تحصیل در مدارس اتریش

16 دی 1399 42 نظر

تحصیل در مدارس اتریش

کشور اتریش از شرایط مناسب و ایده آلی برای زندگی، کار و تحصیل برخوردار است و به همین دلیل بسیاری از والدین، تمایل به تحصیل فرزندان در اتریش دارند. همین امر، پرداختن به موضوع تحصیل در مدارس اتریش و موضوعات مطرح شده پیرامون آن مانند بورسیه تحصیلی زیر 18 سال، تحصیل زیر 18 سال در مقطع دبیرستان در اتریش، ویزای همراه برای والدین علاقمند به تحصیل فرزندان در اتریش و... را ضرورت می بخشد. تحصیل در مدارس اتریش در مقاطع مختلف ابتدایی و متوسطه امکان پذیر است. این مدارس را می توان به دو دسته دولتی و خصوصی تقسیم بندی کرد. تحصیل در مدارس دولتی اتریش عموماً به زبان آلمانی بوده و رایگان می باشد. اما شرایط تحصیل در مدارس بین المللی و خصوصی، متفاوت می باشد. چرا که از الزامات تحصیل در این مدارس، پرداخت شهریه، زندگی و تحصیل در مدارس شبانه روزی و یا برخورداری از قیم قانونی و مورد تأیید دولت در کشور اتریش می باشد. شهریه مورد نیاز جهت تحصیل در مدارس شبانه روزی، سالیانه 20-40 هزار یورو می باشد. البته لازم به ذکر است که امکان دریافت بورسیه تحصیلی زیر 18 سال نیز فراهم است و دانش آموزان واجد شرایط می توانند از طریق آن، بخشی از هزینه های زندگی خود در کشور اتریش را تأمین نمایند. با توجه به سطح بالای آموزش در کشور اتریش، با تحصیل در مدارس اتریش می توان شرایط را برای ورود به دانشگاه های این کشور و استفاده از شرایط تحصیل رایگان در دانشگاه های اتریش به ویژه در رشته های برتری چون علوم پزشکی را تسهیل کرد. ضمن اینکه با توجه به نرخ پایین بیکاری در اتریش (حدود 5 درصد)، امکان جذب فارغ التحصیلان این کشور در بازار کار اتریش افزایش می یابد. بنابراین تحصیل فرزندان در اتریش می تواند تأثیر چشمگیری بر آینده تحصیلی و کاری و در نتیجه زندگی فرزندان داشته باشد. قطعاً سئوالات بسیاری در زمینه تحصیل در مقطع دبیرستان در اتریش برای شما عزیزان مطرح شده است. به شما پیشنهاد می کنیم ما را تا پایان این مقاله همراهی نمایید تا با با یکی از بهترین کشورها برای تحصیل در مقطع دبیرستان آشنا شوید و در صورت نیاز، با مؤسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) تماس حاصل نموده و مشاوره تلفنی رایگان دریافت نمایید. همچنین با مراجعه به وب سایت مؤسسه و تکمیل فرم تماس از بخش تماس با ما، از سوی مشاورین متخصص این مجموعه با شما تماس گرفته خواهد شد. در مقاله پیش رو، عناوین ذیل را مورد بررسی قرار می دهیم:

 • درباره کشور اتریش و شرایط تحصیل در اتریش
 • تحصیل در مدارس اتریش و نظام آموزشی اتریش
 • بورسیه تحصیلی زیر 18 سال در مدارس
 • هزینه تحصیل و زندگی در اتریش
 • ویزای همراه جهت تحصیل فرزندان در اتریش
 • معرفی برترین دبیرستان های اتریش
 • مدارک مورد نیاز اخذ ویزای دانش آموزی اتریش
 • شرایط تحصیل در دانشگاه های اتریش
 • راه یابی به رشته های علوم پزشکی با تحصیل در مدارس اتریش
 • وضعیت اقامت پس از تحصیل در مدارس اتریش
 • سئولات متداول در زمینه تحصیل در مدارس اتریش
 • سخن پایانی درباره تحصیل در مدارس اتریش

تحصیل در مدارس اتریشدرباره کشور اتریش و شرایط تحصیل در اتریش

اتریش کشوری در بخش اروپای مرکزی و هم مرز با کشورهای آلمان، سوئیس، جمهوری چک، اسلواکی، اسلوانی، مجارستان، ایتالیا و لیختنشتاین است. زبان رسمی اتریش آلمانی می باشد ولی اکثریت مردم این کشور بر زبان انگلیسی تسلط دارند. کشور اتریش از نظر امنیت، رفاه، وضعیت اقتصادی، نظام آموزشی و... جزو برترین کشورهای اروپا و جهان می باشد و به همین علت متقاضیان زیادی، این کشور را جهت زندگی، کار و تحصیل انتخاب می نمایند. تحصیل در مدارس اتریش با توجه به نظام آموزشی مدرن این کشور، بسیار با کیفیت است و افراد بسیاری خواستار مهاجرت به این کشور از طریق تحصیل در مدارس اتریش می باشند.

 

 • توضیحات موسسه ملک پور در زمینه تحصیل در مدارس رایگان و غیررایگان اتریش

فایل صوتی مؤسسه حقوقی ملک پور درمورد تحصیل در مدارس رایگان و غیررایگان اتریش

فایل تصویری مؤسسه حقوقی ملک پور درمورد تحصیل در مدارس رایگان و غیررایگان اتریش

 

 • توضیحات موسسه ملک پور در زمینه تحصیل رایگان در مدارس اتریش

فایل صوتی مؤسسه حقوقی ملک پور درمورد تحصیل رایگان در مدارس اتریش

فایل تصویری مؤسسه حقوقی ملک پور درمورد تحصیل رایگان در مدارس اتریش

 

 • توضیحات موسسه ملک پور در مورد گزارش از مدرسه رایگان در اتریش

فایل صوتی مؤسسه ملک پور درمورد گزارش از مدرسه رایگان در اتریش- بخش اول

فایل تصویری مؤسسه ملک پور درمورد گزارش از مدرسه رایگان در اتریش- بخش اول

فایل صوتی مؤسسه ملک پور درمورد گزارش از مدرسه رایگان در اتریش- بخش دوم

فایل تصویری مؤسسه ملک پور درمورد گزارش از مدرسه رایگان در اتریش- بخش دوم

 

امکان تحصیل فرزندان در اتریش در مقاطع مختلف تحصیلی از جمله مقاطع ابتدایی و دبیرستان فراهم است. برخی مدارس در اتریش، کودکان را از سن 5 سالگی پذیرفته و برخی مدارس دولتی نیز پذیرای دانش آموزان بین المللی از سن 14 سالگی می باشند که می توانید از طریق مؤسسه حقوقی ملک پور برای اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی جهت تحصیل در مقطع دبیرستان در اتریش اقدام نمایید. تحصیل در مدارس تخصصی موسیقی و دانشگاه های تقریباً رایگان پزشکی وین (ترمی 750 یورو) امکان پذیر است. البته در کشور اتریش دانشگاه های پزشکی و دندانپزشکی با هزینه بیشتر نیز وجود دارد که در وبینار تخصصی مؤسسه حقوقی ملک پور با تدریس استاد ملک پور به طور مفصل به آن ها و معرفی شرایط مدارس رایگان و خصوصی اتریش پرداخته می شود. لازم به ذکر است که شرکت در وبینار به معنای پذیرش در مدارس مورد نظر در اتریش نیست؛ چرا که پذیرش در این مدارس برای دانش آموزانی امکان پذیر است که واجد شرایط هستند. اما در صورت برخورداری از شرایط و انعقاد قرارداد، هزینه وبینار از مبلغ قرارداد کم می شود.

تحصیل در مدارس ابتدایی اتریش، نیازمند حضور والدین در این کشور و یا تحصیل دانش آموز در مدارس شبانه روزی می باشد. با توجه به این موضوع، پیشنهاد می شود که ترجیحاً دانش آموزان از سنین بالاتری برای تحصیل در مدارس اتریش اقدام نمایند تا از شرایط و آمادگی لازم جهت زندگی بدون پدر و مادر برخوردار باشند. تحصیل در مدارس خصوصی و شبانه روزی اتریش، معمولاً به زبان انگلیسی می باشد؛ اما آموزش در اکثر مدارس دولتی این کشور به زبان آلمانی هست. البته مؤسسه حقوقی ملک پور شرایطی را فراهم نموده است که دانش آموزان بین المللی می توانند در یکی از بهترین مدارس اتریش با هزینه اندکی به تحصیل پرداخته و آینده تحصیلی و حتی کاری خود را تضمین نمایند. نکات ویژه در این خصوص و به طور کلی موضوع تحصیل در مدارس اتریش، در بخش های بعدی مقاله مورد مطالعه قرار می گیرد.

تحصیل در مدارس اتریش

تحصیل رایگان در مدارس اتریش

تحصیل در مدارس اتریش و نظام آموزشی اتریش

ایجاد شرایط تحصیل در مدارس اتریش از طرف دولت مرکزی به ایالات مختلف تفویض شده است. تحصیل در اتریش تا مقطع نهم و حدود 15 سالگی، اجباری می باشد. تقریباً تمامی کودکان در اتریش از سن 3 الی 6 سالگی به مهد کودک می روند. این امر نه تنها اجباری نمی باشد، بلکه بسیار رایج و معمول نیز می باشد. تحصیلات ابتدایی در اتریش (ولکشوله) 4 ساله است و از سن 6 سالگی آغاز می شود. معمولاً کلاس ها بین 15 الی 30 نفر می باشند. در اتریش معمولاً دانش آموزان کلاس های اول تا سال چهارم را با یک معلم ثابت می گذرانند تا از این طریق، روابط بین دانش آموز و معلم تقویت شده و تأثیر مثبتی بر روند آموزش و تحصیل دانش آموزان داشته باشد.

پس از دوره 4 ساله ابتدایی، دانش آموز وارد دوره 4 ساله متوسطه (هاپشوله) می شود. سپس دانش آموزان یا با دوره های کارآموزی یک ساله وارد دوره های فنی حرفه ای می شوند و یا با گذراندن دوره تحصیلی 5-4 ساله وارد دانشگاه ها و مقاطع تحصیلی آکادمیک می شوند. زبان تحصیل در کشور اتریش در مدارس دولتی، زبان آلمانی بوده و تحصیل در مدارس خصوصی و غیردولتی اتریش به زبان های مختلف آلمانی، انگلیسی، فرانسوی و... امکان پذیر می باشد.

بورسیه تحصیلی زیر 18 سال در مدارس

تحصیل در مدارس اتریش به همراه بورسیه تحصیلی امکان پذیر است. با اینکه شانس اخذ بورسیه تحصیلی در مقاطع تحصیلی قبل از دکترا کم بوده و ارتباط مستقیمی با مقطع تحصیلی دارد، اما این به معنای عدم ارائه بورسیه تحصیلی در مدارس اتریش نمی باشد. در مقطع دبستان، بورسیه های مختلفی توسط دانشگاه های خصوصی اتریش ارائه می شود. دانشگاه های دولتی اتریش برای افرادی که مقیم اتریش بوده و والدین آنها اقامت بلند مدت اتریش را دریافت کرده اند رایگان می باشد. بنابراین در این گونه مدارس، بورسیه تحصیلی ارائه نمی شود. اما در مدارس خصوصی که نیاز به پرداخت شهریه های مختلفی می باشد، بورسیه های تحصیلی مختلفی برای دانش آموزان کلاس یازدوهم و دوازدهم که دارای پیشرفت تحصیلی فوق العاده ای بوده اند، در نظر گرفته شده است. بنابراین بورسیه تحصیلی زیر 18 سال برای تحصیل دانش آموزان و محصلان مدارس اتریش در نظر گرفته شده است. این بورسیه ها می تواند در پرداخت بخشی از هزینه های زندگی یا تحصیل دانش آموزان، مؤثر واقع شده و به یاری دانش آموزان آید. اما هزینه هایی مانند هزینه آزمون ها و کتب درسی و...، هزینه سفرهای علمی و دانش آموزی و هزینه هایی چنین، بایستی توسط دانش آموز پرداخت شود. فرم های درخواست بورسیه تحصیلی زیر 18 سال باید در موعد مقرر در اختیار مدیریت مدرسه مورد نظر قرار گیرد تا در فرصت تعیین شده مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرد.

تحصیل در مدارس اتریش

بورسیه تحصیلی اتریش

هزینه تحصیل و زندگی در اتریش

به طور کلی تحصیل در مدارس اتریش و سایر مقاطع تحصیلی رایگان می باشد. به منظور تحصیل در مدارس اتریش به صورت رایگان، دانش آموزان و داوطلبان کمتر از 18 سال باید در کشور اتریش دارای یک قیم باشند. این قیم می تواند از بستگان دانش آموز بوده و یا هر شخص دیگری باشد که اقامت بلند مدت یا تابعیت این کشور را دارد. ضمن این که این فرد باید صلاحیت سرپرستی دانش آموز را نیز داشته باشد. در صورت عدم وجود قیم قانونی، دانش آموز باید در مدارس خصوصی و بین المللی شبانه روزی ثبت نام نماید. از شرایط این مدارس می توان به هزینه دار بودن و چند زبانه بودن آن ها اشاره کرد. هزینه های تحصیل در مدارس شبانه روزی اتریش که تقریباً تمامی هزینه های دانش آموز در طی 1 سال را در بر می گیرد، حدود 20 تا 40 هزار یورو در سال می باشد. هزینه مذکور، موارد ذیل را تحت پوشش خود قرار می دهد:

 • کلاس های درسی، سرپرست دانش آموز، کارگاه های مدارس
 • هزینه های آزمون ها و امتحانات مدارس
 • کتب درسی، مدارک و وسایل آموزشی، عضویت دانشجویی، لباس ها و وسایل ورزشی
 • فعالیت ها، سفرهای علمی و رویداد های ورزشی مثل اسکی و فوتبال و...
 • فعالیت های خارج از تحصیل
 • هزینه های خوابگاه دانش آموزی
 • هزینه وعده های غذایی دانش آموز به همراه سرپرست خوابگاه

تحصیل در مدارس اتریش به صورت خصوصی و شبانه روزی شامل 13 الی 20 هزار یورو شهریه و 6 الی 12 هزار یورو، هزینه خوابگاه ها و هزینه های شخصی زندگی دانش آموز در وین می شود. مؤسسه حقوقی ملک پور با توجه به اعتبار خود در کشور اتریش و با همکاری با مراکز و مؤسسات علمی این کشور، خدمات جدیدی را به متقاضیان تحصیل در مدارس اتریش ارائه می نماید. اما امکان تحصیل رایگان در مدارس اتریش نیز برای دانش آموزان بین المللی فراهم شده است. دانش آموزان می توانند پس از مصاحبه با مدیریت مؤسسه ملک پور و ارائه مدارک خود، در صورت واجد شرایط بودن و تأیید، در یکی از بهترین و برترین مدارس این کشور به تحصیل پرداخته و علاوه بر تحصیل، از امکانات تفریحی، ورزشی، آموزش جانبی و... این مؤسسه با هزینه بسیار اندکی بهره مند گردند. به طوری که تقریباً تحصیل رایگان در مدارس اتریش برای این عزیزان فراهم شده و بخش اصلی هزینه های مورد نیاز، مربوط به هزینه زندگی در اتریش می شود. مؤسسه حقوقی ملک پور، ویدئوی اختصاصی در این زمینه تهیه کرده است. همچنین با مراجعه به لینک تحصیل رایگان در مدارس اتریش می توانید به طور مفصل در جریان اطلاعات این فرصت بی نظیر قرار گیرید.

تحصیل رایگان در مدارس اتریش

هزینه های تحصیل و زندگی در اتریش

ویزای همراه جهت تحصیل فرزندان در اتریش

بسیاری از خانواده ها تحصیل در مدارس اتریش را به عنوان یکی از روش های مهاجرتی و اقامتی اتریش برای خود می دانند. توجه به این نکته ضروریست که تحصیل در مدارس اتریش، صرفاً منجر به اقامت دانش آموز در این کشور می شود و والدین و سایر اعضای خانواده نمی توانند از این طریق، برای اخذ اقامت اتریش اقدام نمایند. والدین دانش آموز می توانند با اخذ ویزای توریستی و به صورت کوتاه مدت، وارد کشور اتریش شده و فرزندان خود را ملاقات نمایند. والدینی که تصمیم به ایجاد شرایط تحصیل فرزندان در مدارس اتریش دارند، بایستی از طریق ویزای توریستی و یا اقدام از طرق مختلف مهاجرت برای حضور دائم در کشور اتریش اقدام نمایند تا بتوانند در کنار فرزندان خود در طول دوره تحصیل باشند. از جمله روش هایی که بدین منظور به والدین توصیه می شود، اقدام از طریق برنامه خودحمایتی اتریش است که صرفاً نیاز به نمایش تمکن مالی لازم دارد. از دیگر روش های اخذ اقامت اتریش برای والدین دانش آموزان، می توان به روش قرمز سفید قرمز، تحصیل و یا کار در کشور اتریش اشاره کرد. در لینک های ذیل، برترین این روش ها یعنی خودحمایتی و قرمز سفید قرمز معرفی شده است.

معرفی برترین دبیرستان های اتریش

جهت تحصیل در مدارس اتریش اطلاع از شرایط مدارس و معرفی بهترین آن ها می تواند چشم انداز روشنی در خصوص آینده تحصیلی دانش آموز به وی ارائه بدهد. اکثر متقاضیان تحصیل در مقطع دبیرستان در اتریش خواهان ورود به دانشگاه های دولتی و برتر این کشور می باشند و به همین دلیل، انتخاب بهترین دبیرستان برای آن ها حائز اهمیت است. در این بخش، لیستی از بهترین دبیرستان ها و مدارس اتریش برای شما بزرگواران فراهم شده است که می توانید با بررسی شرایط و هزینه های آن ها، با آگاهی بیشتر در این خصوص اقدام نمایید. همچنین جهت تکمیل اطلاعات خود در زمینه شرایط مدارس معرفی شده و یا ثبت نام در آن ها می توانید با کارشناسان خبره مؤسسه حقوقی ملک پور در ارتباط باشید.

 

نام

نام لاتین

سن پذیرش

حدود شهریه در سال

مدرسه بین المللی آمادوس

Amadeus International School Vienna

11 الی 18 سال

سالیانه 44 هزار یورو

مدرس آمریکایی سالزبورگ

The American International School in Salzburg

12 الی 18 سال

سالیانه 38 هزار یورو

مدرسه آمریکایی آیس

AISS American International School in Salzburg

14 الی 18 سال

سالیانه 38 هزار یورو

مدرسه بین المللی سنت گیلن

St. Gilgen International School

14 الی 18 سال

سالیانه 52 هزار یورو

مدرسه بین المللی دانوب

Danube International School Vienna (private Danube school)

11 الی 19 سال

سالیانه 25 هزار یورو

مدارک مورد نیاز اخذ ویزای دانش آموزی اتریش

یکی از مهمترین مراحل در خصوص تحصیل در مدارس اتریش، ارائه مدارک کامل جهت اخذ ویزای تحصیلی این کشور می باشد. به منظور درخواست ویزای تحصیلی اتریش، لازم است که شخص متقاضی با مدارک خود به کنسولگری اتریش در کشور خود مراجعه نماید. این مقاله به دست مشاورین و کارشناسان مؤسسه حقوقی ملک پور تهیه و تولید شده و هرگونه کپی برداری از آن غیر قانونی و شرعا حرام می باشد. پس از آن، مدارک وی به اداره مهاجرت اتریش ارسال شده و مورد بررسی قرار می گیرد. در صورتی که مدارک متقاضی کامل باشند، ویزای تحصیلی اتریش برای وی صادر خواهد شد. جهت درخواست ویزای تحصیلی اتریش، مدارک زیر باید به زبان آلمانی ترجمه شوند:

 • پاسپورت و کپیتحصیل دکترا در اتریش
 • عکس
 • مدارک تحصیلی قبلی متقاضی
 • ارائه پذیرش از مدرسه
 • ریز نمرات و ترجمه به زبان آلمانی
 • ارائه تمکن مالی کافی
 • فرم درخواست ویزا پر شده
 • رسید پرداخت شهریه مدرسه

شما عزیزان می توانید با تهیه ویدئو اپلای و ویزای تحصیلی اتریش بدون نیاز به وکیل مهاجرتی، برای تهیه مدارک، اخذ پذیرش ودرخواست ویزای تحصیلی خود در کشور اتریش اقدام نمایید.

مهاجرت به اتریش از طریق تحصیل

اپلای و ویزای تحصیلی اتریش

شرایط تحصیل در دانشگاه های اتریش

عده ای از افراد با نگرانی در خصوص پرداخت هزینه های شهریه مدارس خصوصی و شبانه روزی اتریش، مانع از تحصیل فرزندان خود در مدارس این کشور شده و ترجیح می دهند که آن ها را برای تحصیل در مقاطع دانشگاهی، راهی کشور اتریش نمایند. اما توجه به این نکته الزامیست که در صورت تحصیل در مدارس اتریش، احتمال و شانس ورود به دانشگاه های معتبر و رایگان این کشور افزایش می یابد. چرا که معمولاً پذیرش مستقیم به دانشگاه های اتریش، بدون داشتن دیپلم اتریشی فوق العاده سخت و دشوار می باشد. ورود مستقیم به برخی رشته ها در اتریش نیاز به آزمون ورودی و دانش زبان آلمانی دارد. به همین جهت افرادی که اقدام به تحصیل در مدارس اتریش نموده اند، هم دارای اولویت در پذیرش دانشگاه و آزمون ورودی هستند و هم با در اختیار داشتن مدرک دیپلم اتریشی و تسلط بر زبان آلمانی، دارای شانس بیشتری در موفقیت آزمون ورودی دانشگاه هستند.

تحصیل در مدارس اتریش

علاوه بر این، یکی از خدمات مدارس بین المللی در اتریش، ارائه مشاوره تحصیلی برای انتخاب رشته و دانشگاه مطلوب می باشد. مشاورین مدارس، افرادی متخصص هستند که سالها در زمینه مشاوره تحصیلی در کشورهای مختلف فعالیت داشته اند و این مهم می تواند یکی از بزرگترین مزایای تحصیل در مدارس اتریش باشد. بنابراین صرف هزینه در زمینه تحصیل فرزندان در مدارس اتریش، دارای بازدهی بسیاری بوده و موجب تضمین آینده تحصیلی و شغلی فرزند شما در اتریش می شود. در ادامه، به اسامی برخی از بهترین دانشگاه های اتریش که شانس پذیرش دانش آموزان دبیرستان های اتریش در آن ها بسیار زیاد است اشاره شده است:

 • دانشگاه ملی وین
 • دانشگاه اینسبروک
 • دانشگاه گرتز
 • دانشگاه پزشکی وین
 • دانشگاه لینز

تحصیل در مدارس اتریش

تحصیل در اتریش

راه یابی به رشته های علوم پزشکی با تحصیل در مدارس اتریش

یکی از پرتقاضاترین رشته های تحصیلی در کشورهای اروپایی، تحصیل در رشته های علوم پزشکی می باشد. کنکور سخت و دشوار ایران، افراد زیادی را جهت تحصیل در کشورهای اروپایی علاقمند کرده است. یکی از بهترین گزینه های ممکن برای تحصیل پزشکی در خارج از ایران، کشور اتریش است. تحصیل رایگان در اتریش، کیفیت بالای دانشگاه های پزشکی این کشور، مورد تأیید بودن دانشگاه های این کشور و سایر گزینه های مثبت دیگر باعث شده است که اتریش به عنوان یکی از بهترین کشورها جهت تحصیل رشته های علوم پزشکی شناخته شود.

با وجود مزایای گفته شده، یکی از موارد مهم برای تحصیل پزشکی در اتریش، قبولی در آزمون ورودی می باشد که به زبان آلمانی برگزار می شود. اکثر متقاضیانی که بدون آمادگی کامل و دانش زبان آلمانی در این آزمون شرکت می نمایند ناموفق خواهند بود. با این حال افرادی که دارای سابقه تحصیل در مدارس اتریش می باشند، در مقایسه با دیگر متقاضیان این رشته دارای شانس بسیار بیشتری برای پذیرش در دانشکده های پزشکی اتریش هستند.

هر یک از دانشگاه های کشور اتریش دارای آزمون ورودی خاصی می باشند که دارای بودن مدرک زبان آلمانی C1 از الزامات شرکت در آن می باشد. برخی دانشگاه ها نیز آزمون های مشترکی برگزار می نمایند که معروفترین آن، آزمون MedAT می باشد. این آزمون به صورت مشترک برای دانشگاه های پزشکی وین، اینسبروک، گرتز و لینز برگزار می شود.

تحصیل در مدارس اتریش

تحصیل پزشکی در اتریش

وضعیت اقامت پس از تحصیل در مدارس اتریش

اتریش کشوری مهاجرپذیر است و سالیانه تعداد زیادی از مردم از سرزمین های مختلف را در خود جای می دهد. یکی از اهداف دانش آموزان از تحصیل در مدارس اتریش، اخذ اقامت این کشور و همسو شدن با محیط اروپایی و زندگی و کار در بهترین کشور دنیا می باشد. تحصیل در مدارس اتریش این شانس را به دانش آموز می دهد که بتواند راحت تر وارد محیط دانشگاهی و مقاطع تحصیلی بالاتر شده و یا در این کشور مشغول به کار گردد و از این طریق، اقامت دائم اتریش را دریافت نماید. معمولاً اخذ اقامت و تابعیت برای افرادی که در سنین نوجوانی وارد کشور اتریش شده و در آن مشغول تحصیل می شوند، بدون مشکل می باشد.

روش های اخذ اقامت و تابعیت اتریش متفاوت است. دانش آموزان و متقاضیان تحصیل در مدارس اتریش می توانند پس از پایان دوره تحصیلی خود، یکی از انواع روش های ممکن را برای اخذ اقامت اتریش انتخاب نمایند. معمول ترین این روش ها، ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر و ورود به دانشگاه یا کالج های فنی حرفه ای می باشد تا پس از آن، با مدرک تحصیلی معتبر بتوانند در این کشور مشغول به کار شوند. با توجه به آمار پایین نرخ بیکاری در کشور اتریش، می توان با خیالی آسوده از این روش برای اخذ اقامت و تابعیت اتریش اقدام کرد.

تحصیل در مدارس اتریش

تحصیل رایگان در مدارس اتریش

اقامت پس از تحصیل در اتریش

روش های قانونی دیگری نیز برای اخذ اقامت کشور اتریش وجود دارد که از آن جمله می توان به ازدواج، راه اندازی کسب و کار و ثبت شرکت و یا استارت آپ اشاره کرد. هر یک از این روش ها، متناسب با شرایط افراد ممکن است مناسب برای اخذ اقامت اتریش باشد.

تحصیل در مدارس اتریش

پاسپورت اتریش


سئوالات متداول راجع به تحصیل در مدارس اتریش

پرسش: ✅ هزینه تحصیل در مدارس اتریش چه مقدار است؟

پاسخ:تحصیل در مدارس دولتی اتریش به طور رایگان بوده و تحصیل در مدارس بین المللی و شبانه روزی اتریش دارای شهریه سالیانه 20-40 هزار یورو می باشد.

پرسش: ✅ آیا می توان از بورسیه تحصیلی زیر 18 سال در اتریش استفاده کرد؟

پاسخ:بله دانش آموزان واجد شرایط و ممتاز می توانند با تکمیل فرم های مربوطه و تحویل به مدیریت مدرسه موردنظر، از بورسیه تحصیلی بهره مند شوند.

پرسش: ✅ هزینه تحصیل در مدارس اتریش چه مقدار است؟

پاسخ:تحصیل در مدارس دولتی اتریش به طور رایگان بوده و تحصیل در مدارس بین المللی و شبانه روزی اتریش دارای شهریه سالیانه 20-40 هزار یورو می باشد.

پرسش: ✅ تحصیل در مدارس اتریش به چه زبانی امکان پذیر است؟

پاسخ:آموزش و تدریس در مدارس دولتی اتریش، عموماً به زبان آلمانی و در مدارس شبانه روزی به زبان های انگلیسی، فرانسوی و... می باشد.

پرسش: ✅ مزایای تحصیل فرزندان در اتریش چیست؟

پاسخ:"استفاده از امکانات آموزشی، تفریحی، ورزشی و آموزش جانبی مدارس"، "زندگی در یکی از برترین کشورهای جهان"، "آشنایی با فرهنگ محیط و زبان آلمانی"، "تسهیل در ورود به دانشگاه های دولتی اتریش و جذب در بازار کار این کشور"


_____________________ سخن پایانی درباره تحصیل در مدارس اتریش _____________________

تحصیل در مدارس اتریش، شرایط تحصیل زیر 18 سال، تحصیل در مقطع دبیرستان در اتریش و شرایط تحصیل در مقطع دبیرستان در اتریش در این مقاله به صورت کامل مورد تحلیل و بررسی قرار گرفت. همه والدین برای آینده فرزندان خود نگران هستند و آرزو دارند که فرزندان آن ها در بهترین محیط آموزشی و تحصیلی، رشد یافته و پیشرفت نماید. تحصیل در مدارس اتریش همانند تحصیل در کشورهایی مثل انگلستان، کانادا، سوئیس و...، آینده تحصیلی و شغلی فرزندان و دانش آموزان را تا حد بسیار زیادی تضمین می کند. حتی در صورت عدم موفقیت فرزندی در پروسه تحصیل در مدارس اتریش، این فرصت در اختیار وی قرار گرفته است که در یکی از بهترین کشورهای جهان، به کشف استعدادهای خود در زمینه های دیگر نظیر موسیقی، بازیگری و یا دوره های فنی حرفه ای پرداخته و مسیر زندگی و پیشرفت خود را مشخص نماید. به منظور تحصیل در مدارس اتریش، دقت در انتخاب صحیح و درست مدرسه بسیار با اهمیت است. شرایط و امکانات تحصیل در مدارس مختلف، متفاوت می باشد. وکلای مؤسسه حقوقی ملک پور با اطلاع کامل از شرایط مدارس اتریش، آماده ارائه خدمات و یاری به شما عزیزان در پروسه انتخاب مدرسه و ثبت نام در آن و یا سایر مراحله اخذ ویزای تحصیل در مدارس اتریش می باشند. با جستجوی عبارت تحصیل در مدارس اتریش ملک پور می توانید مستقیماً به سایت های رسمی مؤسسه MIE دسترسی یافته و ویدئوهای مربوط به این زمینه را مشاهده نمایید. علاقمندان به کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تحصیل در مدارس اتریش ملک پور و یا اخذ مشاوره و راهنمایی از مشاوران برجسته مؤسسه MIE می توانند با تلفن های مؤسسه تماس گرفته و علاوه بر تعیین وقت قبلی با مشاوران ارشد، از مشاوره تلفنی رایگان متخصصین این مجموعه نیز بهره مند گردند. همچنین چنانچه به لینک فرم تماس رجوع کرده و نسبت به تکمیل آن اقدام نمایید، مشاوران متخصص مؤسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) با شما تماس خواهند گرفت. ضمن این که در انتهای این مقاله در بخش "ثبت پرسش"، امکان طرح و درج سئوالات شما و پاسخگویی مشاوران تعبیه شده است.

امتیاز 4.96 از 5 ( 43 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
انا موسوی
سلام و عرض ادب من 32 سالمه و فرزند 9 ساله دارم تمایل دارم که برای تحصیل فرزندم رو بفرستم اتریش و خودم هم همراهش برم ایا امکان پذیر است ؟ ممنون میشم من رو راهنمایی بفرمایید خیلی سپاسگذارم بابت مقالات و اطلاعات خوبتون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، شرایط شما باید به صورت جزئی تر مورد بررسی قرار گیرد، در صورت امکانِ اخذ ویزای تحصیلی در دوره های زبان برای یکی از والدین، تحصیل فرزندان به صورت رایگان امکان پذیر است و از لحاظ هزینه منطقی ترین مسیر همراهی شما با فرزندتان می باشد. * مانا باشید *
فيروزه مداليان
با سلام درخواست يك وقت حضوري براي مشاوره دارم پسرم ١٥ سال دارد و براي ثبت نام وي سؤالاتي دارم ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب، با توجه به تکمیل ظرفیت مدرسه رایگان در اتریش، در حال حاضر امکان ثبت نام فقط به عنوان رزرو وجود دارد. در صورت عدم قبولی سایر دانش آموزان، افراد رزرو وجایگزین خواهند شد. در صورت تمایل می توانید با تکمیل فرم تماس از مشاورین مجموعه درخواست داشته باشید تا با شما تماس گیرند. * مانا باشید *
فاطیما
ببخشید چطور میتونیم ثبت نام کنیم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز از لینک زیر می توانید هم برای تماس با ما و ارتباط با مشاوران اقدام نمایید. موفق باشید https://officialmalekpour.com/contact
پریا احمدی
سلام ممنون از سایت خوبتون دخترم ۱۶ ساله هست و مدرک b1 زبان آلمانی رو داره میتونیم برای مدارس اتریش اقدام کنیم ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، دوست عزیز شرایط دختر شما مناسب مدرسه رایگان اتریش می باشد البته معدل ایشان نیز حائز اهمیت است و البته جهت ورود به مدرسه رایگان اتریش، شرکت در مصاحبه ورودی و قبولی در آن نیز، ملاک می باشد. * مانا باشید*
مهدی ملکی
سلام وقت بخیر برای بچم که 10 سالشه میتونیم اقدام کنیم؟ اگه به ما ویزای توریستی بدن، وضعیت نگهداری بچم به چه صورت میشه؟ ممنون از مقاله خوبتون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای تحصیل رایگان در مدارش اتریش همانطور که در ویدیو آقای دکتر اشاره فرمودند بهتر استکه بچه ها بالای 13 یا 14 سال باشند چون به پدر و مادر ویزای گاردین صادر نمی شود و با ویزاهای توریستی می توانید بیایید اتریش. اگر هدفتان مهاجرت خانوادگی است پیشنهاد می کنم حتما با مجموعه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما توسط کارشناسان ما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
فاطیما
ببخشید چطور میتونیم ثبت نام کنیم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز از لینک زیر می توانید هم برای تماس با ما و ارتباط با مشاوران اقدام نمایید. موفق باشید https://officialmalekpour.com/contact
فاطیما
سلام ببخشید دختر من ۱۴ سالش هست و معدلش ۲۰ هست ایا امکان تحصیل رایگان در اتریش برای دخترم وجود داره
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز با توجه به رزومه ای که می فرمایید بلی ایشان از شرایط سنی و نمره معدل خوبی برخوردار هستند. برای مدارس دولتی بچه ها و ووالدین باید مصاحبه شوند پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا بصورت رایگان مشاوره تلفنی دریافت نمایید. موفق باشید.
پوریا
سلام درباره اون مدرسه هایی که نام بردید بورسیه هم میدهند
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز معمولا برای مقاطع دبیرستان و پایین تر در شرایط خیلی خاص و استثنایی بورسیه میدهند و بصورت عمومی اگر شما در حین تحصیل دانش آموز شاگرد اولی باشید میتوانید بسته به سیاست های خود مدرسه یا کالج تخفیف در شهریه دریافت نمایید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
علی محمدی
خیلی مقاله خوبی بود من خودم دوست دارم برای مدارس خصوصی اتریش اقدام کنم. هزینه مدارس با 40 هزار یورو میشه اونجا مدرسه ای ثبت نام کرد که خوابگاه و همه رو شامل بشه ؟ من میخوام رشته موسیقی بخونم تحقیق کردم بهترین راه این هست که از طریق تحصیل در مدارس اقدام کنم که مدرسه بخش موسیقی هم داشته باشه. ممنون میشم راهنمایی کنید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز مدارس بسیار با کیفیتی در کشور اتریش وجود دارد و اکثر مدارس خصوصی دارای خوابگاه می باشند و عموم هزینه ها از 40 تا 50 هزار یورو میباشد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
محمد محمدی
سلام. من پایه نهم هستم و مدرک برق خودرو از فنی و حرفه ای دارم و چند اختراع در حال ثبت دارم. معدل سالیانه هم بالای 19هست. تنها مشکلم هزینه‌های انجام پروسه هست. برای اختراعاتی که داشتم هم درخواست ارائه داشتم. آیا راهی هست که بتونم بورس بشم. ممنون میشیم که راهنمایی کنید.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز دریافت بورسیه یک پروسه کاملاً رقابتی است و رزومه علمی شما بسیار تعیین کننده است و برای دانش آموزانی در سن شما به راحتی افرادی که دوره های آکادمیک گذرانده اند و مقالات علمی و سوپروایزر دارند نیست. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما برای کشورهایی که تحصیل رایگان دارند بررسی شود. موفق باشید.
محمدمحمدی
سلام خسته نباشید من۱۶سالمه ومعدل دوسال پیشم ۲۰بوده ومعدل امسالم بالای ۱۹/۵شده وزبان آلمانی اصلا بلد نیستم و انگلیسی درحد پایه هستم آیامیتونم برای مدرسه دولتی اتریش اقدام کنم؟؟؟ آیادرمدرسه دولتی زبان انگلیسی و آلمانی اموزش داده میشه؟؟؟ باتشکر🌷
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز باتوجه به رزومه ای که می فرمایید بلی این امکان از نظر سن و معدل برای شما امکان پذیر است. درمورد زبان مدارس اتریش هم مد نظر داشته باشید که در مدارس دولتی زبان اصلی آلمانی است که در کنار آن زبان انگلیسی هم درس می دهند. اما در مدارس خصوصی عموماً برعکس یعنی زبان اول انگلیسی است که در کنار آن زبان آلمانی هم تدریس می کنند. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
رها آریانسب
سلام من دخترم 14 سال داره و دوساله که در مدرسه ی تیزهوشان ( سمپاد ) درس می خونه و معدل سال قبلش ( هفتم ) هم 19/93 شده . می خواستم بدونم که دخترم از شرایط سنی و معدل خوبی برای تحصیل رایگان در اتریش برخوردار است ؟؟؟ ممنونم بابت اطلاعات خوبتون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بلی با توجه به رزومه ای که می فرمایید ایشان شانس خوبی برای پذیرش از مدارس دولتی اتریش دارند و اتفاقا در سن و مقطع مناسبی هم دارید برای ایشان اقدام می کنید. درمورد تحصیل فرزندان زیر 18 سال باید خیلی از جوانب سنجیده شود و در یک کامنت نمی توان پاسخ کاملی را ارائه داد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
امیرعلی مکاری
با سلام من ۱۶ سالمه و سال پایه یازدهمم و میخواستم برای پایه دوازدهم اقدام کنم تمکن مالیم نسبتن پایین ولی معدل سال نهمم ۱۹.۸۶وسال دهمم ۱۸.۵ ایا امکان پذیر هست برای مدارس خصوصی برای سال دوازدهم اقدام کنم و اینکه خانوادم فقط میتونن هزینه سال دوازدهمم بدهند و هزینه دانشگاه به چه شکل میشه و ایا میتونیم در صورتی که هزینه دانشگاهمون رایگان میشه بتونیم در هنگام تحصیل کارم بکنیم و پوله زندگی با استفاده از کار تحصیلی بدست بیاریم لطف کنید جواب بدین و ممنون از موسسه ملک پور
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز باید رزومه شما بطور دقیق بررسی شود و اگر برای مدارس رایگان بخواهید اقدام کنید باید سریع اقدام بشود. از آنجایی دانشگاه های اتریش هم به زبان آلمانی رایگان است می توانید بصورت رایگان در دانشگاه هم ادامه تحصیل بدهید و اجاره کار نیمه وقت داشته باشید. موفق باشید.
النا
سلام وقت بخیر من ۱۳سالمه و دو سال جهشی خوندم و سال دهم رشته ریاضی هستم و سال های قبل معدلم همه۲۰بوده ومقدار کمی المانی بلدم و انگلیسی در حد متوسط. من چطور میتونم با دبیرستان های انجا مکاتبه کنم؟ زمان مشخصی برای مکاتبه وجود دارد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز با توجه به رزومه ای که می فرمایید شما حتی شانس قبولی در مدارس رایگان اتریش را هم دارید، پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تاشرایط عمومی شما بررسی شود و مشاوران ما برای مدارس رایگان کشور اتریش راهنمایی تان نمایند. موفق باشید.
امیرعلی مکاری
با سلام من ۱۶ سالمه و میخواستم برای سال یازدهم یا دوازدهم اقدام بکنم برای دبیرستان های رایگان اتریش و اینکه انگلیسیم متوسطه و المانی بلد نیستم و معدل سال هشتم۲۰و نهمم ۱۹.۹۰ ببوده و پایه دهمم ۱۸.۵ بوده و دارای افتخارات ورزشی زیادی هستم در والیبال حتی لیگ برتر نوجوانان ایران و اینکه بودجم چیزی حدودی ۳۰۰ الی ۳۵۰ میلیونه و اینکه میتونم برای مدارس رایگان اتریش اقدام کنم و المانی یاد بگییرم؟و بعد تحصیل کنم در دبیرستان و دانشگاه
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز شرایط عمومی شما خیلی خوب است و این امکان را اگر سریع اقدام کنید دارید که از مدارس رایگان اتریش هم پذیرش بگیرید پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود و در صورت لزوم در وبینارهای مدارس اتریش استاد ملکپور ثبت نام نمایید. موفق باشید.
علی م
سلام،ببخشید من در تیزهوشان درس میخونم و معدل نوبت دوم من18/75 شد میتونم به اتریش مهاجرت کنم و در مدارس رایگان آنجا درس بخونم ؟.. و در رشته پزشکی تحصیل کنم؟..از نظر مالی هم کمبود ندارم و توانایی مالی دارم.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را بهتر راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم اما بصورت کلی از شرایط معدل لازم برخوردار هستید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
حمید عزتی
سلام وقت بخیر امکان گرفتن بورسیه برای بچه های زیر 18 سال تا چه مقدار از شهریه مدارس شبانه روزی خواهد بود؟ از چه سنی برای دریافت پذیرش از مدارس اتریش برای بچه ها اقدام کنیم مناسب هست و شانس دریافت ویزای اون ها بالا میره با تشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز معمولاً برای بچه های زیر 18 سال اگر دانش آموز استثنایی باشد یا معدل و نمره زبان قوی ارائه بدهد می توان در شهریه ها تخفیف گرفت که اون هم بسته به سیاست های هر مدرسه مختلف است. درمورد سن هم از سن 12-13 سال تا 16 سال برای مدارس دولتی ولی مدارس خصوصی را با 17 سال سن هم میتوان اقدام کرد. موفق باشید.
زهرا
سلام من امسال میرم کلاس دهم سال نهم و در مدارس نمونه درس خوندم زبان المانی هم بلد نیستم ایا من هم این شانسو دارم که برم اتریش/؟؟؟راستی ایا نوجوانان زیر 18 سال می تونن تنهایی هم برن خارج درس بخونن/؟؟؟خواهش می کنم کمکم کنید /؟؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را بهتر راهنمایی نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم اما بچه های ایرانی 12_13 سال تا 16 سال برای مدارس رایگان اتریش اگر معدل بالای 18_19 داشته باشند شانس خوبی دارند. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
صفری
سلام و وقت بخیر ممنون از اطلاعات عالیتون و مقاله بسیاری خوبی که در خصوص تحصیل در مدارس اتریش نوشتید. خواستم بدونم آیا می تونم فرزند 15 ساله خودم رو برای تحصیل در مدارس رایگان اتریش بفرستم و وقتی دیپلمش رو دریافت کرد برای تحصیل در آلمان اقدام کنه؟ مشکلی برای اقامتش به وجود نمیاد؟ ضمن اینکه میخواستم بپرسم اگر فرزندمون برای تحصیل در مدارس اتریش اقدام کنه به ما هم اقامت داده میشه؟ ممنونم از شما
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب بله فرزند شما میتونه تحصیل رایگان داشته باشه و بعد برای آلمان اقدام کنه. تحصیل فرزند به شما اقامتی نمی دهد فقط توریستی میتوانید کنار فرزندتان حضور داشته باشید . برای دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
فاطمه علیزاده
سلام، خسته نباشید، ببخشید من در یکی از مطالب شما دو ویدیو از یکی از مدارس اتریش دیدم که از امکانات مدرسه و کارکنان اونجا فیلمبرداری شده بود. گفته بودید مدرسه شهریه نداره و فقط بین ۶ تا ۷ هزار یورو بابت هزینه خوابگاه و غذاست. من سوالم این هست که در اینصورت مدرسه دولتی هست و زبان تدریس آلمانی؟ چون من تسلط خیلی خوبی به زبان انگلیسی دارم و معدل بالای نوزده و نیم. اما متاسفانه به زبان آلمانی تسلط ندارم. و اینکه هر چقدر توی اون مطلب دنبال گشتم، اسم مدرسه رو ندیدم. ممنون میشم راهنمایی کنید.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب بله مدرسه دولتی بوده و زبان تدریس آلمانی می باشد. شما برای اخذ اطلاعات کاملتر می توانید با موسسه تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت نمایید. سپاس
سارا
سلام و خسته نباشید و تشکر بابت مطالب مفیدتون. من ۱۵ سال دارم، و زبان انگلیسی سطح c1 تموم کردم و الان در حال گذرندون c2 هستم‌. مدرک زبان انگلیسی هم دارم. زبان آلمانی هم تقریبا b1. مدرک ICDL هم دارم. معدل سال هفتم و هشتم هر دو بیست بوده. آیا این مدارک موجب اخذ بورسیه از مدارس دولتی شبانه روزی میشه یا خیر؟ ممنون.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب معدل، سطح زبان و سنتون برای تحصیل در مدارس رایگان اتریش خیلی عالیه که هزینه تحصیل شما رایگان هست. برای اخذ اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ثبت نام و سایر اطلاعات مربوطه می توانید با موسسه تماس گرفته و مشاوره رایگان در این زمینه دریافت کنید. سپاس
سارا
سلام و خسته نباشید مجدد. در مورد قبلی که درمورد مدارک زبان و معدل سوال کردم پاسخ دادید که شرایط عمومی خوب و مدارک و معدلم خوب هستن. الان برای تحصیل در مدارس رایگان به جز وبیناری که فرموده بودید باید در سمینار هم شرکت کنم؟ چون نوشته بودید که در حال حاضر اپلای تنها برای افرادی امکان پذیر هست که در سمینار خارج از کشور شرکت کنند. میخواستم بپرسم شرایط شرکت در سمینار و کشور مورد نظر و .‌‌.. چطوری هست و آیا بودجه ۳۰۰ تا ۳۵۰ میلیون برای تحصیل در مدارس رایگان اتریش کافی هست یا خیر؟ واقعا ممنونم از وقتی که میذارید.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز با توجه به اینکه پاسخ به این سوال شما نیاز به توضیح بیشتر دارد، لطفا با موسسه تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت بفرمایید تا شما را در مورد شرکت در وبینار و هزینه مورد نیاز برای تحصیل راهنمایی کنند. سپاس
رستا مهراد
سلام و خسته نباشید و تشکز فراوان بابت راهنمایی ها و مطالب مفیدتون. ببخشید میشه اسم مدرسه شبانه روزی دولتی که داخل ویدیوهاتون معرفی کردید رو بگید؟ متشکرم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب در خصوص اسم مدارس بعد از اقدام شما برای شروع کار اعلام خواهد شد.
محمد کاظم زاهدی
سلام ببخشید امکان بورسیه شدن در مدارس اتریش وجود داره من و خانواده ام وضع مالی خوبی نداره ومیتونم بورسیه بشم درسم خوبه
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب شما می توانید با هزینه کم دوره زبان را در این کشور گذرانده و بعد در دانشگاه های رایگان تحصیل نمایید.برای دریافت اطلاعات بیشتر و دقیق تر با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان استفاده نمایید.
آذی
سلام من 14 سالمه و پایه ی نهم هستم و میانگین همه ی معدلامم بالای 19.5 هستش و توی المپیادها و ازمون های کشوری و ...مدال و رتبه ی اول زیاد دارم و در حال حاضر هم توی نمونه دولتی درس میخونم و تیزهوشان هم قبول شدم.میخواستم ببینم با این شرایط شما تحصیل توی چ کشوری ک قابلیت پیشرفت بالایی داره رو پیشنهاد میکنین؟و اینکه برای اقدامای اولیه باید چیکار کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب با توجه به شرایط شما تحصیل رایگان در مدارس اتریش برای شما مناسب می باشد هم نظام آموزشی قوی دارد و هم امنیت بالا برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان استفاده نمایید .
ستایش پرویزی
با سلام. راستش من شرایط مالی خوبی ندارم اما به نظر شما با شرایط زیر امکان دریافت بورسیه برای دبیرستان اتریش هست یا خیر: مدرک C1 آلمانی، معدل بالای 18، سواد برنامه نویسی، گرافیک، طراحی سایت و کار های دیگه ی کامپیوتر ممنون میشم جواب بدین چون واقعا به این جواب نیاز دارم که بدونم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب اگر زبان آلمانی شما در این سطح است می توانید تحصیل رایگان داشته باشید و فقط هزینه های زندگی خواهید داشت. برای دریافت اطلاعات بیشتر و دقیق تر با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان استفاده نمایید.
روناک شفیعی فر
سلام خسته نباشید من۱۴سالمه و نهم هستم درسم خوبه ولی انگیزه ی درس خواندن در ایران رو ندارم معدلم بالای ۱۸/۵هست زبانم نسبتا خوبه و معدلای خوبی کسب کردم... ولی آلمانی بلد نیستم.. از کودکی موسیقی کار کردم و چند ساز رو بلدم ...توی ورزش و کارای الکتریکی هم مهارت دارم . فقط مشکل مالی دارم میشه راهنمایی کنید؟ممنون میشم🙏
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب شرایط شما بسیار خوب می باشد اما تمکن مالی هم در بحث مهاجرت نکته بسیار مهم و با اهمیتی می باشد شما می توانید با یادگیری زبان آلمانی تحصیل رایگان در این کشور داشته باشید و بخشی از هزینه های شما کاسته شود برای دریافت اطلاعات بیشتر و دقیق تر با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان استفاده نمایید.
هلیا
با سلام و خسته نباشید ، ببخشید من امسال 16 سالمه و در مدرسه سمپاد تحصیل میکنم ، معدلم بالای 18 هستش ، خواستم بپرسم اگ من بخوام برای سال بعد به اتریش برم در مدارس دولتی اش ایا مدرک خاصی برای زبان المانی نیازه؟ یا همون ک خودمون زبان المانی بلد باشیم کافیه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب باید زبان آلمانی شما در حد A2 باشد و زبان انگلیسی هم در حد ایلتس 5.5 یا 6 بلد باشید .برای دریافت اطلاعات بیشتر و دقیق تر با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان استفاده نمایید.
Rana.farazmand
با سلام عذر میخواستم میشه لطفا نام چندتا از مدرسه های رایگان در اتریش رو بزارید اسم مدرسه هایی که خود آقای ملک پور ویدیو هاشون رو گذاشته بودن و اینکه در ویدیو ها گفته نشده بود که این مدارس در چه شهری هستن.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
برای دریافت مشاوره باتوجه به شرایطتون با مشاورین تماس بگیرید
رحیمی
سلام عرض ادب، آیا دانش آموزان باید زبان آلمانی رو قبل از ورود به مدرسه در اتریش کار کرده باشند؟ اگر بله تا چه سطحی؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله در حد A1
روناک شفیعی فر
سلام۱۴سالمه و کلاس نهم هستم نمراتم بالای۱۸/۵هست زبان هم نسبتا مسلط هستم ۴مدال در بسکتبال کسب کردم و عضو تیم هستم از کودکی موسیقی کار کردم (ارف، پیانو، گیتار..) در کارهای الکترونیکی هم مهارت دارم ببخشید برای ساله دیگه در مدارس دولتی و رایگان دهمم میتونم الان اقدام کنم؟؟ظرفیت هست؟؟؟ میشه راهنمایی کنید؟؟ اگر هست چطور ثبت نام کنم؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
باسلام و احترام بله میتونید اقدام کنید برای اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید
Zahra
سلام میخواستم بدونم میتونیم با ویزایی تحصیلی و بدون قیمی که ویزای طولانی مدت داشته باشه تو مدرسه دولتی شروع به درس خوندن در مقطع دبیرستان کنم ؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام بله مدرسه قیم شما خواهد شد
پرویز
سلام...ارادت...بنده برای دخترم میخوام تحصیل در مدارس اتریش رو اقدام کنم...زبان آلمانی میدونه...از نظر مالی هم هزینه زندگیشو میتونم پوشش بدم فقط سنش زیر ۱۳ هست...شدنیه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام خیر محدودیت سنی وجود دارد اما روشهای جایگزین هست با مشاورین تماس بگیرید راهنماییتون میکنن
دانیال خوارزمی
تحصیل در مدارس اتریش رو به صورت کامل توضیح دادین ولی اگر امکان داره راهنماییم کنید که برای دختر 15 ساله ام که مدرک زبان نداره و معدلش 17 هست میتونیم اقدام کنیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام بله امکان پذیر است لطفا برای بررسی شرایطتون با مشاورین تماس بگیرید
امیرحمزه
سلام من 17 سال دارم و قصد ادامه تحصیل در خارج از ایران رو دارم و نیاز به مشاوره دارم چون خیلی سردرگم هستم لطفا به ایمیلم پیام بدید.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام با مشاورین تماس بگیرید بطور کامل راهنماییتون میکنن
احسان تقوی
با سلام و عرض ادب ایا با اتمام تحصیل در مدارس اتریش دانش اموز به صورت رایکان میتونه وارد دانشگاه بشه؟ ایا موسسه ملک پور خدماتی برای تحصیل رایگان در اتریش داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام بله امکان تحصیل رایگان در دانشگاه های دولتی دارید برای مشاوره رایگان با مشاورین تماس بگیرید
anahita31
سلام و عرض ادب وقت بخیر من یک پسر 15 ساله دارم میخواستم در مدارس اتریش ثبت نام کنم هزینه تحصیل در مدارس حدودا چقدره ؟ ایا میتونم همراهش برم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام بله ویزا به والدین داده می شود اما قوانین خاصی دارد هزینه ۷ هزار یورو سالانه برای اطلاعات بیشتر با مشاورین تماس بگیرید
هما
سلام.وقت خوش.من ۱۷ سالمه.زبان المانی میدونم.قصد دارم سال اخر تحصیلم رو در مدارس اتریش انجام بدم.آیا ققط یک سال باید بخونم یا بیشتر زمان میبره تا دیپلم بگیرم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام یکسال زمان می برد منتها پذیرش محدودیت زمانی دارد برای اطلاعات بیشتر با مشاورین تماس بگیرید
محمد صفدری
سلام و وقت بخیر میخواستم بدونم آیا پسرم می تونه با تحصیل در مدارس اتریش اقامت دائم بگیره و بعد ما هم در کنارش باشیم؟ در کانادا این امکان هست فکر کنم.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام بله هم در اروپا هم در کانادا اقامت تحصیلی و به خانواده ویزای توریستی داده می شود اگر پدر و مادر نفرات اصلی باشند تحصیل فرزند هم رایگان است با مشاورین تماس بگیرید حتما راهنماییتون میکنن
یانا مرادزاده
سلام وقت بخیر من ویدیوی اقای دکتر رو در خصوص مدارس رایگان اتریش دیدم چطور می تونم برای دختر 15 سالم از این مدارس پذیرش بگیرم؟ اگر ممکنه من رو راهنمایی بفرمایید ممنون میشم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام با مشاورین تماس بگیرید
شایان میرزایی
با سلام ممنون از مطالب عالیتون تحصیل در مدارس انریش به صورن رایگان برای افراد ۱۶ ساله با معدل ۱۸ همامکان پذیر است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله شرایط شما مناسب هست
چلنگری
سلام خدمت شما ممنون از تیم خوب مؤسسه ملک پور. من ۴۳ سالمه، متاهلم و یک فرزند ۱۵ ساله دارم. برای اینکه بتونیم خانوادگی مهاجرت کنیم و فرزندم تحصیل در مدارس اتریش رو رایگان داشته باشه چه امکانی هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام اگر شما بعنوان شخص اصلی اقدام کنید تحصیل فرزند شما رایگان خواهد بود با مشاورین تماس بگیرید راهنماییتون میکنن
حسن مالکی
سلام. چقدر عالیه که هر چیزی سرچ میکنم در مورد مهاجرت در پیج ملک پور میتونم پیدا کنم. خیلی ممنونم از مقاله خوبتون در مورد تحصیل در مدارس اتریش. در ویدئو آقای ملک پور در مورد وبینار صحبت کردند. چطور میشه در وبینار ثبت نام کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام ممنون دوست عزیز با مشاوران تماس بگیرید
مشاوره رایگان