خرید ملک یونان

16 آذر 1399 4 نظر

خرید ملک یونانخرید ملک یونان، مزایای خرید ملک در یونان و مراحل خرید ملک و اخذ اقامت یونان از طریق خرید ملک در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرد. قوانین خرید ملک یونان چیست؟ آیا می توان با خرید ملک در یونان به اقامت این کشور دست پیدا کرد؟ هزینه های لازم جهت خرید ملک یونان چه مقدار است؟ به منظور خرید ملک در کشور یونان، چه مراحلی را باید پشت سر گذاشت؟ ما در این مقاله به صورت خلاصه، ساده و مدون به تمامی موارد مربوط به خرید ملک یونان خواهیم پرداخت. در صورت نیاز به اخذ اطلاعات تکمیلی پیرامون خرید ملک در کشور یونان و یا سایر کشورها می توانید با مشاوران مؤسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) تماس حاصل فرمایید و یا فرم تماس را پر نمایید تا از مشاوره تلفنی رایگان برخوردار گردید. مواردی که در ادامه به آنها می پردازیم عبارتند از:

 • زندگی در یونان و شرایط خرید ملک یونان
 • اخذ اقامت یونان از طریق خرید ملک
 • استانداردهای سرمایه گذاری در یونان
 • شاخص های مرتبط با سرمایه گذاری در یونان
 • واجدین شرایط خرید ملک در یونان
 • مراحل قانونی خرید ملک در یونان
 • هزینه های خرید ملک و اجاره ملک در یونان
 • شرایط اخذ ویزای همراه یونان
 • وکیل معتبر برای خرید ملک در یونان
 • خدمات مؤسسه حقوقی ملک پور در زمینه خرید ملک یونان
 • توصیه های حقوقی درباره خرید ملک یونان
 • مزایای خرید ملک در یونان
 • سئولات متداول در زمینه خرید ملک یونان
 • سخن پایانی درباره خرید ملک یونان

خرید ملک اسپانیازندگی در یونان و شرایط خرید ملک یونان

خرید ملک یونان، یکی از روش های مهاجرت به این کشور می باشد. یونان کشوریست که در بخش جنوب شرقی اروپا و در جنوب شبه جزیره بالکان واقع شده است.

 

 • توصیحات کوتاه موسسه ملک پور در زمینه اقامت طلایی یونان با خرید ملک

 

 • ویدئوی موسسه ملک پور در زمینه اقامت طلایی یونان با خرید ملک

فایل تصویری موسسه ملک پور در زمینه اقامت طلایی یونان با خرید ملک

فایل تصویری موسسه ملک پور در زمینه اقامت طلایی یونان با خرید ملک

 

نام فارسی کشور یونان از واژه ایونیا گرفته شده است که منطقه یونانی نشین در آسیای صغیر می باشد. کشور یونان همواره به عنوان مهد تمدن غرب و پایتخت به وجود آمدن دموکراسی در جهان شناخته می شود. شهر آتن، پایتخت این کشور است. یکی از منابع عمده درآمدزایی در کشور یونان، صنعت گردشگری می باشد که حدود ۱۵‎٪ از سهم تولید ناخالص داخلی این کشور را شامل می شود. فرهنگ یونان، دوره تکاملی هزار ساله ای را طی کرده است. مساحت این کشور ۹۹۰/۱۳۱ کیلومتر مربع و واحد پول آن یورو است. حکومت یونان از نوع جمهوری پارلمانی به شمار می رود. در ۱۸ آوریل سال ۲۰۱۳، کشور یونان قانونی را وضع کرد که به واسطه آن به شهروندان کشورهای خارج از اتحادیه اروپا، اجازه اخذ اقامت با خرید ملک یونان داده می شود. در نتیجه آن، تعداد متقاضیان مهاجرت و اخذ اقامت دائم از طریق خرید ملک یونان افزایش یافت. در ادامه به بررسی ابعاد مختلف این موضوع خواهیم پرداخت.

اخذ اقامت یونان از طریق خرید ملک

خرید ملک یونان

یکی از روش های سرمایه گذاری در کشور یونان و اخذ اقامت آن، خرید ملک یونان می باشد. کشور یونان یکی از نزدیک ترین کشورهای اروپایی از لحاظ مسافت به کشور ایران است. با توجه به اینکه پرواز مستقیم از ایران به پایتخت این کشور انجام می شود، هم اکنون فرصت های سرمایه گذاری بی شماری وجود دارد که یکی از مهم ترین این سرمایه گذاری ها، خرید ملک یونان است. هر شهروند غیراروپایی می تواند با خرید ملک یونان به ارزش حداقل ۲۵۰ هزار یورو اقامت کشور یونان را به دست آورد و به واسطه آن اعضای خانواده خود از جمله فرزندان زیر ۲۱ سال و همسر را نیز به همراه خود به یونان ببرد. مدت زمان اعتبار این مجوز اقامت، ۵ ساله می باشد و چنانچه پس از گذشت این مدت، تغییری در مالکیت ملک ایجاد نشده باشد، این مدت زمان 5 سال دیگر تمدید خواهد شد. این نوع اقامت در کشور یونان تحت عنوان قانون اقامت طلایی یونان شناخته شده است. پس از گذشت حدود هفت سال از خرید ملک یونان، امکان دستیابی به پاسپورت کشور یونان، امکان افتتاح حساب بانکی و نقل و انتقال پول، امکان استفاده از خدمات آموزشی و... برای شخص سرمایه گذار ایجاد می شود. در صورت مراجعه به لینک زیر، اطلاعات مفیدی در زمینه مهاجرت به یونان به دست خواهید آورد.

خرید ملک یونان

مهاجرت به یونان

استانداردهای سرمایه گذاری در یونان

یکی از نتیجه بخش ترین روش های اخذ اقامت یونان، خرید ملک یونان می باشد. البته در خصوص خرید ملک یونان و یا سایر کشورها می_بایست سرمایه گذار، امنیت سرمایه گذاری در آن کشور را مورد نظر قرار دهد. با توجه به اصل چهارم آزادی های عمومی و حقوق اجتماعی در کشور یونان، کلیه اشخاص و اتباع در برابر قانون برابرند و شهروندان یونان به نسبت توان اقتصادی خود در هزینه‌های عمومی سهیم ‌می‌باشند. هر چه که مقدار سرمایه اولیه مورد نیاز افزایش پیدا کند، سود شخص سرمایه گذار نیز بیشتر خواهد شد. قیمت خانه ها در یونان بسته به نوع خانه و امکانات و مکان هایی که املاک در آن ها واقع شده اند متغیر است. با توجه به اینکه آتن پایتخت کشور یونان و گران ترین شهر این کشور است، معمولاً در این شهر، خرید ملک جهت سرمایه گذاری در یونان صورت نمی گیرد. دولتمردان کشور یونان به منظور جذب سرمایه بیشتر در این کشور (برای اینکه بتوانند جذب سرمایه بیشتری را در این کشور داشته باشند) شرایطی با پایین ترین نرخ سرمایه گذاری از طریق خرید ملک را در بین تمام کشورهای اروپایی فراهم آورده اند. با بررسی استانداردهای سرمایه گذاری در این کشور می توانید شرایط کلی این کشور را جهت حفظ سرمایه و سوددهی ارزیابی نمایید. مالیات بر درآمد با نرخ ۲۲ درصد شروع می شود. درآمد ناشی از اجاره ملک در یونان با نرخ بهره ای ۱۱ تا ۱۳ درصد می باشد. مالیات بر سود سرمایه حاصل از فروش ملک در یونان ۱۵ درصد است. در ادامه این بخش، به مهم ترین استانداردها در این زمینه پرداخته می شود:

خرید ملک یونان

 • نرخ مصادره اموال در یونان:

نرخ مصادره اموال در کشور یونان در سال های اخیر به پایین ترین حد خود رسیده است و می تواند معیار خوبی جهت سنجش میزان خطر مصادره اموال و یا برخورد ناعادلانه سیستم قضایی این کشور در صورت سرمایه گذاری در یونان باشد. در زیر نمودار نرخ مصادره اموال در چند سال اخیر آورده شده است. بر اساس آنچه که در نمودار مشاهده می نمایید، میزان خطر مصادره اموال در کشور یونان، در کمترین میزان خود یعنی نرخ 1 درصد می باشد.

خرید ملک یونان

 • کنترل فساد در یونان:

نرخ کنترل فساد، یکی دیگر از استانداردهای سرمایه گذاری در کشور یونان است که هر چه به مقدار 2.5+ نزدیک تر باشد، به معنای امنیت بیشتر سرمایه گذاری در این کشور می باشد. از طرفی با نزدیک شدن شاخص کنترل فساد به عدد 2.5- امنیت سرمایه گذاری در این کشور به خطر افتاده و در نتیجه احتمال وجود فساد در سیستم اقتصادی این کشور افزایش می یابد. همانطور که در نمودار زیر مشاهده می شود، در سال های گذشته، میزان نرخ کنترل فساد در کشور یونان منفی بوده و این مورد، از نقاط ضعف سرمایه گذاری در این کشور محسوب می شود.

خرید ملک یونان

 • کیفیت نظارتی در یونان:

با استفاده از شاخص کیفیت نظارتی در کشور یونان و بررسی آن می توان میزان تأثیر دولت و نقش مثبت وی در اقتصاد به ویژه بخش اقتصادی خصوصی این کشور پی برد. این شاخص نیز با اعداد میان بازه 2.5+ و 2.5- نمایش داده می شود.

شاخص های مرتبط با سرمایه گذاری در یونان

علاوه بر امنیت سرمایه گذاری، جهت خرید ملک یونان بهتر است که شاخصه های اقتصادی این کشور نیز مورد بررسی قرار گیرند. با بررسی این شاخص ها می توانیم تا حدودی آینده سرمایه گذاری خود در کشور مورد نظر را تخمین زده و احتمال سوددهی ناشی از خرید ملک یونان را بسنجیم. با توجه به اهمیت این موضوع، در این بخش شاخص هایی مانند نرخ تورم و مالیات و میزان تولید ناخالص داخلی کشور یونان را که در ارتباط مستقیم با رشد اقتصادی این کشور قرار دارد بررسی می نماییم.

خرید ملک یونان

 • نرخ تولید ناخالص داخلی در یونان:

یکی از شاخص های اصلی سرمایه گذاری در یونان برای خرید ملک یونان، نرخ تولید ناخالص داخلی این کشور است. نرخ تولید ناخالص داخلی، میزان تاثیرگذاری خرید ملک بر اقتصاد این کشور را نشان می دهد. در سال های اخیر، میزان نرخ تولید ناخالص داخلی کشور یونان در حدود ۲۵۰۰۰ دلار بوده است که با توجه به بحران اقتصادی این کشور، طبیعی است که شاهد این رقم باشیم. در نمودار روبرو میزان تولید ناخالص داخلی کشور یونان نشان داده شده است:

خرید ملک یونان

 • مالیات در یونان:

دیگر مشخصه مهم در بررسی شاخص های سرمایه گذاری در یونان برای خرید ملک یونان، مالیات این کشور است. کشور یونان از جمله کشورهایی است که به نسبت، مشمول مالیات های سنگینی است. مالیات بر ارزش افزوده کشور یونان 19.4 درصد است که هنگام خرید ملک، به عهده خریدار و سرمایه گذار خرید ملک می باشد. در نمودار روبرو به نرخ مالیات کشور یونان پرداخته شده است:

خرید ملک یونان

 • نرخ تورم در یونان:

با توجه به میزان نرخ تورم در کشور یونان، می توان ثبات اقتصادی این کشور را بررسی کرده و تخمین زد. در تعیین نرخ تورم، به میزان تغییرات قیمت کالا در طول یک سال توجه می شود. نرخ تورم، بر میزان قدرت خرید مردم تأثیر مستقیم دارد. از نظر اقتصادی، کشورهای دارای نرخ تورم پایین، در وضعیت مناسبی قرار دارند. نرخ تورم کشور یونان را می توانید در نمودار روبرو مشاهده نمایید.

خرید ملک یونان

سرمایه گذاری در یونان

واجدین شرایط خرید ملک در یونان

خرید ملک یونان

اکثر کشورهای عضو اتحادیه اروپا از جمله یونان، هیچگونه محدودیتی برای اخذ مالکیت املاک این کشورها توسط افراد غیر اتحادیه اروپایی وضع نکرده اند. خرید ملک یونان یکی از مطمئن ترین راه های سرمایه گذاری است که اجاره دادن آن برای کوتاه مدت و یا بلند مدت به افراد دیگر، سود قابل توجهی برای خریدار به همراه دارد. تنها شرط خرید ملک یونان، برخورداری از حداقل میزان سرمایه مورد نیاز برای خرید است؛ لذا تقریباً کلیه افراد خارجی، واجد شرایط خرید ملک در این کشور می باشند. این مقاله توسط مشاورین مؤسسه حقوقی ملک پور نگارش شده است و هر گونه کپی برداری از آن، منع قانونی داشته و از نظر شرعی حرام می باشد. البته برخی از مناطق کشور یونان (معمولاً مناطق مرزی کشور یونان) به دلیل اینکه در زمره مناطق امنیتی به شمار می روند، تنها از سوی افراد عضو اتحادیه اروپایی قابل خرید و فروش می باشند و متقاضیانی که عضو اتحادیه اروپایی نیستند مجاز به خرید خانه و ملک در این مناطق نیستند.

مراحل قانونی خرید ملک در یونان

مرحله اول خرید ملک یونان، مراجعه به دفاتر اسناد رسمی یونان و تدوین و امضای یک قرارداد اولیه است که باید با عنوان مشخصی تهیه شده و کلیه اختیارات و مجوزهای لازم در آن صراحتاً ذکر شده باشند. پیش از امضای این قرارداد اولیه بهتر است که با وکیلی قانونی که منافع شما را مدنظر قرار دارد مشورت نمایید. زیرا مشاورین املاک یونان، غالباً قراردادهایی از پیش نوشته و آماده دارند که معمولاً تنها منافع خود را در تدوین آنها مدنظر داشته اند و شما با امضای آن ها تنها خودتان را به دردسر خواهید انداخت. به عنوان مثال، چنانچه قراردادهایی را با محتوای سپرده های کم اولیه و پرداخت مابقی پول در مدت زمان امضا نمایید، تنها سپرده اولیه خود را از دست داده اید. چرا که مدت زمان مورد نیاز برای ورود سرمایه به یونان، بسیار طولانی است و این امر در مدت زمان کوتاه انجام شدنی نیست. در زمان عقد قرارداد خرید ملک یونان، خریدار باید مبلغی را تحت عنوان سپرده اولیه که شامل ۵ تا ۱۰ درصد هزینه کل خرید ملک است پرداخت نماید.

امکان لغو قرارداد از جانب طرفین معامله وجود دارد. چنانچه خریدار معامله را فسخ نماید، سپرده اولیه وی به عنوان جریمه از دست می رود؛ اما در صورتی که فروشنده از فروش ملک منصرف شود، باید دو برابر پیش پرداخت را به خریدار برگرداند. مرحله بعدی خرید ملک یونان، دریافت یک شماره پرونده مالیاتی از اداره مالیات محلی یونان است. در زمان تکمیل اطلاعات در دفاتر اسناد رسمی، به این شماره پرونده مالیاتی نیاز است و در قرارداد نهایی نیز این شماره ذکر می شود. جهت تکمیل معاملات خرید ملک یونان، افتتاح یک حساب بانکی در یونان که برای پرداخت کلیه هزینه های معامله به کار می رود لازم است. فرایند خرید ملک یونان، با امضا قرارداد نهایی از سوی طرفین معامله و پرداخت هزینه های مربوطه نهایی می شود. تکمیل قرارداد، شامل امضای نهایی قرارداد، انتقال قانونی سند ملک به خریدار، پرداخت هزینه های مورد نیاز تکمیل قرارداد و همچنین سایر هزینه ها از جمله هزینه وکیل دفتر اسناد رسمی، شهرداری، مالیات و غیره می باشد.

هزینه های خرید ملک و اجاره ملک در یونان

خرید ملک یونان
هزینه هایی که باید در زمان خرید ملک یونان پرداخت شوند شامل موارد زیر می باشد:

 • مالیات خرید و یا انتقال: هزینه مالیات خرید، با توجه به ارزش مالیاتی ملک ارزیابی می شود. این مالیات توسط خریدار به میزان ۷ درصد در بخش اول ۱۵۰۰۰ یورو و برای مابقی معامله ۹ درصد است که به هزینه مالیاتی اضافه می شود.
 • مالیات بر ارزش افزوده: در یونان ۱۸ درصد مالیات بر ارزش افزوده برای ملک ارزیابی می شود که برای کسب مجوز پایان کار ساختمان الزامی است.
 • هزینه ثبت زمین: مقدار این هزینه معادل ۳/۰ تا ۵/۰ درصد از ارزش مالیاتی محاسبه شده ملک می باشد.
 • هزینه دفاتر اسناد رسمی: این هزینه شامل ۱ تا ۲ درصد ار ارزش مالیاتی زمین است که به دفاتر اسناد رسمی پرداخت می گردد.
 • هزینه وکیل: این هزینه شامل ۱ درصد از ارزش مالیاتی ملک است. بهتر است وکیل انتخابی شما از کشور خودتان باشد. مؤسسه حقوقی ملک پور آماده همکاری جهت عقد قرارداد خرید ملک یونان است.
 • مالیات شهرداری: شامل هزینه های مربوط به شهرداری است که به فعالیت های عمومی از جمله تعمیر و نگهداری جاده ها و معابر عمومی اختصاص دارند.
 • هزینه های نقشه برداری: این هزینه اختیاری است اما بهتر است که انجام شود. هزینه آن با توجه به نوع زمین و ارزش تخمینی ملک متغیر است.
 • هزینه تأسیسات و امکانات رفاهی: هزینه های مربوط به برق، آب، گاز و نصب کنتورها را شامل می شود که به عهده خریدار می باشد.

شرایط اخذ ویزای همراه یونان

یکی از موارد مهم و جذاب برای زوج های متقاضی خرید ملک یونان، امکان اخذ ویزای همراه می باشد. خوشبختانه کشور یونان برای خریداران ملک در این کشور از روش گلدن ویزای یونان این امکان را فراهم نموده است تا برای هسمر و فرزندان تا سن 21 سال (و به زودی تا سن 24 سال) اقامت به عنوان همراه اخذ نمایند. نکته جالب اینکه علاوه بر همسر و فرزندان، امکان اخذ اقامت برای والدین متقاضی و حتی والدین همسر متقاضی نیز وجود خواهد داشت. همچنین تحصیل فرزندان نیز در این کشور رایگان خواهد بود.

 وکیل معتبر برای خرید ملک در یونان

چنانچه نتوانید شخصاً برای خرید ملک یونان اقدام نمایید، می توانید از وکیل قانونی برای روند خرید کمک بگیرید. به منظور پیگیری امور خرید ملک یونان توسط وکیل، نیاز به سند وکالتنامه برای وکیل می باشد که طی آن، اختیار انجام امور مختلف مانند دریافت شماره مالیاتی و امور دفاتر اسناد رسمی به وکیل پرونده اعطا شود. این وکیل امور ملک باید مهر وکالت معتبر داشته باشد. چنانچه این سند وکالت در ایران تنظیم شده باشد باید به یونانی ترجمه شود. علاوه بر کشور یونان، در دیگر کشورهای پیشرفته اروپایی مانند پرتغال و اسپانیا نیز می توانید با خرید ملک به اقامت دست پیدا کنید. در صورت نیاز به کسب اطلاعات در این خصوص می توانید مقالات ذیل را مطالعه نمایید.

خدمات مؤسسه حقوقی ملک پور در زمینه خرید ملک یونان

مؤسسه حقوقی ملک پور با بیش از 15 سال سابقه درخشان در امر مهاجرت به خارج از کشور از طرق مختلف کار، تحصیل، تولد، ازدواج و سرمایه گذاری از جمله خرید ملک این تضمین را می دهد که پروسه کاری شما توسط بهترین وکلا انجام می شود و درکلیه مراحل خرید ملک و اجاره در کنار شما باشد. انتخاب یک عامل و مشاور املاک معتبر در کشور مقصد، یکی از نکاتی است که در مؤسسه حقوقی ملک پور به دقت بررسی می شود. زیرا همواره یکی از بهترین گزینه های انتخاب کارگزار برای افراد خارجی، انتخاب کارگزاری از کشور مقصد است که به اوضاع منطقه اشراف کامل داشته باشد و بتواند شرایط را به بهترین نحو به نفع متقاضی خرید ملک یونان و یا سایر کشورهای اروپایی مدیریت نماید. پیشنهاد می شود که ویدیوی راهنمای گام به گام اخذ اقامت را تهیه کرده و مشاهده نمایید تا اطلاعات کامل را در خصوص مهاجرت به کشورهای مختلف کسب کرده و مانند یک وکیل مهاجرت، مسیر خود را انتخاب نمایید.

گام به گام تا اخذ اقامت

توصیه های حقوقی درباره خرید ملک یونان

به منظور خرید ملک یونان بهتر است که توصیه های حقوقی زیر را به دقت مدنظر داشته باشید. در صورت توجه به نکات زیر و رعایت آن ها در پروسه خرید ملک یونان، می توانید از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری نمایید:

 • قبل و بعد از خرید ملک یونان، ملک را به صورت کامل بازرسی و بررسی کنید.
 • منطقه دقیق واقع شدن ملک را بررسی نمایید.
 • تمام موارد و موجودی های منزل را به صورت دقیق و لیست وارد در قرارداد قید نمایید.
 • چنانچه ملک خریداری شده دارای وام مسکن است، شرایط وام و مقدار دقیق آن را در قرارداد ذکر کنید.
 • تمام الحاقات و مواردی که ضمیمه قرارداد خرید ملک یونان می شود را از فروشنده درخواست کنید.
 • وابستگی و یا عدم وابستگی ملک به سایر املاک و مستغلات را بررسی نمایید.
 • ارزش دقیق ملک را تعیین کنید.
 • راهنمایی ها و مشاوره حقوقی یک متخصص و آشنا به شرایط خرید ملک یونان را مد نظر داشته باشید.

خرید ملک یونان

پاسپورت یونان

مزایای خرید ملک در یونان

تا به اینجای مقاله تمامی شرایط خرید ملک در یونان و اخذ اقامت طلایی یونان را با هم بررسی نمودیم. در این قسمت از مقاله قصد داریم تا شما را با مزایای خرید ملک در یونان آشنا نماییم. با ما همراه باشید تا شما را با مزایای خزید ملک یونان آشنا کنیم:

 • اقامت 5 ساله از ابتدای ورود+5 سال قابل تمدید
 • سرمایه گذاری کم ریسک در کشور عضو اتحادیه اروپا
 • تردد آسان در کشورهای اتحادیه اروپا و حوزه شینگن بدون اخذ ویزا
 • اقامت کشور اروپایی شرط حضور
 • اخذ اقامت برای همسر، فرزندان تا سن 24 سال و همچنین والدین متقاضی و والدین همسر متقاضی
 • اجازه ثبت شرکت و خرید سهام شرکت های سودده یونانی
 • امکان تغییر نوع ملک و یا خرید هتل پس از اتمام 5 سال اول اقامت
 • امکان کسب سود به یورو از اجاره ملک خریداری شده
 • پروسه اخذ اقامت کمتر از 3 ماه در ایام عادی و 5 تا 7 ماه در ایام کرونا

سئولات متداول در زمینه خرید ملک یونان

✅ حداقل سرمایه مورد نیاز برای خرید ملک در یونان چقدر است؟
برای خرید ملک در یونان و اخذ اقامت یونان می بایست حداقل 250هزار یورو به خرید ملک اختصاص دهید.

✅ با خرید ملک در یونان بعد از چه مدت می توان پاسپورت یونان را دریافت نمود؟
با خرید ملک در یونان و رعایت شرایط لازم آن پس از 5 سال اقامت دائم یونان و پس از 7 سال در صورت قبولی در آزمون زبان یونانی پاسپورت این کشور را دریافت خواهید نمود.

✅ با خرید خانه در یونان چند برای چند نفر می توان اقامت یونان را اخذ نمود؟
با اخذ خرید ملک در یونان می توانید برای همسر و فرزندان زیر 21 سال خود اقامت یونان را اخذ کنید.

✅ آیا داشتن مدرک زبان برای خرید ملک در یونان الزامی است؟
خیر. برای خرید ملک و اخذ اقامت موقت یونان نیازی به مدرک زبان نمی باشد، اگر چه برای اخذ پاسپورت یونان نیاز به یادگیری زبان یونانی خواهید داشت.


_____________________ سخن پایانی درباره خرید ملک یونان _____________________

خرید ملک یونان، شرایط سرمایه گذاری و خرید ملک در کشور یونان و اقامت یونان از طریق خرید ملک در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار گرفت. با توجه به شرایط رکود اقتصادی کشور یونان، در صورتی که قصد خرید ملک یونان جهت سرمایه گذاری دارید، به شما پیشنهاد می کنیم که کلیه جوانب و ابعاد مختلف این کار را پیش از تصمیم گیری مورد بررسی قرار داده و شرایط سرمایه گذاری را در سایر کشورهای پیشرفته اروپایی مانند اتریش، سوئیس و... بسنجید. جهت اخذ اطلاعات تکمیلی در باب خرید ملک یونان می توانید با مشاورین مؤسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) تماس حاصل نمایید و مشاوره رایگان تلفنی دریافت کنید. ضمن اینکه در صورت پر کردن فرم تماس نیز از می توانید از خدمات مشاوره رایگان تلفنی بهره مند گردید. همچنین شما سروران گرامی می توانید نظرات و سئوالات خود را در بخش انتهایی این مقاله در قسمت "ثبت پرسش" مطرح سازید و در کمتر از 12 ساعت، پاسخ خود را دریافت نمایید.

امتیاز 5 از 5 ( 14 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
مهدي رمصاني
با عرض سلام. ممنون از مقاله مفيدتون. ايا با خريد ملك يونان فقط همسر وزفرزند اقامت ميگيرن ؟بقیه خانواده مثل پدر ومادر نمیاونن اقلمت بگیرن
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز سپاسگزاریم از الطافتان با خرید ملک در یونان بلی این امکان وجود دارد که شما برای پدر و مادر خود هم موفق به اخذ اقامت شوید. موفق باشید.
نادر مردفر
سلام ممنونم از اینکه مقاله بسیار عالی رو در خصوص خرید ملک یونان در اختیار ما قرار دادید. ببخشید آیا این مطلب صحیح است که میتوان با خرید ملک برای پدر و مادر خود و همسر اقامت اخذ کرد؟ آیا میتوان ابتدا ملک‌را دید سپس خرید کرد؟ آیا امکان اخذ پاسپورت برای خود و همراهان و پدر و مادر نیز وجود دارد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بلی شما اگر شرایط عمومی لازم را داشته باشید با خرید ملک در یونان به تمامی این موارد می توانید دست پیدا کنید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
سید‌فرزاد
با‌سلام‌ایا‌میتوان‌با‌خرید‌ملک‌در‌یونان‌کار‌هم‌کرد
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب بله شما از طریق خرید ملک در این کشور اقامت دائم و پاسپورت این کشور را اخذ می کنید و اجازه کار دارید. برای اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین موسسه تماس گرفته و مشاوره رایگان در این زمینه دریافت نمایید. سپاس
حمید
سلام آیا با خرید ملک کمتر از ۲۵۰ هزار یورو در یونان ب اقامت میرسیم؟ مرسی
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب شما برای اخذ اقامت یونان باید حداقل ملکی به ارزش 250 هزار یورو خریداری کنید تا اقامت دائم و پاسپورت این کشور را اخذ کنید. برای اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با موسسه تماس گرفته و مشاوره رایگان در این زمینه دریافت کنید. سپاس
مشاوره رایگان