تحصیل رایگان پزشکان و پرستاران در آلمان

8 اسفند 1399 1 نظر

تحصیل رایگان پزشکان و پرستاران در آلمان

تحصیل رایگان پزشکان و پرستاران در آلمان، شرایط تحصیل و کار تضمینی پزشکان و پرستاران در آلمان و اقامت کاری پزشکان و پرستاران در آلمان و شرایط ورود به رشته پزشکی در آلمان در این مقاله بررسی شده است. با توجه به جذابیت های تحصیل رایگان در آلمان و کمبود نیروی کار پزشکی و پرستاری در این کشور، بر آن شدیم تا شرایط مهاجرت از طریق تحصیل رایگان پزشکان و پرستاران در آلمان را در قالب مقاله زیر مورد بررسی و مطالعه قرار دهیم. مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل رایگان پزشکان و پرستاران، به همراه کار تضمینی در این کشور می باشد و افراد می توانند پس از دریافت مدرک زبان مورد نیاز و توانایی لازم در برقراری ارتباط با بیمار و همچنین معادلسازی مدارک خود، به طور تضمینی در مراکز درمانی این کشور مشغول به کار با درآمد مناسب شوند. جزئیات اطلاعات شرایط ورود به رشته پزشکی در آلمان را می توانید با مطالعه مقاله پیش رو به دست آورید. علاوه بر این با تکمیل فرم تماس یا برقراری تماس تلفنی با موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش)، در این باره مشاوره تلفنی رایگان به شما عزیزان ارائه خواهد شد.

  • شرایط کلی تحصیل رایگان پزشکان و پرستاران در آلمان
  • مدرک زبان مورد نیاز برای تحصیل رایگان پزشکان و پرستاران در آلمان
  • معادلسازی مدرک پزشکان و پرستاران در آلمان
  • درآمد و شرایط کار پزشکان و پرستاران در آلمان
  • هزینه اقدام برای تحصیل رایگان پزشکان و پرستاران در آلمان
  • اخذ اقامت آلمان از طریق تحصیل رایگان پزشکان و پرستاران
  • سوالات متداول در زمینه تحصیل رایگان پزشکان و پرستاران در آلمان
  • سخن پایانی در زمینه تحصیل رایگان پزشکان و پرستاران در آلمان

خرید ملک در مالزیشرایط کلی تحصیل رایگان پزشکان و پرستاران در آلمان

همانطور که می دانید کشور آلمان از جمله کشورهاییست که شرایط تحصیل رایگان را برای دانشجویان بین المللی فراهم کرده است. اما در این میان، تحصیل رایگان در آلمان برای برخی کد رشته های تحصیلی مانند پزشکی، پرستاری و مامایی دارای شرایط ویژه ایست که بدون اطلاع از آن ها، به راحتی نمی توان از این امکان بهره مند شد.

 

  • فایل تصویری موسسه ملک پور در زمینه تحصیل رایگان پزشکان و پرستاران در آلمان

 

  • فایل صوتی موسسه ملک پور در زمینه تحصیل رایگان پزشکان و پرستاران در آلمان

 

تحصیل رایگان پزشکان و پرستاران در آلمان نیاز به ارائه مدارکی از جمله مدرک زبان آلمانی با نمره مناسب دارد. علاوه بر آن متقاضیان بایستی نسبت به معادلسازی مدرک تحصیلی خود اقدام نمایند. استفاده از شرایط تحصیل رایگان پزشکان و پرستاران در آلمان به همراه کار تضمینی، برای تمامی متقاضیان دارای مدرک مربوطه امکان پذیر است؛ اما ترجیحاً افراد دارای حداقل یک تا دو سال سابقه کاری، شانس بیشتری برای اقدام خواهند داشت. اکنون این سوال مطرح می شود که پروسه معادلسازی چه مدت زمانی به طول می انجامد و شرایط کار پس از ادامه تحصیل برای پزشکان و پرستاران چگونه است. در بخش های بعدی مقاله به طور مفصل به جزئیات تحصیل رایگان پزشکان و پرستاران در آلمان پرداخته می شود.

ویزای هنرمندان استرالیا

تحصیل پزشکی در آلمان

مدرک زبان مورد نیاز برای تحصیل رایگان پزشکان و پرستاران در آلمان

پزشکان و متخصصان و پرستاران و ماماهای علاقه مند به تحصیل رایگان در آلمان و سپس استخدام در این کشور می بایست در ابتدا مدرک زبان آلمانی با نمره مورد نیاز را دریافت نمایند و پس از انجام مراحل معادلسازی، برای اخذ پذیرش در کالج مربوطه و افزایش سطح زبان خود در این کشور اقدام نمایند. بدین منظور لازم است که افراد مدرک زبان آلمانی B1 را ارائه دهند. چرا که در صورت داشتن مدرک زبان B1 و اخذ پذیرش، این امر بر دولت آلمان مسجل می شود که تصمیم شما برای کار در آلمان قطعیست و به همین دلیل، دولت این کشور هزینه تحصیل و حتی امتحانات شما در آلمان را پرداخت می نماید. بنابراین تحصیل رایگان پزشکان و پرستاران در آلمان منوط به ارائه مدرک B1 آلمانی می باشد. پس از اخذ ویزا و ورود به آلمان، به تحصیل دوره زبان آلمان و شرکت در دوره های کارآموزی (برای پرستاران حدود 500 تا 600 ساعت) و ارتقای سطح زبان خود تا B2 برای پرستاران و C1 برای پزشکان می پردازید تا بدین ترتیب مهارت و توانایی لازم در برقراری ارتباط با بیمار را کسب نمایید. با توجه به طول دوره های آموزش زبان آلمانی به صورت حضوری در ایران، پیشنهاد ما استفاده از بسته های آموزش زبان آلمانی موسسه حقوقی ملک پور است که در عرض چند هفته و نهایتاً تا دو ماه می توانید دانش کافی برای دریافت مدرک A1 و A2 زبان آلمانی را به دست آورید. برای افزایش مهارت خود تا سطح B1 نیز می توانید با همکاری موسسه حقوقی ملک پور، به صورت آنلاین از آموزش زبان آلمانی اساتید حاضر در کشور آلمان و اتریش بهره مند گردید. بنابراین با استفاده از محصول آموزش موسسه حقوقی ملک پور و با همکاری این موسسه می توانید در فاصله 4-5 ماه به سطح زبان مورد نیاز جهت تحصیل رایگان پزشکان و پرستاران در آلمان دست یابید. ضمن این که در این مدت، مدارک خود را با همکاری موسسه حقوقی ملک پور و به طور رایگان، برای انجام مراحل معادلسازی ارسال کرده و در پایان این مدت، شرایط برای اخذ پذیرش کالج و ویزای آلمان فراهم گردیده است.

معادلسازی مدرک پزشکان و پرستاران در آلمان

در ابتدای مقاله به این موضوع اشاره شد که علاوه بر ارائه مدرک زبان آلمانی، نیاز به معادلسازی مدرک پرستاری و پزشکی متقاضیان نیز می باشد. بسیاری از مدارک پزشکان و پرستاران مورد تأیید کشورهای اروپایی نبوده و به همین دلیل برای کار در آلمان در زمینه های یاد شده، معادلسازی امری ضروری می باشد. با توجه به مراحل معادلسازی مدرک و از طرفی شلوغ بودن وقت سفارت آلمان در ایران، موسسه حقوقی ملک پور شرایطی را برای متقاضیان تحصیل رایگان پزشکان و پرستاران در آلمان فراهم کرده است که می توانید در مدت زمان چند ماهه، ویزای این کشور را دریافت کرده و با تضمین کار، برای تحصیل رایگان در این کشور عازم شوید.

کشورهای آلمان و اتریش به ویژه در بسیاری های استان ها و شهرهای خود با کمبود نیروی پزشک (عمومی و متخصص) و به ویژه پرستار (شامل پرستار و ماما) مواجه هستند و به نوعی زنگ خطر کمبود این نیروها در آلمان به صدا درآمده است. به همین دلیل دولت این کشور در صدد جذب نیروی کار بین الملل در این زمینه می باشد و با ایجاد امکان رایگان مدارک جهت معادلسازی، شرایط را برای مهاجرت این قشر از افراد مهیا کرده است. موسسه حقوقی ملک پور نیز که ارائه دهنده خدمات ویژه خود به نیروهای علاقه مند به کار پزشکان و پرستاران در آلمان می باشد، در این امر همکاری لازم را با متقاضیان و دولت آلمان داشته و بدون دریافت هزینه اضافه، نسبت به ارسال مدارک متقاضیان اقدام می نماید.

ویزای هنرمندان استرالیا

معادلسازی مدرک تحصیلی

درآمد و شرایط کار پزشکان و پرستاران در آلمان

قبلاً اشاره شد که زنگ خطر کمبود نیروی پزشک عمومی و متخصص و پرستار و ماما در کشورهای آلمان و اتریش به صدا درآمده است و به همین دلیل تلاش دولت آلمان در راستای بسترسازی حضور این افراد در آلمان بوده است. این شرایط با کمک دولت و مراکز درمانی در دریافت و معادلسازی مدارک، ایجاد شرایط تحصیل رایگان پزشکان و پرستاران در آلمان، اختصاص درآمد مناسب به افراد شاغل در این زمینه ها و حتی اعطای درآمد بیشتر برای اضافه کاری و یا شیفت شب و... تحقق یافته است. کار پزشکان و پرستاران در آلمان به دلیل کمبود نیرو، تضمین شده و دارای گارانتی است و حتی مراکزی که در آن مشغول به کار خواهید شد مشخص و تعیین شده هستند. علاوه بر این برای یافتن پیشنهاد کاری مناسب و مراکز درمانی نیازمند به نیروی کار می توانید از کمک های موسسه حقوقی ملک پور نیز بدون پرداخت هزینه اضافه بهره مند گردید.

حقوق پرستاران در آلمان بیشتر از 2 تا 3 هزار یورو در ماه است و طبعاً حقوق پزشکان و متخصصان بالاتر از این خواهد بود. ضمن این که قادر به کسب درآمد در طول دوره کارآموزی نیز خواهید بود. در نظر داشته باشید که تحصیل پزشکان و پرستاران به صورت رایگان و حتی بدون نیاز به پرداخت هزینه آزمون انجام می شود.

ویزای هنرمندان استرالیا

کار پزشکان و پرستاران در آلمان

در محصول گام به گام تا کار در خارج از کشور، به طور کامل به شرایط کار رشته های مختلف در کشورهای متعدد اشاره شده است.

تحصیل رایگان پزشکان و پرستاران در آلمان

هزینه اقدام برای تحصیل رایگان پزشکان و پرستاران در آلمان

همان طور که از عنوان مقاله برمی آید، تحصیل پزشکان و پرستاران در آلمان به زبان آلمانی و به صورت رایگان انجام می شود و بابت تحصیل و حتی شرکت در آزمون ها هزینه ای پرداخت نمی شود. درواقع پس از اخذ پذیرش از کالج مربوطه و مهاجرت به آلمان، با همکاری موسسه حقوقی ملک پور و بنا بر قوانین و تعهدات دولت آلمان، مبلغ پرداخت شده از سوی دولت آلمان به شما بازگردانده می شود. بنابراین صرف داشتن هزینه زندگی در آلمان کفایت می کند.

توجه داشته باشید که مبلغی به عنوان تمکن مالی در حساب بانکی شما در آلمان بلوکه می شود تا اطمینانی بر توانایی مالی شما در تأمین هزینه های زندگی در آلمان باشد. تمکن مالی لازم برای این امر، حدود 10 هزار یورو می باشد. از آن جایی که برای تحصیل رایگان پزشکان و پرستاران در آلمان، ویزای همراه نیز به صورت همزمان صادر می شود؛ افراد متأهل بایستی توانایی مالی خود در پرداخت هزینه زندگی اعضای خانواده خود را نیز نمایش بدهند.

در خصوص افتتاح حساب در آلمان نیز بدون نیاز به پرداخت هزینه اضافه، افتتاح حساب توسط موسسه حقوقی ملک پور انجام می شود تا سایر مراحل مهاجرت از طریق تحصیل رایگان پزشکان و پرستاران در آلمان طی گردد. در طی این مقاله، بارها به خدمات موسسه حقوقی ملک پور برای مهاجرت پزشکان و پرستاران به آلمان اشاره شد. خوب است که به هزینه های دریافتی این موسسه در قبال ارائه خدمات یاد شده نیز اشاره شود. حدود 20 تا 30 درصد از حق الزحمه مشاوره و سایر امور مهاجرت، در بدو امر و به صورت غیرقابل بازگشت دریافت می شود؛ اما سایر مبالغ در پایان امر و پس از دریافت پذیرش و ویزای آلمان دریافت خواهد شد.

اخذ اقامت آلمان از طریق تحصیل رایگان پزشکان و پرستاران

پزشکان و پرستارانی که ترجیحاً دارای سابقه کار حداقل یک تا دو ساله هستند می توانند با دریافت مدرک زبان B1 آلمانی و معادلسازی مدارک خود، برای تحصیل در آلمان برای ارتقای سطح زبان خود به سطح مورد نیاز و پشت سر گذاشتن دوره های کارآموزی مهاجرت کرده و از شرایط کار تضمینی در این کشور بهره مند گردند که با توجه به بحران نیروی کار پزشک و پرستار در آلمان و اتریش ایجاد شده است. این مقاله به کوشش موسسه حقوقی ملک پور نگارش شده است و کپی برداری از محتوای آن بدون کسب اجازه و نام بردن از منبع، از لحاظ شرعی و قانونی صحیح نیست. به طور کلی که با 5 سال کار در آلمان و پرداخت بیمه و مالیات می توان اقامت دائم این کشور را به دست آورد؛ اما این شرایط برای پزشکان با درآمد بالا به 2 سال کاهش یافته است. بنابراین امکان دریافت اقامت دائم آلمان پس از 2 سال و سپس اقدام برای پاسپورت آلمان برای پزشکان وجود دارد.

ویزای هنرمندان استرالیا

اقامت آلمان


سوالات متداول در زمینه تحصیل رایگان پزشکان و پرستاران در آلمان

✅بازار کار پزشکان و پرستاران در آلمان چگونه است؟

کشور آلمان با کمبود شدید نیروی پرستار، پزشک و ماما مواجه شده و به همین دلیل تمهیدات ویژه ای را برای جذب این افراد در نظر گرفته است. کار پزشکان و پرستاران در آلمان، تضمین شده و دارای گارانتی است.

✅مدرک زمان مورد نیاز برای تحصیل رایگان پزشکان و پرستاران در آلمان چیست؟

ارائه مدرک زبان B1 آلمانی برای ورود به آلمان الزامیست. پس از اخذ پذیرش و ویزا، شرکت در دوره های زبان و ارتقای سطح مدرک ضرورت دارد.

✅آیا برای تحصیل و کار پزشکان و پرستاران در آلمان نیاز به معادلسازی هست؟

بله، پزشکان، پرستاران و ماماها برای ادامه تحصیل و کار در آلمان، در وهله نخست نیاز به معادلسازی مدرک تحصیلی خود دارند.

✅هزینه پروسه تحصیل و کار پزشکان و پرستاران در آلمان چقدر است؟

تحصیل به صورت رایگان انجام می شود و داشتن هزینه زندگی در این کشور و تمکن مالی 10 هزار یورو کفایت می کند. ضمن اینکه افراد در طول دوره کارورزی، امکان کسب درآمد دارند.


_____________سخن پایانی در زمینه تحصیل رایگان پزشکان و پرستاران در آلمان_____________

استفاده از شرایط تحصیل رایگان در آلمان و بازار کار کشور آلمان، یکی از بهترین راه های مهاجرت به اروپا و آلمان محسوب می شود. بحران نیروی کار پزشک و پرستار در کشور آلمان، شرایط را برای ورود به رشته پزشکی در آلمان و جذب این افراد در بازار کار کشور آلمان فراهم کرده است. برای این منظور افراد می توانند از شرایط تحصیل رایگان پزشکان و پرستاران در آلمان استفاده کرده و طی مدت چند ماه تا نهایتاً یک سال، با اخذ پذیرش و ویزای آلمان، برای تحصیل رایگان دوره زبان و کارآموزی در آلمان و سپس اشتغال و کار تضمینی در مراکز درمانی این کشور اقدام نمایند. گفته شد که مدرک زبان b1 و معادلسازی مدارک، از مهم ترین شرایط اقدام از این روش مهاجرتی می باشد. در صورت تمایل به استفاده از این فرصت عالی برای استخدام پزشکان و پرستاران در آلمان و اطلاع از شرایط ورود به رشته پزشکی در آلمان می توانید با موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) تماس حاصل نموده و مشاوره تلفنی رایگان دریافت نمایید. ضمن اینکه با طرح سوالات خود در قسمت "ثبت پرسش" نیز می توانید در مدت زمان کوتاهی پاسخ مناسب را دریافت کنید.

امتیاز 5 از 5 ( 14 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
anahita31
سلام و عرض ادب وقت بخیر من تازه مدرک پزشکیمو گرفتم ایا میتونم اقدام کنم برای معادلسازی و کار در المان یا باید سابقه کاری داشته باشم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله میتونید اقدام کنید برای اطلاعات بیشتر با مشاورین تماس بگیرید
مشاوره رایگان