری در کانادا Commercial Pilot License (CPL)

  • زمان دوره: 1 سال (شامل 200 ساعت پرواز)
  • هزینه متوسط شهریه: 21,700 دلار کانادا

گذراندن این دوره برای دریافت مجوز پروازهای کاری و یا کار با خلبانی لازم است. جهت شرکت در دوره آموزشی پرواز تجاری (CPL)، لازم است که ابتدا پروانه پرواز تفریحی یا شخصی (PPL) دریافت شود. پس از موفقیت در آزمون پایان دوره، موفق به دریافت مجوز رسمی پرواز تجاری خواهید شد. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر درمورد کار در کانادا، مطالعه محتویات لینک زیر را به شما سروران عزیز توصیه می نماییم:

خلبانی در کانادا

کار در کانادا

 • دوره های کاردانی خلبانی حرفه ای در کالج

 • طول دوره: 2 سال
 • هزینه شهریه: 17,400 دلار کانادا در هر سال

این دوره، مناسب برای افرادیست که تمایل به دریافت مدرک دانشگاهی در رشته خلبانی دارند. این دوره خلبانی در کانادا، دارای پذیرش مشروط، همراه با دوره زبان نیز می باشد. حداقل نمره لازم در آزمون IELTS در چهار مهارت خواندن (Reading)، نوشتن (Writing)، شنیدن (Listening) و صحبت کردن (Speaking) سطح 5 می باشد. بخشی از این دوره در کالجی در ونکوور و بخشی دیگر در کالج رسمی خلبانی در کانادا برگزار می گردد.

خلبانی در کانادا

خلبانی در کانادا و شرایط اقامت پس از اخذ مجوز رسمی پرواز

خلبانی در کانادا

شرکت در دوره های خلبانی در کانادا، با استفاده از ویزای تحصیلی، امکان پذیر است. در نتیجه می توانید از طریق ویزای تحصیلی وارد کانادا شده و در دوره های آموزش خلبانی در کانادا شرکت نمایید. پس از آن که دوره های آموزش خلبانی را پشت سر گذاشتید، مرکز آموزش پرواز در پایان دوره های پرواز تجاری و یا حرفه ای و پس از اخذ مجوزهای آن، شما را جهت کار در موقعیت های شغلی خلبانی یا مربی گری در کانادا معرفی می نماید. بدین ترتیب پس از دریافت پروانه رسمی پرواز تجاری (CPL) و یا حرفه ای (کاردانی) خلبانی در کانادا، قادر به تغییر ویزای خود از نوع تحصیلی به کاری می باشید. همانطور که می دانید در صورت داشتن مجوز کاری، امکان اقامت موقت شما در کانادا فراهم می گردد. پس از مدت معینی پرداخت بیمه و مالیات، می توانید برای اخذ اقامت دائم این کشور، اقدام نمایید. بنابراین جهت دریافت ویزای کار در زمینه پرواز، باید یکی از شرایط زیر را دارا باشید:

 • مجوز رسمی پرواز تجاری (CPL) و یا حرفه ای(کاردانی) کانادا؛
 • مجوز مربیگری پرواز و پیشنهاد کاری از یک مرکز آموزش پرواز در کانادا.

نکته قابل توجه اینست که پروانه رسمی پرواز کانادا دارای اعتبار زیادی در سطح جهان می باشد و به همین علت، امکان اشتغال در کشورهای دیگر نیز وجود دارد. مؤسسه حقوقی ملک پور، شرایط حضور ایرانیان در دوره های رسمی خلبانی در کانادا و اخذ ویزای کاری آن را فراهم نموده است. جهت دریافت مشاوره مهاجرت به کانادا، شما می توانید با مشاورین رسمی مهاجرت در کانادا در ارتباط باشید. مشاورین مؤسسه حقوقی ملک پور همکار MIIE اتریش، با عضویت در شورای قانونگذاری مهاجرت کانادا (ICCRC)، مسلط بر قوانین مهاجرتی بوده و راهنمای مطمئنی جهت دستیابی شما به اهداف اقامتی خود می باشند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه اقامت کانادا و مشاوره مهاجرت به کانادا، توجه شما را به مشاهده لینک های زیر جلب می نمایم:

خلبانی در کانادا و مدارک مورد نیاز برای ویزای تحصیلی کانادا

همانطور که قبلاً نیز اشاره شد، شرکت در دوره های خلبانی در کانادا نیاز به اخذ ویزای تحصیلی دارد. شما عزیزان می توانید از طریق ویزای تحصیلی، وارد خاک کشور کانادا شوید و پس از پایان دوره آموزش و کسب مجوزهای پرواز تجاری یا کاردانی خلبانی در کانادا، در پی یافتن کار با پرواز باشید. معمولاً مراکز آموزش خلبانی در کانادا، افرادی را که موفق به کسب مجوز پرواز تجاری و کاردانی خلبانی شده اند را به موقعیت های شغلی مرتبط معرفی می نمایند. همچنین امکان کاریابی مرتبط با مجوز پرواز، در کشورهای دیگر نیز وجود دارد. بنابراین قدم اول جهت شرکت در دوره های خلبانی در کانادا با هدف آموزش پرواز، کار با پرواز و یا کسب اقامت در کانادا و یا اقامت کاری در سایر کشورهای دیگر، دریافت ویزای تحصیلی می باشد. مدارک مورد نیاز جهت دریافت ویزای تحصیلی کانادا عبارتند از:

 • پاسپورت معتبر
 • نامه پذیرش از مرکز آموزش دوره های پرواز
 • اثبات تمکن مالی مناسب و توانایی پرداخت هزینه های زندگی در کانادا
 • اثبات بازگشت به وطن پس از پایان دوره آموزشی

خلبانی در کانادا

حضور یک وکیل متخصص در پروسه اخذ ویزا به ویژه نحوه عملکرد وی در تهیه و تنظیم مدارک و چیدمان آن، تأثیر بسزایی در پذیرش و دریافت ویزا دارد. مؤسسه حقوقی ملک پور همکار MIE اتریش، مفتخر است تجارب و دانش خود را در اختیار شما سروران عزیز قرار دهد. چنانچه به لینک زیر مراجعه نمایید، می توانید اطلاعات جامعی پیرامون ویزای کانادا دریافت بدست آورید.

خلبانی در کانادا

ویزای کانادا

خلبانی در کانادا و هزینه های تحصیل

خلبانی در کانادا شامل سه دوره آموزشی می شود. طول دوره و هزینه آن در سه دوره آموزش خلبانی در کانادا، متفاوت می باشد. دوره آموزشی پرواز تفریحی یا شخصی در کانادا (PPL) در مدت 12 هفته و با هزینه 13,000 دلار کانادا برگزار می گردد. دوره آموزشی پرواز تجاری کانادا (CPL)، یک ساله می باشد و حدود 21,700 دلار کانادا هزینه دارد. هزینه شرکت در دوره کاردانی خلبانی حرفه ای، سالیانه 17,400 دلار کاناداست. طول آموزش این دوره، 2 سال می باشد. با توجه به اینکه شرکت در برخی دوره های خلبانی در کانادا مانند دوره پرواز تجاری یا دوره کاردانی خلبانی، نیاز به گذراندن دوره های قبلی دارد؛ می توانید با در نظر گرفتن هدف خود از آموزش خلبانی، هزینه کلی این دوره ها را برآورد نمایید. در نمودار زیر، صورت کلی هزینه های هر دوره آموزش خلبانی در کانادا، به ترتیب سه دوره به نمایش درآمده است:

خلبانی در کانادا

خلبانی در کانادا و هزینه های زندگی در ونکوور

همانطور که قبلاً گفته شد، دوره های آموزش خلبانی در کانادا در ونکوور برگزار می گردد. ونکوور یکی از شهرهای بزرگ و مطرح کانادا می باشد. مراکز برگزارکننده این دوره ها، مکان زندگی و سکونت در اختیار دانشجویان خود قرار نمی دهند. از این رو خلبانی در کانادا، شامل هزینه های شرکت در دوره ها، اجاره مسکن و محل اقامت (هتل، خوابگاه، آپارتمان) و هزینه های معمول زندگی می شود. شما عزیزان می توانید ابتدا در مکان های موقت، اسکان یابید و پس از بررسی شرایط محیطی و عواملی نظیر دسترسی، امنیت و...، مکان اسکان دائمی خود را مشخص نمایید. ونکوور از میان 376 شهر جهان، رتبه 60 را از نظر هزینه زندگی دارد. هزینه زندگی در ونکوور، به سبک زندگی شما نیز بستگی دارد. به طور میانگین، هزینه زندگی یک نفره در ونکوور بدون احتساب اجاره، 871.42 دلار معادل 1152.95 دلار کانادا می باشد. برخی از هزینه های زندگی در ونکوور را می توانید در جدول ذیل مشاهده فرمایید.

 

کالا و خدمات

هزینه ها (دلار کانادا)

اب، برق، گرمایش، سرمایش برای 85مترمربع آپارتمان

86.12 C$

بلیط یک طرفه (حمل و نقل محلی)

2.95 C$

شیر (1 لیتر)

2.46 C$

نان سفید (500 گرم)

3.49 C$

برنج سفید (1 کیلوگرم)

4.17 C$

تخم مرغ (12 عدد)

4.18 C$

سینه مرغ (1 کیلوگرم)

15.34 C$

گوشت گاو (1 کیلوگرم)

18.28 C$

گوجه فرنگی (1 کیلوگرم)

4.88 C$

سیب زمینی (1 کیلوگرم)

3.01 C$

آب (1.5 لیتر)

2.58 C$

غذا در رستوران ارزان قیمت

17.50 C$

 

همانطور که گفته شد داوطلبان آموزش خلبانی در کانادا باید محل اقامت و اسکان خود را مشخص نمایند و خود هزینه مربوط به اسکان را بپردازند. قیمت خرید و اجاره مسکن در نقاط مختلف شهر ونکوور متفاوت می باشد. بیشترین هزینه های زندگی در ونکوور کانادا صرف اجاره بها و خرید مسکن و سپس کالا و بازار می شود. در جدول زیر، قیمت اجاره بها و خرید انواع واحد مسکونی در نقاط مختلف شهر، قابل مشاهده می باشد.

 

 خرید و اجاره بهای مسکن در ونکوور کانادا

قیمت (دلار کانادا)

اجاره آپارتمان یک خوابه در مرکز شهر

2,019.69 C$

اجاره آپارتمان یک خوابه در خارج از مرکز

1,586.58 C$

اجاره آپارتمان سه خوابه در مرکز شهر

3,801.67 C$

اجاره آپارتمان سه خوابه در خارج از مرکز

2,702.09 C$

خرید هر مترمربع آپارتمان در مرکز شهر

12,431.67 C$

خرید هر مترمربع آپارتمان در خارج از شهر

9,131.03 C$

 

_____________________ خلبانی در کانادا و سخن پایانی _____________________

خلبانی در کانادا، شرایط اخذ ویزای تحصیل در کانادا در رشته خلبانی و مدارک لازم جهت شرکت در دوره های آموزش خلبانی در ونکوور کانادا در این مقاله مورد بررسی علمی قرار گرفت. علاقمندان به یادگیری خلبانی در کانادا و اشتغال به پرواز در کشور کانادا و یا دیگر کشورها، می توانند از طریق اخذ ویزای تحصیلی، در دوره های آموزش خلبانی در کانادا شرکت نمایند و پس از اخذ مجوز رسمی پرواز تجاری، مشغول به کار با پرواز شوند. همچنین دوره های آموزش آکادمیک خلبانی نیز در کانادا برگزار می شود. مؤسسه حقوقی ملک پور همکار MIE اتریش با سابقه سال ها فعالیت در امور مهاجرت، با افتخار آماده ارائه خدمات و مشاوره به شما سروران عزیز می باشد. شما می توانید سئوالات خود را در بخش "ثبت پرسش" مطرح نموده و یا از طریق تماس با ما، مشاوره رایگان تلفنی دریافت نمایید. همچنین می توانید با تکمیل فرم تماس، درخواست خود را جهت تماس ما با شما و دریافت مشاوره تلفنی رایگان، ثبت نمایید.

امتیاز 5 از 5 ( 3 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
فرزاد فخیمی
سلام عرض میکنم خدمت شما. برای اطلاعات خوبی که درمورد خلبانی در اختیار ما گذاشتید سپاسگزارم. یک سوال خدمت شما داشتم. آیا امکانش هست که به کانادا برویم و در آنجا در کلاس زبان شرکت کنیم و مدرک زبان را بگیریم. سپس برای دوره های خلبانی شرکت کنیم؟ چطوری میتوانم این کار را انجام دهم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز باتوجه به سخت گیری های اخیر کشور کانادا دیگر روی دوره های زبان شانس ویزایی وجود ندارد. مگر اینکه شرایط عمومی شما بسیار خوب باشد پیشنهاد می کنم برای اینکه بهتر شما را راهنمایی کنیم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان توسط کارشناسان ما بررسی شود. موفق باشید.
حسین صفار زاده
با سلام آیا به صورت کلی یک فرد سی ساله که فوق لیسانس دارد می تواند برای دوره های خلبانی اقدام کند؟ از لحاظ سنی مشکلی ندارد؟ آیا کار برای خلبان در آنجا وجود دارد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز با توجه به اینکه دوره های خلبانی کانادا تست پزشکی دارند و همچنین فرد باید یک پس زمینه ای از رشته های مختلف به خلبانی ارائه بدهد، اگر لیسانس شما غیر مرتبط باشد پرونده شما ریسک بالایی دارد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما توسط کارشناشان ما بصورت رایگان بررسی شود و با دوره های دیگری اقدام به مهاجرت به کانادا نمایید. موفق باشید.
متین علی پور
سلام . وقت بخیر ، میزان کل هزینه های فرد برای اقدام از این روش چقدر است ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز هر دوره خلبانی کانادا هزینه های متفاوت خود را دارد ولی بصورت میانگین از 13 هزار دلار کانادا تا 20 هزار دلار کانادا در سال متغیر می باشد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما توسط کارشناسان ما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
نسترن احمدی
سلام ممنون از سایت خوبتون میخواستم بدونم اگر کسی تو ایران خلبانی خونده باشه میتونه واسه دوره های خلبانی تو کانادا اقدام کنه ؟ و شرایطش چیه ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه بهتر شما را راهنمایی بکنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم اما بصورت کلی بلی آموزش های اولیه در ایران می تواند به عنوان رزومه جهت اخذ پذیرش تاثیر مثبتی داشته باشد و یکی از شرایط آن داشتن نمره زبان آیلتس 6.5 می باشد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما توسط کارشناسان ما بررسی شود. موفق باشید.
behnood
با سلام و درود فراوان 5 سال هست که در فرودگاه مشغول به کار هستم. 33 سال سن دارم. مدرک زبان ندارم اما تقریبا به زبان انگلیسی مسلط هستم و میتونم هم صحبت کنم هم به راحتی زبان انگلیسی را بفهمم. اگر بخواهم برای مدرک خلبانی در کانادا اقامت کنم باید از چه مرحله ای شروع کنم و چطوری می توانم با مشاوران این مؤسسه صحبت کنم؟ با تشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب، با توجه به اهمیت سن و گپ تحصیلی برای افسر سفارت کانادا، باید دقیقا رزومه شما مورد بررسی قرار گیرد که تحصیلات شما در چه شاخه ای بوده و چه زمانی پایان یافته است، موقعیت شغلی شما و سابقه کاری شما نیز اهمیت بالایی دارد. مدرک زبان آیلتس از الزامات اقدام برای دوره خلبانی است. شما می توانید از بخش "تماس با ما" از طرق ارتباطی با مشاورین مجموعه ارتباط برقرار نمایید تا شانس شما را ارزیابی نمایند. * مانا باشید *
Hooman salehi
سلام وقت بخیر من ۱۵سال سن دارم الان مشغول کاری ساختمانی هستم چون وصیعت اقتصادی مون خوب نیست ولی خیلی دوست دارم ریشته خلبانی بخوانم زبانی انگلسی زیاد صعیف نیست باید از چه مرحله ای شروع کنم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز ما برا اینکه شما را بهتر راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم اطلاعاتی که فرموده اید بسیار کلی است پیشنهاد می کنم حتما با مجموعه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید
مینا رستمی
سلام ممنون از مطالب خوبتون من پسرم ۱۸ سالشه و تازه دیپلم گرفته میتونیم برای دوره های خلبانی براش اقدام کنیم ؟ سطح زبانش چقدر باید باشه؟ ممنونم از پاسختون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام وعرض ادی دوست عزیز شرایط سنی و عمومی فرزند شما برای مهاجرت بسیار خوب است و اگر یک مدرک زبان 6 تا 6.5 ارائه بدهد حتما می تواند برای دوره های کانادا هم اقدام نماید. حتما با مجموعه تماس بگیرید تا کارشناسان ما بصورت رایگان شرایط عمومی شما را بررسی نمایند. موفق باشید
Ali p
برای خلبان شدن باید چه رشته تحصیلی دبیرستانی(ریاضی یا تجربی) داشت؟ یا فرقی نداره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را بهتر راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم. اما بصورت کلی ایران چون حرفه ای و تخصصی مدرسه خلبانی ندارد و بچه ها عموماً بصورت آزاد در آموزشگاه های خصوصی آموزش می بینند. دیپلم شما تفاوتی ایجاد نمی کند ولی باید سابقه یکی دو ساله یا مدارک مرتبط به خلیبانی ارائه بدهید که شانس پذیرش و ویزای شما افزایش یابد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان توسط کارشناسان ما بررسی شود. موفق باشید.
رضا حسین زاده
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما. برای خلبانی در کانادا باید از طریق ویزای کاری اقدام کرد یا تحصیلی؟ امکان بردن خانواده به صورت همزمان وجود داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را بهتر راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم اما مد نظر داشته باشید دوره های خلبانی در کانادا ابتدا با ویزاهای تحصیلی و برای افرادی که سابقه کار و تحصیل در این زمنیه دارند و سن آنها زیر 30 سال است مناسب می باشد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
مینا
سلام و عرض ادب خدمت شما من در ایران خلبان هستم و حدودا 35 سالمه می خواستم بدونم از چه طریق می تونم بیام کانادا و کار کنم ؟ حدودا یک میلیارد سرمایه دارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز باتوجه به اینکه شن شما بالای 30 سال هست اقدام از طریق پروسه های تحصیلی و دوره های خلبانی برای شما ریسک دارد. مهاجرت کاری کانادا از طریق اسکیلدورکر هم کاملاً امتیازی است و باید رزومه شما بصورت کامل بررسی شود. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
امیر مقدم
با سلام و عرض ادب من 38 سالمه و ایلتس 7 دارم . شغلم بیزینس هست و تمکن مالی خوبی دارم.اگه بخوام در کانادا در رشته خلبانی تحصیل کنم ایا بعد از اتمام تحصیل و با این که سنم بالا هست امکان استخدام در ایرلاین های کانادا وجود دارد؟ در کل سن استخدام یک خلبان بدون سابقه کار در کانادا با توجه به قوانین استخدامی انجا چقدر است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز دوست عزیز در حال حاضر کشور کانادا روی ویزاهای تحصیلی خیلی سخت گیری می کند و شما زمانی می توانید در دوره های خلبانی در کانادا پذیرش بگیرید که در این زمینه سابقه کاری داشته باشید. اگر سابقه کار شما مرتبط به رشته تحصیلی تان است اقدام از طریق اسکیلدورکر هم می تواند برای شما گزینه خوبی باشد.پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی. موفق باشید.
آریا دلیری
سلام روز بخیر بنده یک فرزند 18 ساله دارم که دیپلم می گیرد. بسیار به رشته خلبانی علاقه مند است و می خواهد در این مسیر تحصیل نماید. برادر و خواهر بنده در کانادا هستند. به نظر شما کانادا شرایط مناسبی برای تحصیل خلبانی دارد؟ می تواند در شهر تورنتو که فایمیل داریم دوره های خود را شروع نماید؟ بسیار سپساگزارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز اگر ایشان دیپلم خود را اخذ نمایند و شرایطی مثل معدل و زبان مناسب را داشته باشند کشور کانادا می تواند مقصد ایده آلی برای ایشان باشد و حتی بطور مستقیم می تواند برای دوره های خلبانی اقدام نماید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
علي عبدالمحمدزاده
با سلام و خسته نباشيد من دانشجوي خلباني مقطع CPL هستم و از اونجايي در ايران زماني كه من شروع به تحصيل در اين رشته كردم مدركPPL رو برداشته بودن و من مستقيما مدرك CPL رو گرفتم الان چطوري ميتونم براي ادامه تحصيل خلباني و بعدها براي گرفتن اقامت اقدام كنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز اگر منظورتان ادامه تحصیل در ایران است باید از مراجع علمی مرتبط به رشته و دانشگاه تان پیگیر باشید. اما اگر از شرایط سنی و رزومه خوبی برخوردار باشید این امکان برای شما فراهم است که برای دوره های خلبانی در کانادا اقدام نمایید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
حدیث احمدی
با سلام و عرض ادب.من 17سال سن دارم وهم اکنون سال اخر دبیرستان رشته ریاضی هستم .سطح زبانم خوبه و با کمک یکی از استادان دانشگاه شریف در حال نوشتن مقاله ای مرتبط با طراحی هواپیما هستم.خواستم ببینم آیا امکان اخذ بورسیه در رشته خلبانی در کانادا برایم موجود است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز اخذ بورسیه تحصیلی شرایط ویژه و خاص خود را می طلبد و باید چندین فاکتور را همزمان در نظر بگیرید نه صرفاً یک مقاله علمی را. برای بورسیه گرفتن علاوه بر مقاله های علمی معتبر چاپ شده باید از سطح زبان و معدل مناسب و از همه مهمتر باید از یک سوپروایزر و استاد راهنما در کانادا کمک بگیرید. برای اطلاعات دقیق تر می توانید در همین سایت به مقاله بوسیه تحصیلی کانادا مراجعه کنید. موفق باشید.
بهناز حبیبی
سلام با عرض ادب و خسته نباشید . من ۱۵ سالمه وخیلی خلبانی رو دوست دارم . خانوادم هم در کانادا زندگی میکنن ایا امکانش هست که بتونم برم کانادا و اونجا ادامه تحصیل بدم؟؟؟؟ خیلی ممنون میشم که جوابمو بدید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بلی با توجه به شرایط سن تان می توان برای شما در یکی از دبیرستان های معتبر کانادا پذیرش گرفت تا پس از اخذ مدرک دپیلم یا IB دیپلما وارد دوره های خلبانی شوید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
مصطفي عزيززاده
در صورت ممتاز بودن دانشجو،امكان بورس شدن هم هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب در خصوص خلبانی در کانادا باید دوره ها را سپری کرده و هزینه دارد مگر اینکه نابغه باشید المپیاد شرکت کرده باشید معدل بالا زبان خیلی قوی و مقالات داشته باشید.
علیرضا سلطانی
با عرض سلام و خسته نباشید من سال آخر هنرستان هوانوردی هستم در تهران و مدرک ایلتس هم دارم با نمره بالا می خواستم بدونم من از طریق دیپلم هوانوردی می تونم اقدام به تحصیل کنم در کانادا و بعد از تحصیل در همان کشور مشغول به کار شوم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب بله شما می توانید در رشته مرتبط تحصیل کرده و بعد از اتمام تحصیل ویزای خود را به کاری تبدیل کنید. برای اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با موسسه تماس گرفته و مشاوره رایگان در این زمینه دریافت کنید. سپاس
نگین ملک پور
سلام خسته نباشید. من ۱۷ سالمه و در رشته تجربی در حال تحصیل هستم . ایا برای تحصیل در رشته خلبانی باید از قبل در یکی از رشته های مرتبط با خلبانی تحصیل کرده باشیم؟ و ایا میشه با مدرک دیپلم تجربی وارد رشته خلبانی شد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب خیر دیپلم ۱۲ ساله داشته باشید کافیه و با دیپلم تجربی هم میشه اقدام کرد و برای دوره فوق دیپلم خلبانی در کانادا اقدام کرد.برای دریافت اطلاعات بیشتر و دقیق تر با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان استفاده نمایید.
مشاوره رایگان