تحصیل در کالج ورزشی لافبورو (LoughBorough)

22 فروردین 1399 بدون نظر

(LoughBorough) تحصیل در کالج ورزشی لافبورو

تعداد زیادی از متقاضیان مهاجرت، قصد فعالیت حرفه ای در زمینه های ورزشی از جمله فوتبال را داشته و به دنبال روشی برای مهاجرت جهت دستیابی به این هدف می باشند. کشور انگلستان، از جمله کشورهاییست که در زمینه های ورزشی به ویژه فوتبال، دارای سبقه طولانی بوده و برترین لیگ های جهانی را به خود اختصاص داده است. حضور در این کشور و پرداختن حرفه ای به ورزش فوتبال در مدارس این کشور، آرزوی بسیاری از جوانان و نوجوانان می باشد. با تحصیل در کالج ورزشی لافبورو (LoughBorough) این امکان برای نوجوانان و جوانان فراهم شده است که به آرزوی خود دست یافته و به روزترین تکنیک های ورزشی را در یکی از برترین و قدیمی ترین مدارس فوتبال انگلیس بیاموزند. تحصیل در کالج ورزشی لافبورو (LoughBorough) دارای محدودیت سنی می باشد. با مطالعه مقاله پیش رو می توانید اطلاعات بیشتری در خصوص شرایط تحصیل در این کالج به دست آورید. همچنین در صورت تماس با مؤسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) و یا پر کردن فرم تماس می توانید شرایط خود را جهت اقدام برای تحصیل در کالج ورزشی لافبورو (LoughBorough) بررسی نمایید. با مشاهده ویدئوی زیر، توضیحات مفیدی در خصوص کالج لافبورو (LoughBorough) و شرایط تحصیل در آن به دست خواهید آورد.

 

فایل تصویری مؤسسه ملک پور در مورد کالج ورزشی لافبورو (LoughBorough)

فایل صوتی مؤسسه ملک پور در مورد کالج ورزشی لافبورو (LoughBorough)

  • تحصیل در رشته تربیت بدنی در انگلستان
  • شرایط تحصیل در کالج های انگلستان
  • معرفی کالج ورزشی لافبورو (LoughBorough) و امکانات آن
  • هزینه تحصیل در انگلیس و کالج ورزشی لافبورو (LoughBorough)
  • اقدامات مؤسسه حقوقی ملک پور جهت تحصیل در کالج ورزشی لافبورو (LoughBorough)
  • کلام آخر پیرامون تحصیل در کالج ورزشی لافبورو (LoughBorough)

(LoughBorough) تحصیل در کالج ورزشی لافبوروتحصیل در رشته تربیت بدنی در انگلستان

کشور انگلستان را می توان به عنوان کشوری با قدمت طولانی در رشته تربیت بدنی به ویژه رشته های ورزشی نظیر فوتبال دانست. این کشور، همواره در صدر برترین تیم های ورزشی در رشته های مختلف بوده و لیگ های ورزشی آن، دارای اعتبار بسیاری در سطح جهان می باشد. به گونه ای که بسیاری از ورزشکاران، تمایل به شرکت در لیگ های ورزشی این کشور را داشته و کشور انگلیس را به عنوان مقصد نهایی خود جهت فعالیت در رشته تربیت بدنی انتخاب می نمایند. مدارس فوتبال و کالج هایی در سایر زمینه های رشته تربیت بدنی در انگلستان فعال می باشند. این مدارس، به طور حرفه ای به آموزش و پرورش ورزشکاران در رشته های مختلف پرداخته و آنان را آماده حضور در میادین بزرگ ورزشی می نماید. کالج ورزشی لافبورو (LoughBorough) یکی از قدیمی ترین مدارس ورزشی در کشور انگلستان است. با تحصیل در کالج ورزشی لافبورو (LoughBorough) می توان تجربه آموزش حرفه ای فوتبال و رشته های دیگر را در کشوری پیشرفته و با سابقه در زمینه های ورزشی تجربه کرد.

شرایط تحصیل در کالج های انگلستان

تحصیل در کالج های ورزشی انگلستان از جمله تحصیل در کالج ورزشی لافبورو (LoughBorough) دارای شرایط و محدودیت های ویژه ای می باشد. یکی از مهم ترین شرایط تحصیل در کالج های انگلستان، شرط سنی متقاضیان است. تحصیل در کالج ورزشی لافبورو (LoughBorough) برای افراد در بازه سنی 16 تا 21 سال مجاز می باشد. با توجه به اینکه ملیت های مختلفی مشغول به تحصیل در کالج های انگلستان می باشند، داشتن دانش زبان انگلیسی و تسلط بر آن جهت برقراری ارتباط با دیگران و یادگیری لازم است. به همین دلیل ارائه مدرک حداقل آیلتس 5.5 الزامیست. بدون شک هرچه تسلط متقاضیان بر زبان رایج این کشور یعنی انگلیسی بیشتر باشد، تأثیر آن بر میزان موفقیت فرد در یادگیری و ارتباط با دیگران افزایش یافته و مانع از انزوا و گوشه گیری افراد می شود. بنابراین از مهمترین شرایط تحصیل در کالج های انگلستان، ارائه مدرک زبان و محدودیت سنی است. با توجه به طول دوره تحصیل در کالج لافبورو (LoughBorough)، ویزای tier4 برای دوره دیپلمای دو ساله با نام BTEC یا Sports Diploma و دوره لیسانس صادر می شود. گفتنیست که دوره آموزش در کالج لافبورو (LoughBorough) به مدت دو سال می باشد و در پایان دوره، دیپلم دوساله به فرد اعطا می شود و وی می تواند وارد تیم های ورزشی شود. همچنین می توان این دوره آموزشی را تا سطح لیسانس افزایش داده و پس از آن با اشتغال در حوزه مربی گری یا مدیریت در ورزش، وارد بیزنس فوتبال شد.

معرفی کالج ورزشی لافبورو (LoughBorough) و امکانات آن

کالج لافبورو (LoughBorough) در منطقه استنفورد انگلیس واقع شده است که منطقه ای زیبا و آرام می باشد. مربیان مجرب و متخصص این کالج، شرایط مناسبی را برای محصلان فراهم نموده اند تا تحت یک رژیم غذایی سالم و با استفاده از امکانات رفاهی، رشد یافته و به سطوح بالاتر ارتقا یابند. تحصیل در کالج ورزشی لافبورو (LoughBorough) شامل تحصیل دو گروه دروس عملی و تئوری شده و واحدهای درسی آن به آموزش به روزترین اطلاعات در زمینه تناسب اندام، تکنیک و تاکتیک و روانشناسی ورزش می پردازد. این کالج دارای خوابگاهی زیبا و مجهز می باشد و در کنار آن، خدمات جانبی مانند خدمات پزشکی و دندانپزشکی، به محصلان ارائه می شود. با توجه به شرایط دوری از خانواده، امکان ایجاد مشکلات روحی روانی برای دانشجویان بین المللی وجود دارد. اما این کالج، با در نظر گرفتن چنین شرایطی، افرادی متخصص و دلسوز را برای رفع مشکلاتی از این قبیل به کار گرفته است. با تحصیل در کالج ورزشی لافبورو (LoughBorough) امکان حضور در باشگاه ها و ورزشگاه ها و بازدید از مسابقات و تمرینات تیم های حرفه ای لیگ فوتبال انگلستان فراهم است. این مقاله توسط مؤسسه ملک پور نگارش شده و کپی برداری از آن بدون اشاره به منبع اصلی، غیرقانوین و همچنین این کالج، با برگزاری همایش ها و برنامه های متنوع و دعوت از ورزشکاران حرفه ای و مطرح در سطح انگلستان و جهان برای حضور و سخنرانی در این مراسم، شرایط را برای بهره مندی از تجربیات افراد موفق فراهم کرده است.

هزینه تحصیل در انگلیس و کالج ورزشی لافبورو (LoughBorough)

یکی از مهم ترین شرایط تحصیل در کالج های انگلستان که بایستی مورد توجه قرار گیرد، هزینه تحصیل در انگلیس می باشد. به طور کلی کشور انگلستان، کشوری گران قیمت بوده و هزینه زندگی و تحصیل در آن بالاست. تحصیل در کالج ورزشی لافبورو (LoughBorough) دارای هزینه های متفاوتی برای دوره های دوساله و لیسانس می باشد. اما قبل از پرداختن به شهریه و هزینه تحصیل در انگلیس، بهتر است به طور مختصر به امکانات و خدمات ارائه شده در این کالج ورزشی اشاره نماییم. البته در بخش های قبل، مختصری از امکانات این کالج که در اختیار دانشجویان قرار می گیرد معرفی شد. امکاناتی نظیر خوابگاه با برنامه های مشاوره تغذیه و ارائه وعده های غذایی سالم و مقوی. همچنین این کالج دارای استادیوم، زمین های فوتبال اختصاصی و باشگاه بدنسازی و تناسب اندام اختصاصی می باشد. هزینه تحصیل در کالج لافبورو (LoughBorough) در دوره دو ساله آن به همراه استفاده از کلیه خدمات کالج به صورت پکیج، مبلغ 29 هزار پوند در یک سال می باشد که می توان آن را به صورت کامل و یکجا و یا در دو قسط پرداخت کرد. هزینه دوره لیسانس، 31 هزار پوند به صورت سالیانه است. علاوه بر این، هزینه دوره زبان که در این کالج برگزار شده و به همراه خوابگاه به متقاضیان عرضه می شود، مبلغ 30 هزار پوند می باشد.

اقدامات مؤسسه حقوقی ملک پور جهت تحصیل در کالج ورزشی لافبورو (LoughBorough)

طیف عمده ای از مخاطبان مؤسسه حقوقی ملک پور را ورزشکاران و علاقمندان به تحصیل و فعالیت در این حوزه تشکیل می دهند. مؤسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) که از سابقه طولانی در زمینه مهاجرت برخوردار می باشد، این امکان را متقاضیان تحصیل در کالج های ورزشی خارج از کشور فراهم نموده است. در همین راستا نیز با معرفی شرایط تحصیل در کالج ورزشی لافبورو (LoughBorough)، زمینه را برای اقدام متقاضیان جهت تحصیل در این کالج مهیا کرده است. چنانچه فردی در بازه زمانی مجاز بوده، دارای مدرک زبان مورد نیاز بوده و توانایی پرداخت هزینه های لازم را داشته باشد، می تواند برای حضور در این کالج اقدام نماید. بدین منظور شما می توانید از طریق تماس با مؤسسه حقوقی ملک پور، اطلاعات کافی را دریافت کرده و علاوه بر ارزیابی شرایط خود، اقدامات لازم را انجام دهید. با توجه به مدرک زبان مورد نیاز و الزام در ارائه مدارک آن، مؤسسه حقوقی ملک پور محصول خود در زمینه آموزش زبان انگلیسی را به شما عزیزان معرفی می نماید. تکنیک آموزش در این محصول به شیوه ای ممتاز است که دارای بیشترین تأثیر در یادگیری و آموزش در کمترین بازه زمانی ممکن می باشد. اطلاعات کامل پیرامون این محصول و چگونگی تهیه آن در لینک ذیل نمایش داده شده است.

(LoughBorough) تحصیل در کالج ورزشی لافبورو

دوره فوق فشرده آموزش زبان (SIC)

 

تحصیل در کالج لافبورو

  • سئوال شما عزیزان روی سایت: سلام؛ آیا فرزندم که در حال حاضر در تیم های پایه لیگ برتر ایران بازی می کنه، میتونه برای مدارس فوتبال انگلیس اقدام کنه؟

     

فایل صوتی جناب خرمشاهی کارشناس ارشد مؤسسه ملک پور در پاسخ به شما

 

_____________ کلام آخر پیرامون تحصیل در کالج ورزشی لافبورو (LoughBorough) _____________

با توجه به استقبال زیاد ورزشکاران و علاقمندان به تحصیل در کالج های ورزشی در خارج از کشور، مؤسسه حقوقی ملک پور در قالب مقاله فوق، به بررسی شرایط تحصیل در رشته تربیت بدنی در انگلستان پرداخته و یکی از برترین کالج های فعال در این زمینه را معرفی کرده است. تحصیل در کالج ورزشی لافبورو (LoughBorough)، پیشنهاد مؤسسه حقوقی ملک پور برای عزیزانیست که خواستار حضور در یکی از برترین و با سابقه ترین مدارس ورزشی در یکی از کشورهای پیشرفته اروپایی و موفق در زمینه ورزش به ویژه فوتبال می باشند. کالج ورزشی لافبورو (LoughBorough) در کشور انگلستان واقع شده است و دوره های دوساله آموزش و دوره لیسانس می باشد. هزینه تحصیل در این دوره ها بین 29 تا 31 هزار دلار متغیر است. همچنین امکان شرکت در دوره های زبان این کالج نیز فراهم می باشد. تحصیل در کالج ورزشی لافبورو (LoughBorough)، فرصت بهره مندی از امکاناتی نظیر سالن های اختصاصی ورزشی، خوابگاه های مجهز با وعده های غذایی سالم و مغذی، کسب تجربه و آموزش در حضور اساتید و مربیان حرفه ای ورزشی، دریافت مشاوره غذایی و... را در اختیار متقاضیان و علاقمندان قرار می دهد. جهت بررسی شرایط خود، تماس با مؤسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) و یا پر کردن فرم تماس را به شما عزیزان پیشنهاد می دهیم. همچنین در پایان مقاله، امکان طرح پرسش در بخش "ثبت پرسش" طراحی شده است.

ثبت پرسش

مطالب مرتبط و مفید


مشاوره رایگان