خرید ملک اسپانیا

2 آبان 1399 2 نظر

خرید ملک اسپانیا

خرید ملک اسپانیا، اقامت اسپانیا از طریق خرید ملک و قیمت خانه و مزایای خرید ملک در اسپانیا در این مقاله به صورت علمی مورد تحلیل و بررسی قرار می گیرد. روش های خرید ملک اسپانیا کدامند؟ آیا از طریق خرید ملک اسپانیا می توان به اقامت و در نهایت پاسپورت اسپانیا دست یافت؟ آیا اسپانیا می تواند مقصد مناسبی جهت خرید ملک باشد؟ با خرید ملک با چه قیمتی می توان به اقامت اسپانیا رسید؟ در این مقاله به پاسخ این سئوالات و بسیاری از سئوالات دیگر پرداخته شده و سعی شده است که اطلاعات کامل و جامعی در این خصوص در اختیار شما قرار گیرد. لازم به ذکر است که مؤسسه حقوقی ملک پور همواره می تواند چراغ راه شما در زمینه مهاجرت و حقوق بین الملل باشد تا با کسب اطلاعات کامل قادر باشید جهت رسیدن به اهداف خود برنامه ریزی و تصمیم گیری نمایید. همچنین شما می توانید با تماس با کارشناسان مؤسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) و یا تکمیل فرم تماس، از مشاوره رایگان تلفنی متخصصین این مؤسسه استفاده نموده و اطلاعات خود را افزایش دهید. در ادامه این مقاله موارد زیر در خصوص خرید ملک اسپانیا مورد بررسی قرار گرفته اند:

 • شرایط خرید ملک اسپانیا
 • اخذ اقامت اسپانیا با خرید ملک
 • استانداردهای سرمایه گذاری در اسپانیا
 • شاخص های مرتبط با سرمایه گذاری در اسپانیا
 • واجدین شرایط خرید ملک در اسپانیا
 • مراحل قانونی خرید ملک در اسپانیا
 • هزینه های خرید و اجاره ملک در اسپانیا
 • وکیل امور ملک در اسپانیا
 • خدمات مؤسسه حقوقی ملک پور در زمینه خرید ملک اسپانیا
 • توصیه های حقوقی در ارتباط با خرید ملک اسپانیا
 • سئولات متداول در زمینه خرید ملک اسپانیا
 • سخن پایانی در زمینه خرید ملک اسپانیا

خرید ملک اسپانیا

خرید ملک اسپانیا و شرایط عمومی خرید ملک اسپانیا

پیش از صحبت راجع به خرید ملک اسپانیا، آشنایی با کشور اسپانیا خارج از لطف نیست. کشور اسپانیا در شبه جزیره ایبری در جنوب غربی اروپا واقع شده است و از جنوب و شرق با دریای مدیترانه از شمال و شمال شرق با فرانسه، آندورا و خلیج بیسکای و از غرب و شمال غرب با پرتغال و اقیانوس اطلس هم مرز می باشد. مرز اسپانیا با پرتغال (به طول ۱۲۱۴ کیلومتر) به عنوان طولانی‌ترین مرز یکپارچه در اتحادیه اروپا شناخته می شود.

 

 • توضیحات موسسه ملک پور در زمینه خرید ملک در اسپانیا

فایل صوتی مؤسسه حقوقی ملک پور درمورد خرید ملک اسپانیا

فایل تصویری مؤسسه حقوقی ملک پور درمورد خرید ملک اسپانیا

 

 • توضیحات موسسه ملک پور در زمینه گلدن ویزای اسپانیا

فایل صوتی مؤسسه حقوقی ملک پور درمورد گلدن ویزای اسپانیا

فایل تصویری مؤسسه حقوقی ملک پور درمورد گلدن ویزای اسپانیا

 

زبان رسمی در این کشور اسپانیایی بوده و جمعیت آن در حدود 10 میلیون نفر است. اقتصاد کشور اسپانیا وابسته به صادرات بوده و صنایع بسیار قوی در صنعت مد و فشن دارد. کشور اسپانیا امروزه کشوری دموکراتیک و دارای حکومتی پارلمانی می باشد که تحت قانون اساسی پادشاهی اداره می شود. این کشور به عنوان سیزدهمین اقتصاد بزرگ جهان، پنجمین اقتصاد بزرگ اتحادیه اروپا و چهارمین اقتصاد بزرگ منطقه در منطقه یورو شناخته می شود. از طرفی اقلیم، آثار تاریخی و فرهنگی این کشور و همچنین موقعیت جغرافیایی و امکانات رفاهی بسیار مناسب آن باعث شده است تا گردشگری به یکی از صنایع اصلی و همچنین منبع درآمد و اشتغال ثابت برای این کشور تبدیل گردد. ویژگی های بصری و اجتماعی و تاریخی باعث شده سالانه افراد بسیاری برای مهاجرت به این کشور اقدام نموده و اسپانیا مقصد سرمایه گذاری بسیاری از مردم جهان باشد.

رونق صنعت گردشگری در اسپانیا، خرید ملک اسپانیا را به گزینه ای مطلوب مبدل می نماید. در این مقاله به معرفی کشور اسپانیا و روش سرمایه گذاری از طریق خرید ملک اسپانیا و همچنین شاخص های مختلف اقتصادی در اسپانیا می پردازیم و امیدواریم که این مقاله بتواند کمک شایانی در انتخاب مسیر درست مهاجرت برای علاقه مندان به پروسه مهاجرت و سرمایه گذاری یورویی باشد. خرید ملک اسپانیا یکی از روش های اخذ اقامت کشور اسپانیا و زیر مجموعه روش سرمایه گذاری در این کشور می باشد. جهت خرید ملک اسپانیا و اخذ اقامت اسپانیا روش های متفاوتی وجود دارد که هر یک دارای مزایا و معایبی بوده و امکانات و شرایط مختلفی را در اختیار مشتریان قرار می دهند. به طور کلی می توان سرمایه گذاری های بین المللی را به دو دسته کلی تقسیم نمود، سرمایه گذاری هایی که منجر به اخذ اقامت می گردد و سرمایه گذاری هایی که به دریافت اقامت ختم نمی شوند. خرید ملک اسپانیا با توجه به مبلغ آن می تواند زیر مجموعه هر یک از دو دسته بالا قرار می گیرد.

خرید ملک اسپانیا و اخذ اقامت از طریق خرید ملک اسپانیا

خرید ملک اسپانیا

با خرید ملک اسپانیا تحت شرایطی می توان اقامت این کشور را کسب نمود. خرید ملک در حدود 100 هزار یورو به بالا منجر به کسب اقامت اسپانیا می شود اما معمولاً در خرید ملک اسپانیا مبلغ حداقل 150 هزار یورو با توجه به شرایط ایرانیان توصیه می شود. در این روش ابتدا اقامت یک ساله پس از آن دو مرتبه اقامت دو ساله و پس از پنج سال اقامت دائم تعلق می گیرد. در برخی دیگر از روش های خرید ملک اسپانیا که به نام گلدن ویزای اسپانیا شناخته می شود، افراد می توانند با سرمایه گذاری 500 هزار یورو در خرید ملک و مستغلات، به اقامت اسپانیا برای خود و خانواده دست یابند. این ویزا هر دو سال یک بار قابل تمدید است و در پایان سال پنجم منجر به اقامت دائم اسپانیا می شود. توجه به این نکته ضروریست که در این روش، ملک یا املاک خریداری شده باید بیش از 500 هزار یورو ارزش داشته باشد. تمدید اقامت موقت در گلدن ویزا، نیاز به حضور در این کشور ندارد اما پروسه اخذ اقامت دائم و پاسپورت اسپانیا، ملزم به حضور در این کشور می باشد. در تمامی این روش ها فرد متقاضی می تواند بعد از ده سال اقامت برای اخذ پاسپورت اقدام نماید. یکی از نکات مهم برای خریداران و متقاضیان خرید ملک اسپانیا، بررسی اجاره ملک در سایت های معتبر Airbnb و یا Booking می باشد. چرا که با توجه به وجود تورم بالای ملک در کشورهای اسپانیا، اتریش و پرتغال، در صورت خرید ملک و اجاره دادن آن می توانید به سود بسیاری دست یابید و بعد از 5 سال، ضمن دریافت اقامت دائم اسپانیا، قادر به فروش ملک با سود بسیار باشید.

لازم به ذکر است پاسپورت اسپانیا به همراه سه کشور فنلاند، آلمان و لوکزامبورگ در رتبه سوم جهان قرار گرفته و شهروندان اسپانیا می توانند به 125 کشور جهان بدون داشتن ویزا و 25 کشور با دریافت ویزا در مقصد سفر نمایند. البته جهت اخذ پاسپورت باید نشان دهید که در بازه زمانی اقامت در اسپانیا شهروند خوبی بوده، شرایط مالی مناسب داشته، سابقه کیفری ندارید و به خوبی در فرهنگ اسپانیا ادغام شده اید، یعنی به زبان اسپانیایی به خوبی صحبت کرده و به خوبی روابط اجتماعی برقرار می نمایید. روش های دیگری هم برای کسب اقامت کشوری مثل اسپانیا و اتریش و غیره وجود دارد که نیاز به انتقال پول و سرمایه گذاری در آنها نمی باشد. به این روش ها روش های خود حمایتی یا تمکن مالی می گویند. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص روش های خودحمایتی می توانید به لینک های زیر مراجعه نمایید و اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهید.

خرید ملک اسپانیا و استانداردهای سرمایه گذاری در اسپانیا

در صورتی که به هر دلیلی چه کسب اقامت و یا کسب درآمد ارزی به وسیله خرید ملک اسپانیا قصد سرمایه گذاری در اسپانیا دارید باید قبل از هر اقدامی استاندارد های سرمایه گذاری در این کشور مورد بررسی قرار دهید. در این بخش سعی گردیده است که استانداردها و امنیت سرمایه گذاری در کشور اسپانیا مورد تحلیل علمی و آماری قرار گیرد تا دید بهتری از عملکرد دولت این کشور و شرایط و استاندارد های اقتصادی در این کشور برای شما متقاضیان خرید ملک اسپانیا روشن گردد تا بهتر بتوانید در خصوص سرمایه گذاری و خرید ملک اسپانیا اقدام نمایید. به طور کلی امنیت سرمایه گذاری به نظام قضایی آن کشور مربوط می شود به طور مثال چه مقدار عادلانه بین شهروندان خود و سرمایه گذار خارجی تفاوت قائل می شود. در ادامه برخی از این شاخصه ها و استاندارد ها مورد تحلیل قرار می گیرد.

خطر مصادره اموال در اسپانیا:

خرید ملک اسپانیا

یکی از شاخصه های بسیار پر اهمیت در سرمایه گذاری و خرید ملک اسپانیا و دیگر کشورها در نظر گرفتن خطر مصادره اموال و سابقه آن در کشور مقصد می باشد. شاخصه مصادره اموال یکی از پر اهمیت ترین عوامل در تصمیم گیری در خصوص مقصد سرمایه گذاری می باشد که بیانگر احتمال تغییر رفتار دولت نسبت به سرمایه گذاران خارجی، نقض قراردادهای دو جانبه و مصادره اموال این سرمایه گذاران است. این شاخص در بانک اقتصاد جهانی با عددی بین 1 تا 7 امتیاز بندی می گردد. عدد 1 بیانگر کمترین میزان خطر و بیشترین میزان امنیت از لحاظ شرایط سرمایه گذار خارجی در آن کشور می باشد. افرادی که از طریق خرید ملک اسپانیا وارد این کشور می شوند باید نیم نگاهی به این شاخص در اسپانیا به عنوان مقصد سرمایه گذاری خود داشته باشند. در نمودار زیر این شاخص از سال 2014 تا سال 2018 در کشور اسپانیا نمایش داده شده است. همانطور که مشاهده می نمایید این شاخص همواره روی کمترین مقدار خود یعنی عدد 1 بوده است.

خرید ملک اسپانیا

شاخص کیفیت نظارتی:

شاخص کیفیت نظارتی (Regulatory quality index) به طور کلی به توانایی تشخیص و درک دولت در تدوین و اجرای سیاست های صحیح و مقرراتی که امکان توسعه بخش خصوصی را فراهم می آورد، می پردازد. در نمودار زیر مقادیر شاخص کیفیت نظارتی در کشور اسپانیا طی دو دهه گذشته نمایش داده شده است.

 

خرید ملک اسپانیا

شاخص کنترل فساد در اسپانیا:

یکی دیگر از عوامل بررسی شرایط سرمایه گذاری در یک کشور شاخص کنترل فساد در آن کشور است. میزان فساد و تلاش های دولت برای مبارزه با آن ها تعریف کلی این شاخص می باشد. این شاخص عددی در بازه 2.5+ و 2.5- می باشد. در نمودار زیر این شاخص در بین سال های 2007 تا 2017 ترسیم شده است. می توان مشاهده کرد که میزان کترل فساد در اسپانیا در مجموع نسبتاً مناسب و بین 0.4 و 1.2 بوده است.

خرید ملک اسپانیا و شاخص های اقتصادی تاثیر گذار

در پروسه های سرمایه گذاری بین المللی شاخص های متفاوتی اهمیت داشته و باید مد نظر سرمایه گذاران قرار گیرد. برخی از این شاخص های اقتصادی که دارای اهمیت بیشتری در سرمایه گذاری اسپانیا و خرید ملک اسپانیا می باشند در ادامه این بخش مورد بررسی و تحلیل آماری از منابع معتبر قرار گرفته است. این شاخص ها برای افرادی که از طریق خرید ملک می خواهند به اقامت اسپانیا دست یابند و هم برای کسانی که صرفاً علاقه به سرمایه گذاری و کسب درآمد یورویی می باشند می تواند بسیار کاربردی بوده و دید بهتری از شرایط اقتصادی اسپانیا به ایشان بدهد.

سرانه تولید ناخالص داخلی:

خرید ملک اسپانیا

تعریف سرانه تولید ناخالص داخلی در اصل تولید ناخالص داخلی (GDP) آن کشور تقسیم بر جمعیت آن است که در آن دیگر اثر جمعیت کشور وجود ندارد و نشان دهنده رشد اقتصادی آن کشور در آن سال می باشد. در نمودار زیر سرانه تولید ناخالص داخلی در اسپانیا که یکی از شاخصه های بسیار مهم جهت سرمایه گذاری اسپانیا می باشد نمایش داده شده است. همانطور که می بینید در سال های اخیر روند اقتصادی این کشور از نظر تولید ناخالص داخلی شرایط رو به پیشرفت را تجربه کرده است.

نرخ تورم در اسپانیا:

خرید ملک اسپانیا

نرخ تورم یکی از ملموس ترین و پراهمیت ترین شاخصه های اقتصادی در هر کشوریست. بر اساس آخرین آماری که توسط بانک جهانی اقتصاد در سال 2019 منتشر شده است، تورم در اسپانیا به حدود یک در صد کاهش یافته است و می تواند برای متقاضیان اقامت از طریق خرید ملک اسپانیا بسیار مناسب باشد. این رقم نشان دهنده ثبات اقتصادی نسبتاً مناسب در هزینه های زندگی و قیمت محصولات در اسپانیا دارد. در نمودار زیر روند تغییرات نرخ تورم در اسپانیا در سال های اخیر در بازه های سه ماهه نمایش داده شده است.

 

خرید ملک اسپانیامالیات بر درآمد در اسپانیا:

بررسی مالیات در کشورها می تواند با تعاریف متفاوتی صورت گیرد به صورت کلی مالیات بر درآمد، سود و سرمایه بر درآمد خالص افراد، یکی از اصلی ترین معیار جهت بررسی شرایط سرمایه گذاری در یک کشور است. در نمودار زیر نرخ مالیات بر درآمد در کشور اسپانیا در سال های اخیر نمایش داده شده است.

واجدین شرایط خرید ملک در اسپانیا

به طور کلی خارجیان، چه شهروندان اتحادیه اروپا باشند یا خیر، اجازه دارند که خرید ملک اسپانیا انجام دهند و هیچ محدودیتی برای آنها در این زمینه وجود ندارد. این افراد می توانند اقدام به خرید هر یک از املاک تجاری، مسکونی و یا زمین باشد. در حقیقت دولت سرمایه گذاران را تشویق به خرید ملک اسپانیا چه مسکونی و چه غیر مسکونی می نماید. برای انجام خرید ملک اسپانیا شما نیاز به یک شماره اقتصادی دارید که می توانید با مراجعه به یک ایستگاه پلیس با پاسپورت خود اقدام به دریافت آن نمایید. این پروسه برای شهروندان اسپانیا و اتحادیه اروپا یک روزه انجام می شود ولی برای شهروندان دیگر کشورها از جمله ایران ممکن است چند هفته به طول بیانجامد. چنانچه گفته شد خرید ملک اسپانیا یکی از راه های کسب اقامت در این کشور می باشد. با خرید ملک اسپانیا با مبلغ حداقل 100 هزار یورو در این کشور می توان اقامت این کشور را دریافت نمود. معمولاً پیشنهاد می شود که بالاتر از مبلغ حداقلی یعنی در حدود 150 هزار یورو ملک خریداری شود تا اطمینان بیشتری از اخذ اقامت حاصل گردد. در این روش 184 روز در سال باید در اتحادیه اروپا حضور داشت و همچنین همسر و فرزند زیر 16 سال در این روش در پرونده شخص اصلی می توانند حضور داشته باشند. در روش خرید ملک اسپانیا به صورت کلی اجازه کار به فرد داده نمی شود مگر در روش گلدن ویزا که مبلغ سرمایه گذاری بیش از 500 هزار یورو باشد که در این حالت هم شرط حضور وجود ندارد و هم اجازه کار به فرد داده می شود. شایان ذکر است در هردو روش فرد می تواند در اسپانیا سرمایه گذاری نموده و صاحب یک بیزینس باشد. علاوه بر خرید ملک اسپانیا، برخی دیگر از کشورهای اروپایی مانند پرتغال، یونان و اتریش نیز شرایط مناسبی را برای متقاضیان خرید ملک و کسب اقامت از طریق خرید ملک فراهم نموده اند که می توانید جهت مقایسه شرایط آنها با شرایط خرید ملک اسپانیا به لینک های زیر مراجعه نمایید.

خرید ملک اسپانیاخرید ملک یونان

 

خرید ملک اسپانیا و مراحل قانونی خرید ملک اسپانیا

در پروسه خرید ملک اسپانیا فرد متقاضی از طریق ویزای توریستی اسپانیا به این کشور سفر می نماید. پس از ورود با ویزای توریستی و انتخاب ملک مورد نظر، به کشور خود بازگشته و پس از خرید ملک اسپانیا، شخص مجاز به دریافت اقامت اسپانیا می گردد. پروسه خرید ملک اسپانیا و مراحل اولیه آن توسط وکیل متقاضی در کشور اسپانیا انجام و پیگیری می شود. در این پروسه، استعلامات از ادارات آب، برق، گاز و شهرداری گرفته شده و به همراه قرارداد و مبلغ لازم جهت تسویه، به دفتر اسناد رسمی تحویل داده می شود. سپس سند ملک مورد نظر به نام شخص متقاضی ثبت می شود. در صورت ثبت سند به نام فرد اصلی، می توان ویزا و اقامت اسپانیا را برای وی تهیه نمود. در خرید ملک اسپانیا مدارک مختلفی مورد نیاز است که باید حتماً به زبان اسپانیایی ترجمه گردند. در ادامه به برخی از مدارک مورد نیاز اشاره می گردد.

خرید ملک اسپانیا

 

 • فرم درخواست ویزا
 • عکس فرد اصلی به فرمت پاسپورت
 • پاسپورت معتبر
 • فرم عدم سوء پیشینه
 • اثبات شرایط مالی کافی
 • اثبات بیمه درمانی
 • رسید پرداخت هزینه های ویزا

خرید ملک اسپانیا و هزینه های خرید ملک و اجاره ملک در اسپانیا

برای کسانی که خرید ملک را به عنوان روش سرمایه گذاری در اسپانیا بر می گزینند نرخ تغییرات ملک می تواند بسیار پر اهمیت باشد. همانطور که در نمودار زیر مشاهده می فرمایید میانگین قیمت ملک در اسپانیا در سال های اخیر روند صعودی داشته است. در نمودار زیر تغییرات قیمت ملک از ژانویه 2016 تا ژانویه 2019 به طور میانگین نمایش داده شده است. بنابراین علاوه بر حفظ ارزش سرمایه با تبدیل آن به یورو و سود حاصل از ارزش یورو نسبت به تومان، این افزایش قیمت ملک در اسپانیا نیز نشان از سود آور بودن خرید ملک اسپانیا می باشد. به طور کلی میانگین قیمت ملک با توجه به موقعیت ملک می تواند بسیار متغیر باشد.

خرید ملک اسپانیا

با توجه به موقعیت توریستی کشور اسپانیا، امکان کسب درآمد از طریق اجاره املاک نیز وجود دارد. در جدول زیر نرخ برخی از املاک و اجاره آن ها به صورت میانگین ارائه شده است. البته این اعداد در مناطق مختلف می تواند متغیر باشد. اطلاعات جدول زیر می تواند در خرید ملک اسپانیا بسیار مفید واقع شود.

 

ردیف شرح قیمت به یورو
1 اجاره ماهیانه آپارتمان یک خوابه در مرکز شهر 648.67
2 اجاره ماهیانه آپارتمان یک خوابه در خارج از مرکز شهر 501.68
3 اجاره ماهیانه آپارتمان سه خوابه در مرکز شهر 1،033.79
4 اجاره ماهیانه آپارتمان سه خوابه در خارج از مرکز شهر 760.78
5 قیمت خرید هر مترمربع ملک در مرکز شهر 2،880.38
6 قیمت خرید هر مترمربع ملک در خارج از مرکز شهر  1،945.51

 

هزینه های خرید ملک اسپانیا، علاوه بر هزینه اصلی که بابت خریداری ملک پرداخته می شود، شامل هزینه های جانبی دیگر نیز هست. از جمله این هزینه ها می توان به هزینه مالیات انتقال ملک اشاره کرد که حداقل 10 درصد از قیمت خرید ملک را دربرمی گیرد. گفتنی است که میزان مالیات انتقال ملک، در بخش های مختلف اسپانیا متفاوت می باشد. از دیگر موارد نیز، می توان به هزینه تغییر مالکیت و ثبت ملک با هزینه حدود 100 تا 500 هزار یورو و هزینه مربوط به دفتر اسناد ملکی اشاره کرد.

وکیل امور ملک در اسپانیا

خرید ملک اسپانیاپروسه خرید ملک اسپانیا و دیگر کشورها پروسه ای بسیار خاص و پیچیده می باشد. نمونه های بسیار کلاه برداری و یا گران فروشی املاک در کشورهای مختلف در پروسه های خرید ملک دیده شده است؛ لذا توصیه می شود که همواره از یک وکیل مورد اعتماد و مجرب در تمامی پروسه خرید ملک اسپانیا و یا خرید ملک در دیگر کشورها بهره برده و ریسک پروسه سرمایه گذاری خود را به حداقل برسانید. به طور کلی می توان گفت خرید ملک در اسپانیا یا دیگر کشورهای خارجی، روشی پیچیده، دارای نکات ظریف و حیاتی و روند اداری طولانی می باشد که مؤسسه حقوقی ملک پور با وکلای مجرب در اسپانیا و سابقه روشن و نمونه های موفق خرید ملک اسپانیا در سال های گذشته، تجربه کافی در این خصوص کسب کرده و توانسته است رضایت موکلین خود را به طور کامل بدست آورد و آنها را در رسیدن به اهدافشان یاری نماید. افرادی که قصد مهاجرت به اسپانیا یا دیگر کشورهای معتبر را داشته و یا قصد کسب آگاهی در خصوص روش های مختلف مهاجرت به خارج از کشور دارند، پیشنهاد می شود که به ویدئوی راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت مراجعه نمایند و با تهیه و مشاهده این ویدئو، اطلاعات خود را به سطح چشمگیری افزایش دهند.  کسانی که قصد مهاجرت به دیگر کشورها را دارند پیشنهاد می شود ویدئو انتخاب مسیر مهاجرت که ویدئو کامل و جامع در خصوص انواع روش های مهاجرت می باشد و طور علمی و تخصصی به بررسی همه روش های مهاجرتی پرداخته است را تهیه نموده و بتوانند خود وکیل خود بوده و مسیر مهاجرت و آینده خود را تعیین نمایند. برای تهیه این ویدئو می توانید به لینک زیر مراجعه فرمایید.

انتخاب دفتر مهاجرتی

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

خدمات مؤسسه حقوقی ملک پور در زمینه خرید ملک اسپانیا

مؤسسه حقوقی ملک پور به عنوان یکی از قدیمی ترین مؤسسات حقوقی در زمینه حقوق بین الملل و امور مهاجرت، با تیم وکلای معتبر و مجرب خود همواره توانسته راهنمای شما در انجام روند اخذ اقامت از طریق خرید ملک اسپانیا و دیگر روش های مهاجرتی و سرمایه گذاری باشد.  مؤسسه حقوقی ملک پور در خصوص خرید ملک اسپانیا در تمامی مراحل گام به گام همراه شما می باشد. در پروسه خرید ملک اسپانیا فرد متقاضی از طرف وکیل اسپانیایی مؤسسه حقوقی ملک پور یک دعوتنامه دریافت می نماید و مؤسسه حقوقی ملک پور با استفاده از آن دعوتنامه اقدام به اخذ ویزای توریستی برای فرد متقاضی می نماید. فرد پس از ورود با ویزای توریستی به بازدید و انتخاب ملک مورد نظر می پردازد. به دلیل آن که فرد متقاضی با این ویزا اجازه خرید ملک اسپانیا و افتتاح حساب بانکی ندارد شرکت ما از طریق وکیل اسپانیایی خود و با وکالت از طرف متقاضی این ملک را خریداری نموده و پس از خرید ملک و ورود فرد متقاضی به کشور اسپانیا از طریق خرید ملک، سند مالکیت این ملک به موکل انتقال می یابد. مؤسسه حقوقی ملک پور در سال جاری این امکان را برای موکلین خود فراهم نموده است که بتوانند در انواع روش های خرید ملک اسپانیا و خرید ملک در دیگر کشورها و همچنین انواع روش های سرمایه گذاری بین الملی با این شرکت مشارکت نمایند. مؤسسه حقوقی ملک پور تلاش می نماید که بهترین پیشنهاد های سرمایه گذاری را برای متقاضیان فراهم نموده و امکان مشارکت شما را در انواع سرمایه گذاری های سودده فراهم سازد.

توصیه های حقوقی در ارتباط با خرید ملک اسپانیا

یکی از اصلی ترین ملزومات خرید ملک اسپانیا، آشنایی و تسلط کامل بر قوانین کشور اسپانیا می باشد. یک وکیل خبره در کشور مقصد می بایست ایمن ترین سرمایه گذاری را برای فرد انتخاب نماید و سلیقه فرد را در خرید ملک مد نظر قرار دهد. در صورتی که تمایل دارید شخصاً و بدون کمک وکیل اقدام به خرید ملک نمایید، قطعاً توصیه می شود که جست و جوی ویژه جهت دریافت اطلاعات کاملی در خصوص خرید ملک اسپانیا انجام داده و برای اطمینان از قیمت ملک حتماً با چندین مشاوره املاک به صورت همزمان مشورت نمایید، در غیر این صورت ممکن است خسارت فراوانی را متحمل شود. همچنین توصیه می شود که در خصوص سند ملک و بدهی های ملک مورد نظر، تحقیقات لازم و کافی انجام شود و از صحت سند و بدهی مالک قبلی اطمینان حاصل گردد.


سئولات متداول در زمینه خرید ملک اسپانیا

شرایط اخذ اقامت اسپانیا از طریق خرید ملک چیست؟
در صورت خرید ملک به ارزش 500 هزار یورو می توانید ویزای طلایی یا گلدن ویزای اسپانیا را کسب کنید.

آیا گلدن ویزای اسپانیا شرط حضور دارد؟
خیر. متقاضی بدون نیاز به حضور در کشور اسپانیا می توانید اقامت خود را حفظ کند.

حداقل مبلغ مورد نیاز برای اخذ اقامت از طریق خرید ملک در اسپانیا چقدر است؟
برای اینکه سرمایه گذاری شما در کشور اسپانیا منجر به اخذ اقامت این کشور باشد، می بایست حداقل مبلغ 500 هزار یورو ملک در این کشور خریداری نمایید.


_____________________ سخن پایانی در زمینه خرید ملک اسپانیا _____________________

خرید ملک اسپانیا، اقامت از طریق خرید ملک اسپانیا و قیمت خانه و مزایای خرید ملک در اسپانیا در این مقاله به صورت علمی مورد تحلیل و بررسی قرار گرفت و سعی گردید به تمامی مسائل مطرح شده و سئوالات احتمالی شما عزیزان پاسخ داده شود. شایان ذکر است خرید ملک اسپانیا دارای روش های مختلف و متفاوتی می باشد و شرایط خرید ملک جهت کسب اقامت و کسب درآمد ارزی برای افراد با شرایط مالی متفاوت در این کشور وجود دارد. مؤسسه حقوقی ملک پور با سابقه موفق در انواع روش های مهاجرتی و خرید ملک خارجی همواره پاسخگوی سئوالات شما عزیزان بوده و می تواند راهنمای شما سروران گرامی در پروسه ها و اهداف شما جهت اخذ اقامت و خرید ملک باشد. مشاورین ما همواره پاسخگوی شما عزیزان و ارائه مشاوره رایگان تلفنی و بررسی شرایط شما جهت مهاجرت و خرید ملک می باشند. ضمن اینکه با تکمیل فرم تماس، درخواست شما جهت تماس با شما و دریافت مشاوره تلفنی رایگان ثبت می شود. همچنین شما می توانید سئوالات خود را در خصوص روش های مختلف خرید ملک اسپانیا در انتهای این مقاله در قسمت "ثبت پرسش" مطرح نمایید، وکلای مجرب مؤسسه حقوقی ملک پور در اسرع وقت به سئوالاتتان پاسخ خواهند داد.

امتیاز 5 از 5 ( 19 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
مصطفی غروی
سلام. من شرایط گلدن ویزا رو بررسی کردم. تقریبا لان اگاهم از مسیر پیش رو. سوال اصلیم این هستش که هزینه های جانبی این کار چقدر هستش؟ بطور مثال حق وکیل
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز با پرونده شما بصورت دقیق بررسی شود و هزینه ها براساس تایم کاری است که پرونده شما می برد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا کارشناسان ما راهنمایی تان نمایند. موفق باشید.
سمانه راد
عرض ارادت به اقای دکتر استاد نازنین و تیم پرتلاش MIE یکی از دوستان بنده سال 2007 با 200 هزار یورو ملک خریدند در اسپانیا و در حال حاضر ساکن این کشور هستند و به ما هم توصیه میکنند که با این مبلغ اقدام به خرید ملک در این کشور کنیم و میگم که میشه اقامت گرفت ایا این موضوع صحت داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب بله با خرید ملک در اسپانیا می توانید اقامت دریافت کتید .برای دریافت اطلاعات بیشتر و دقیق تر با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان استفاده نمایید.
مشاوره رایگان