تحصیل در مدارس اتریش

19 فروردین 1399 6 نظر

تحصیل در مدارس اتریش

کشور اتریش از شرایط مناسب و ایده آلی برای زندگی، کار و تحصیل برخوردار است و به همین دلیل بسیاری از والدین، تمایل به تحصیل فرزندان در اتریش دارند. همین امر، پرداختن به موضوع تحصیل در مدارس اتریش و موضوعات مطرح شده پیرامون آن مانند بورسیه تحصیلی زیر 18 سال، تحصیل در  مدارس ابتدایی اتریش و دبیرستان، ویزای همراه برای والدین علاقمند به تحصیل فرزندان در اتریش و... را ضرورت می بخشد. تحصیل در مدارس اتریش در مقاطع مختلف ابتدایی و متوسطه امکان پذیر است. این مدارس را می توان به دو دسته دولتی و خصوصی تقسیم بندی کرد. تحصیل در مدارس دولتی اتریش عموماً به زبان آلمانی بوده و رایگان می باشد. اما شرایط تحصیل در مدارس بین المللی و خصوصی، متفاوت می باشد. چرا که از الزامات تحصیل در این مدارس، پرداخت شهریه، زندگی و تحصیل در مدارس شبانه روزی و یا برخورداری از قیم قانونی و مورد تأیید دولت در کشور اتریش می باشد. شهریه مورد نیاز جهت تحصیل در مدارس شبانه روزی، سالیانه 20-40 هزار یورو می باشد. البته لازم به ذکر است که امکان دریافت بورسیه تحصیلی زیر 18 سال نیز فراهم است و دانش آموزان واجد شرایط می توانند از طریق آن، بخشی از هزینه های زندگی خود در کشور اتریش را تأمین نمایند. با توجه به سطح بالای آموزش در کشور اتریش، با تحصیل در مدارس اتریش می توان شرایط را برای ورود به دانشگاه های این کشور و استفاده از شرایط تحصیل رایگان در دانشگاه های اتریش به ویژه در رشته های برتری چون علوم پزشکی را تسهیل کرد. ضمن اینکه با توجه به نرخ پایین بیکاری در اتریش (حدود 5 درصد)، امکان جذب فارغ التحصیلان این کشور در بازار کار اتریش افزایش می یابد. بنابراین تحصیل فرزندان در اتریش می تواند تأثیر چشمگیری بر آینده تحصیلی و کاری و در نتیجه زندگی فرزندان داشته باشد. قطعاً سئوالات بسیاری در این زمینه برای شما عزیزان مطرح شده است. به شما پیشنهاد می کنیم ما را تا پایان این مقاله همراهی نمایید و در صورت نیاز، با مؤسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) تماس حاصل نموده و مشاوره تلفنی رایگان دریافت نمایید. همچنین با مراجعه به وب سایت مؤسسه و تکمیل فرم تماس از بخش تماس با ما، از سوی مشاورین متخصص این مجموعه با شما تماس گرفته خواهد شد. در مقاله پیش رو، عناوین ذیل را مورد بررسی قرار می دهیم:

 • شرایط عمومی تحصیل در مدارس اتریش
 • تحصیل در مدارس اتریش و نظام آموزشی اتریش
 • بورسیه تحصیلی زیر 18 سال در مدارس
 • هزینه تحصیل و زندگی در مدارس اتریش
 • ویزای همراه جهت تحصیل فرزندان در اتریش
 • معرفی برترین دبیرستان های اتریش
 • مدارک مورد نیاز اخذ ویزای تحصیل فرزندان در اتریش
 • تحصیل در مدارس اتریش و موقعیت ورود به دانشگاه
 • تحصیل در مدارس اتریش و راه یابی به رشته های علوم پزشکی
 • تحصیل در مدارس اتریش و وضعیت اقامت پس از تحصیل
 • جمع بندی نهایی تحصیل در مدارس اتریش

تحصیل در مدارس اتریششرایط عمومی تحصیل در مدارس اتریش

اتریش کشوری در بخش اروپای مرکزی و هم مرز با کشورهای آلمان، سوئیس، جمهوری چک، اسلواکی، اسلوانی، مجارستان، ایتالیا و لیختنشتاین است. زبان رسمی اتریش آلمانی می باشد ولی اکثریت مردم این کشور بر زبان انگلیسی تسلط دارند. کشور اتریش از نظر امنیت، رفاه، وضعیت اقتصادی، نظام آموزشی و... جزو برترین کشورهای اروپا و جهان می باشد و به همین علت متقاضیان زیادی، این کشور را جهت زندگی، کار و تحصیل انتخاب می نمایند. وین پایتخت اتریش بیش از ده سال است که عنوان برترین شهر دنیا از نظر کیفیت زندگی را به خود اختصاص داده است. وین، شهر موسیقی و هنر برای افراد بسیاری هدف نهایی زندگی می باشد و افراد بسیاری سالها تلاش می کنند تا رزومه خود را تکمیل کرده و امکان اقامت و زندگی در کشور اتریش و شهرهای برتر آن را دریافت نمایند. اقامت اتریش از با ارزش ترین اقامت های جهان می باشد و خدمات اجتماعی که این کشور به اتباع و ساکنین خود می دهد در دنیا بی نظیر است. 

تحصیل در مدارس اتریش

تحصیل در مدارس اتریش با توجه به نظام آموزشی مدرن این کشور، بسیار با کیفیت است و افراد بسیاری خواستار مهاجرت به این کشور از طریق تحصیل در مدارس اتریش می باشند. امکان تحصیل فرزندان در اتریش در مقاطع مختلف تحصیلی از جمله مقاطع ابتدایی و دبیرستان فراهم است. تحصیل در مدارس ابتدایی اتریش، نیازمند حضور والدین در این کشور و یا تحصیل دانش آموز در مدارس شبانه روزی می باشد. با توجه به این موضوع، پیشنهاد می شود که ترجیحاً دانش آموزان از سنین بالاتری برای تحصیل در مدارس اتریش اقدام نمایند تا از شرایط و آمادگی لازم جهت زندگی بدون پدر و مادر برخوردار باشند. تحصیل در مدارس خصوصی و شبانه روزی اتریش، معمولاً به زبان انگلیسی می باشد؛ اما آموزش در اکثر مدارس دولتی این کشور به زبان آلمانی هست. البته مؤسسه حقوقی ملک پور شرایطی را فراهم نموده است که دانش آموزان بین المللی می توانند در یکی از بهترین مدارس اتریش با هزینه اندکی به تحصیل پرداخته و آینده تحصیلی و حتی کاری خود را تضمین نمایند. نکات ویژه در این خصوص و به طور کلی موضوع تحصیل در مدارس اتریش، در بخش های بعدی مقاله مورد مطالعه قرار می گیرد.

تحصیل در مدارس اتریش

تحصیل رایگان در مدارس اتریش

تحصیل در مدارس اتریش و نظام آموزشی اتریش

ایجاد شرایط تحصیل در مدارس اتریش از طرف دولت مرکزی به ایالات مختلف تفویض شده است. تحصیل در اتریش تا مقطع نهم و حدود 15 سالگی، اجباری می باشد. تقریباً تمامی کودکان در اتریش از سن 3 الی 6 سالگی به مهد کودک می روند. این امر نه تنها اجباری نمی باشد، بلکه بسیار رایج و معمول نیز می باشد. تحصیلات ابتدایی در اتریش (ولکشوله) 4 ساله است و از سن 6 سالگی آغاز می شود. معمولاً کلاس ها بین 15 الی 30 نفر می باشند. در اتریش معمولاً دانش آموزان کلاس های اول تا سال چهارم را با یک معلم ثابت می گذرانند تا از این طریق، روابط بین دانش آموز و معلم تقویت شده و تأثیر مثبتی بر روند آموزش و تحصیل دانش آموزان داشته باشد.

پس از دوره 4 ساله ابتدایی، دانش آموز وارد دوره 4 ساله متوسطه (هاپشوله) می شود. سپس دانش آموزان یا با دوره های کارآموزی یک ساله وارد دوره های فنی حرفه ای می شوند و یا با گذراندن دوره تحصیلی 5-4 ساله وارد دانشگاه ها و مقاطع تحصیلی آکادمیک می شوند. زبان تحصیل در کشور اتریش در مدارس دولتی، زبان آلمانی بوده و تحصیل در مدارس خصوصی و غیردولتی اتریش به زبان های مختلف آلمانی، انگلیسی، فرانسوی و... امکان پذیر می باشد.

بورسیه تحصیلی زیر 18 سال در مدارس

تحصیل در مدارس اتریش به همراه بورسیه تحصیلی امکان پذیر است. با اینکه شانس اخذ بورسیه تحصیلی در مقاطع تحصیلی قبل از دکترا کم بوده و ارتباط مستقیمی با مقطع تحصیلی دارد، اما این به معنای عدم ارائه بورسیه تحصیلی در مدارس اتریش نمی باشد. در مقطع دبستان، بورسیه های مختلفی توسط دانشگاه های خصوصی اتریش ارائه می شود. دانشگاه های دولتی اتریش برای افرادی که مقیم اتریش بوده و والدین آنها اقامت بلند مدت اتریش را دریافت کرده اند رایگان می باشد. بنابراین در این گونه مدارس، بورسیه تحصیلی ارائه نمی شود. اما در مدارس خصوصی که نیاز به پرداخت شهریه های مختلفی می باشد، بورسیه های تحصیلی مختلفی برای دانش آموزان کلاس یازدوهم و دوازدهم که دارای پیشرفت تحصیلی فوق العاده ای بوده اند، در نظر گرفته شده است. بنابراین بورسیه تحصیلی زیر 18 سال برای تحصیل دانش آموزان و محصلان مدارس اتریش در نظر گرفته شده است. این بورسیه ها می تواند در پرداخت بخشی از هزینه های زندگی یا تحصیل دانش آموزان، مؤثر واقع شده و به یاری دانش آموزان آید. اما هزینه هایی مانند هزینه آزمون ها و کتب درسی و...، هزینه سفرهای علمی و دانش آموزی و هزینه هایی چنین، بایستی توسط دانش آموز پرداخت شود. فرم های درخواست بورسیه تحصیلی زیر 18 سال باید در موعد مقرر در اختیار مدیریت مدرسه مورد نظر قرار گیرد تا در فرصت تعیین شده مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرد.

هزینه تحصیل و زندگی در مدارس اتریش

به طور کلی تحصیل در مدارس اتریش و سایر مقاطع تحصیلی رایگان می باشد. به منظور تحصیل در مدارس اتریش به صورت رایگان، دانش آموزان و داوطلبان کمتر از 18 سال باید در کشور اتریش دارای یک قیم باشند. این قیم می تواند از بستگان دانش آموز بوده و یا هر شخص دیگری باشد که اقامت بلند مدت یا تابعیت این کشور را دارد. ضمن این که این فرد باید صلاحیت سرپرستی دانش آموز را نیز داشته باشد. در صورت عدم وجود قیم قانونی، دانش آموز باید در مدارس خصوصی و بین المللی شبانه روزی ثبت نام نماید. از شرایط این مدارس می توان به هزینه دار بودن و چند زبانه بودن آن ها اشاره کرد. هزینه های تحصیل در مدارس شبانه روزی اتریش که تقریباً تمامی هزینه های دانش آموز در طی 1 سال را در بر می گیرد، حدود 20 تا 40 هزار یورو در سال می باشد. هزینه مذکور، موارد ذیل را تحت پوشش خود قرار می دهد:

 • کلاس های درسی، سرپرست دانش آموز، کارگاه های مدارس
 • هزینه های آزمون ها و امتحانات مدارس
 • کتب درسی، مدارک و وسایل آموزشی، عضویت دانشجویی، لباس ها و وسایل ورزشی
 • فعالیت ها، سفرهای علمی و رویداد های ورزشی مثل اسکی و فوتبال و...
 • فعالیت های خارج از تحصیل
 • هزینه های خوابگاه دانش آموزی
 • هزینه وعده های غذایی دانش آموز به همراه سرپرست خوابگاه

تحصیل در مدارس اتریش به صورت خصوصی و شبانه روزی شامل 13 الی 20 هزار یورو شهریه و 6 الی 12 هزار یورو، هزینه خوابگاه ها و هزینه های شخصی زندگی دانش آموز در وین می شود. مؤسسه حقوقی ملک پور با توجه به اعتبار خود در کشور اتریش و با همکاری با مراکز و مؤسسات علمی این کشور، خدمات جدیدی را به متقاضیان تحصیل در مدارس اتریش ارائه می نماید. دانش آموزان می توانند پس از مصاحبه با مدیریت مؤسسه ملک پور و ارائه مدارک خود، در صورت واجد شرایط بودن و تأیید، در یکی از بهترین و برترین مدارس این کشور به تحصیل پرداخته و علاوه بر تحصیل، از امکانات تفریحی، ورزشی، آموزش جانبی و... این مؤسسه با هزینه بسیار اندکی بهره مند گردند. به طوری که تقریباً هزینه تحصیل این عزیزان در اتریش، رایگان شده و بخش اصلی هزینه های مورد نیاز، مربوط به هزینه زندگی در اتریش می شود. در فایل های صوتی تصویری ذیل می توانید اطلاعات بیشتری در این زمینه به دست آورید. همچنین با مراجعه به لینک تحصیل رایگان در مدارس اتریش می توانید به طور مفصل در جریان اطلاعات این فرصت بی نظیر قرار گیرید.

 

فایل تصویری مؤسسه حقوقی ملک پور درمورد تحصیل رایگان در مدارس اتریش

فایل صوتی مؤسسه حقوقی ملک پور درمورد تحصیل رایگان در مدارس اتریش

ویزای همراه جهت تحصیل فرزندان در اتریش

بسیاری از خانواده ها تحصیل در مدارس اتریش را به عنوان یکی از روش های مهاجرتی و اقامتی اتریش برای خود می دانند. توجه به این نکته ضروریست که تحصیل در مدارس اتریش، صرفاً منجر به اقامت دانش آموز در این کشور می شود و والدین و سایر اعضای خانواده نمی توانند از این طریق، برای اخذ اقامت اتریش اقدام نمایند. والدین دانش آموز می توانند با اخذ ویزای توریستی و به صورت کوتاه مدت، وارد کشور اتریش شده و فرزندان خود را ملاقات نمایند. والدینی که تصمیم به ایجاد شرایط تحصیل فرزندان در مدارس اتریش دارند، بایستی از طریق ویزای توریستی و یا اقدام از طرق مختلف مهاجرت برای حضور دائم در کشور اتریش اقدام نمایند تا بتوانند در کنار فرزندان خود در طول دوره تحصیل باشند. از جمله روش هایی که بدین منظور به والدین توصیه می شود، اقدام از طریق برنامه خودحمایتی اتریش است که صرفاً نیاز به نمایش تمکن مالی لازم دارد. از دیگر روش های اخذ اقامت اتریش برای والدین دانش آموزان، می توان به روش قرمز سفید قرمز، تحصیل و یا کار در کشور اتریش اشاره کرد. در لینک های ذیل، برترین این روش ها یعنی خودحمایتی و قرمز سفید قرمز معرفی شده است.

معرفی برترین دبیرستان های اتریش

جهت تحصیل در مدارس اتریش اطلاع از شرایط مدارس و معرفی بهترین آن ها می تواند چشم انداز روشنی در خصوص آینده تحصیلی دانش آموز به وی ارائه بدهد. به همین جهت در این بخش، لیستی از بهترین دبیرستان ها و مدارس اتریش برای شما بزرگواران فراهم شده است که می توانید با بررسی شرایط و هزینه های آن ها، با آگاهی بیشتر در این خصوص اقدام نمایید. همچنین جهت تکمیل اطلاعات خود در زمینه شرایط مدارس معرفی شده و یا ثبت نام در آن ها می توانید با کارشناسان خبره مؤسسه حقوقی ملک پور در ارتباط باشید.

 

نام

نام لاتین

سن پذیرش

حدود شهریه در سال

مدرسه بین المللی آمادوس

Amadeus International School Vienna

11 الی 18 سال

سالیانه 44 هزار یورو

مدرس آمریکایی سالزبورگ

The American International School in Salzburg

12 الی 18 سال

سالیانه 38 هزار یورو

مدرسه آمریکایی آیس

AISS American International School in Salzburg

14 الی 18 سال

سالیانه 38 هزار یورو

مدرسه بین المللی سنت گیلن

St. Gilgen International School

14 الی 18 سال

سالیانه 52 هزار یورو

مدرسه بین المللی دانوب

Danube International School Vienna (private Danube school)

11 الی 19 سال

سالیانه 25 هزار یورو

 

مدارک مورد نیاز اخذ ویزای تحصیل فرزندان در اتریش

یکی از مهمترین مراحل در خصوص تحصیل در مدارس اتریش، ارائه مدارک کامل جهت اخذ ویزای تحصیلی این کشور می باشد. به منظور درخواست ویزای تحصیلی اتریش، لازم است که شخص متقاضی با مدارک خود به کنسولگری اتریش در کشور خود مراجعه نماید. این مقاله به دست مشاورین و کارشناسان مؤسسه حقوقی ملک پور تهیه و تولید شده و هرگونه کپی برداری از آن غیر قانونی و شرعا حرام می باشد. پس از آن، مدارک وی به اداره مهاجرت اتریش ارسال شده و مورد بررسی قرار می گیرد. در صورتی که مدارک متقاضی کامل باشند، ویزای تحصیلی اتریش برای وی صادر خواهد شد. جهت درخواست ویزای تحصیلی اتریش، مدارک زیر باید به زبان آلمانی ترجمه شوند:

 • پاسپورت و کپی
 • عکس
 • مدارک تحصیلی قبلی متقاضی
 • ارائه پذیرش از مدرسه
 • ریز نمرات و ترجمه به زبان آلمانی
 • ارائه تمکن مالی کافی
 • فرم درخواست ویزا پر شده
 • رسید پرداخت شهریه مدرسه

شما عزیزان می توانید با تهیه ویدئو اپلای و ویزای تحصیلی اتریش بدون نیاز به وکیل مهاجرتی، برای تهیه مدارک، اخذ پذیرش ودرخواست ویزای تحصیلی خود در کشور اتریش اقدام نمایید.

مهاجرت به اتریش از طریق تحصیل

اپلای و ویزای تحصیلی اتریش

تحصیل در مدارس اتریش و موقعیت ورود به دانشگاه

عده ای از افراد با نگرانی در خصوص پرداخت هزینه های شهریه مدارس خصوصی و شبانه روزی اتریش، مانع از تحصیل فرزندان خود در مدارس این کشور شده و ترجیح می دهند که آن ها را برای تحصیل در مقاطع دانشگاهی، راهی کشور اتریش نمایند. اما توجه به این نکته الزامیست که در صورت تحصیل در مدارس اتریش، احتمال و شانس ورود به دانشگاه های معتبر و رایگان این کشور افزایش می یابد. چرا که معمولاً پذیرش مستقیم به دانشگاه های اتریش، بدون داشتن دیپلم اتریشی فوق العاده سخت و دشوار می باشد. ورود مستقیم به برخی رشته ها در اتریش نیاز به آزمون ورودی و دانش زبان آلمانی دارد. به همین جهت افرادی که اقدام به تحصیل در مدارس اتریش نموده اند، هم دارای اولویت در پذیرش دانشگاه و آزمون ورودی هستند و هم با در اختیار داشتن مدرک دیپلم اتریشی و تسلط بر زبان آلمانی، دارای شانس بیشتری در موفقیت آزمون ورودی دانشگاه هستند.

علاوه بر این، یکی از خدمات مدارس بین المللی در اتریش، ارائه مشاوره تحصیلی برای انتخاب رشته و دانشگاه مطلوب می باشد. مشاورین مدارس، افرادی متخصص هستند که سالها در زمینه مشاوره تحصیلی در کشورهای مختلف فعالیت داشته اند و این مهم می تواند یکی از بزرگترین مزایای تحصیل در مدارس اتریش باشد. بنابراین صرف هزینه در زمینه تحصیل فرزندان در مدارس اتریش، دارای بازدهی بسیاری بوده و موجب تضمین آینده تحصیلی و شغلی فرزند شما در اتریش می شود. در ادامه، به اسامی برخی از بهترین دانشگاه های اتریش که شانس پذیرش دانش آموزان دبیرستان های اتریش در آن ها بسیار زیاد است اشاره شده است:

 • دانشگاه ملی وین
 • دانشگاه اینسبروک
 • دانشگاه گرتز
 • دانشگاه پزشکی وین
 • دانشگاه لینز

تحصیل در مدارس اتریش

تحصیل در اتریش

تحصیل در مدارس اتریش و راه یابی به رشته های علوم پزشکی

یکی از پرتقاضاترین رشته های تحصیلی در کشورهای اروپایی، تحصیل در رشته های علوم پزشکی می باشد. کنکور سخت و دشوار ایران، افراد زیادی را جهت تحصیل در کشورهای اروپایی علاقمند کرده است. یکی از بهترین گزینه های ممکن برای تحصیل پزشکی در خارج از ایران، کشور اتریش است. تحصیل رایگان در اتریش، کیفیت بالای دانشگاه های پزشکی این کشور، مورد تأیید بودن دانشگاه های این کشور و سایر گزینه های مثبت دیگر باعث شده است که اتریش به عنوان یکی از بهترین کشورها جهت تحصیل رشته های علوم پزشکی شناخته شود.

با وجود مزایای گفته شده، یکی از موارد مهم برای تحصیل پزشکی در اتریش، قبولی در آزمون ورودی می باشد که به زبان آلمانی برگزار می شود. اکثر متقاضیانی که بدون آمادگی کامل و دانش زبان آلمانی در این آزمون شرکت می نمایند ناموفق خواهند بود. با این حال افرادی که دارای سابقه تحصیل در مدارس اتریش می باشند، در مقایسه با دیگر متقاضیان این رشته دارای شانس بسیار بیشتری برای پذیرش در دانشکده های پزشکی اتریش هستند.

هر یک از دانشگاه های کشور اتریش دارای آزمون ورودی خاصی می باشند که دارای بودن مدرک زبان آلمانی C1 از الزامات شرکت در آن می باشد. برخی دانشگاه ها نیز آزمون های مشترکی برگزار می نمایند که معروفترین آن، آزمون MedAT می باشد. این آزمون به صورت مشترک برای دانشگاه های پزشکی وین، اینسبروک، گرتز و لینز برگزار می شود.

تحصیل در مدارس اتریش و وضعیت اقامت پس از تحصیل

اتریش کشوری مهاجرپذیر است و سالیانه تعداد زیادی از مردم از سرزمین های مختلف را در خود جای می دهد. یکی از اهداف دانش آموزان از تحصیل در مدارس اتریش، اخذ اقامت این کشور و همسو شدن با محیط اروپایی و زندگی و کار در بهترین کشور دنیا می باشد. تحصیل در مدارس اتریش این شانس را به دانش آموز می دهد که بتواند راحت تر وارد محیط دانشگاهی و مقاطع تحصیلی بالاتر شده و یا در این کشور مشغول به کار گردد و از این طریق، اقامت دائم اتریش را دریافت نماید. معمولاً اخذ اقامت و تابعیت برای افرادی که در سنین نوجوانی وارد کشور اتریش شده و در آن مشغول تحصیل می شوند، بدون مشکل می باشد.

روش های اخذ اقامت و تابعیت اتریش متفاوت است. دانش آموزان و متقاضیان تحصیل در مدارس اتریش می توانند پس از پایان دوره تحصیلی خود، یکی از انواع روش های ممکن را برای اخذ اقامت اتریش انتخاب نمایند. معمول ترین این روش ها، ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر و ورود به دانشگاه یا کالج های فنی حرفه ای می باشد تا پس از آن، با مدرک تحصیلی معتبر بتوانند در این کشور مشغول به کار شوند. با توجه به آمار پایین نرخ بیکاری در کشور اتریش، می توان با خیالی آسوده از این روش برای اخذ اقامت و تابعیت اتریش اقدام کرد.

تحصیل در مدارس اتریش

روش های قانونی دیگری نیز برای اخذ اقامت کشور اتریش وجود دارد که از آن جمله می توان به ازدواج، راه اندازی کسب و کار و ثبت شرکت و یا استارت آپ اشاره کرد. هر یک از این روش ها، متناسب با شرایط افراد ممکن است مناسب برای اخذ اقامت اتریش باشد.

تحصیل در مدارس اتریش

پاسپورت اتریش

 

_____________________ جمع بندی نهایی تحصیل در مدارس اتریش _____________________

تحصیل در مدارس اتریش، اخذ ویزای تحصیلی اتریش و اخذ اقامت و تابعیت اتریش از طریق تحصیل در مدارس این کشور در این مقاله به صورت کامل مورد تحلیل و بررسی قرار گرفت. همه والدین برای آینده فرزندان خود نگران هستند و آرزو دارند که فرزندان آن ها در بهترین محیط آموزشی و تحصیلی، رشد یافته و پیشرفت نماید. تحصیل در مدارس اتریش همانند تحصیل در کشورهایی مثل انگلستان، کانادا، سوئیس و...، آینده تحصیلی و شغلی فرزندان و دانش آموزان را تا حد بسیار زیادی تضمین می کند. حتی در صورت عدم موفقیت فرزندی در پروسه تحصیل در مدارس اتریش، این فرصت در اختیار وی قرار گرفته است که در یکی از بهترین کشورهای جهان، به کشف استعدادهای خود در زمینه های دیگر نظیر موسیقی، بازیگری و یا دوره های فنی حرفه ای پرداخته و مسیر زندگی و پیشرفت خود را مشخص نماید. به منظور تحصیل در مدارس اتریش، دقت در انتخاب صحیح و درست مدرسه بسیار با اهمیت است. شرایط و امکانات تحصیل در مدارس مختلف، متفاوت می باشد. وکلای مؤسسه حقوقی ملک پور با اطلاع کامل از شرایط مدارس اتریش، آماده ارائه خدمات و یاری به شما عزیزان در پروسه انتخاب مدرسه و ثبت نام در آن و یا سایر مراحله اخذ ویزای تحصیل در مدارس اتریش می باشند. علاقمندان به کسب اطلاعات بیشتر و یا اخذ مشاوره و راهنمایی از مشاوران برجسته مؤسسه حقوقی ملک پور می توانند با تلفن های مؤسسه تماس گرفته و علاوه بر تعیین وقت قبلی با مشاوران ارشد، از مشاوره تلفنی رایگان متخصصین این مجموعه نیز بهره مند گردند. همچنین چنانچه به لینک فرم تماس رجوع کرده و نسبت به تکمیل آن اقدام نمایید، مشاوران متخصص مؤسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) با شما تماس خواهند گرفت. ضمن این که در انتهای این مقاله در بخش "ثبت پرسش"، امکان طرح و درج سئوالات شما و پاسخگویی مشاوران تعبیه شده است.

ثبت پرسش
انا موسوی
سلام و عرض ادب من 32 سالمه و فرزند 9 ساله دارم تمایل دارم که برای تحصیل فرزندم رو بفرستم اتریش و خودم هم همراهش برم ایا امکان پذیر است ؟ ممنون میشم من رو راهنمایی بفرمایید خیلی سپاسگذارم بابت مقالات و اطلاعات خوبتون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، شرایط شما باید به صورت جزئی تر مورد بررسی قرار گیرد، در صورت امکانِ اخذ ویزای تحصیلی در دوره های زبان برای یکی از والدین، تحصیل فرزندان به صورت رایگان امکان پذیر است و از لحاظ هزینه منطقی ترین مسیر همراهی شما با فرزندتان می باشد. * مانا باشید *
فيروزه مداليان
با سلام درخواست يك وقت حضوري براي مشاوره دارم پسرم ١٥ سال دارد و براي ثبت نام وي سؤالاتي دارم ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب، با توجه به تکمیل ظرفیت مدرسه رایگان در اتریش، در حال حاضر امکان ثبت نام فقط به عنوان رزرو وجود دارد. در صورت عدم قبولی سایر دانش آموزان، افراد رزرو وجایگزین خواهند شد. در صورت تمایل می توانید با تکمیل فرم تماس از مشاورین مجموعه درخواست داشته باشید تا با شما تماس گیرند. * مانا باشید *
فاطیما
ببخشید چطور میتونیم ثبت نام کنیم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز از لینک زیر می توانید هم برای تماس با ما و ارتباط با مشاوران اقدام نمایید. موفق باشید https://officialmalekpour.com/contact
پریا احمدی
سلام ممنون از سایت خوبتون دخترم ۱۶ ساله هست و مدرک b1 زبان آلمانی رو داره میتونیم برای مدارس اتریش اقدام کنیم ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، دوست عزیز شرایط دختر شما مناسب مدرسه رایگان اتریش می باشد البته معدل ایشان نیز حائز اهمیت است و البته جهت ورود به مدرسه رایگان اتریش، شرکت در مصاحبه ورودی و قبولی در آن نیز، ملاک می باشد. * مانا باشید*
مهدی ملکی
سلام وقت بخیر برای بچم که 10 سالشه میتونیم اقدام کنیم؟ اگه به ما ویزای توریستی بدن، وضعیت نگهداری بچم به چه صورت میشه؟ ممنون از مقاله خوبتون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای تحصیل رایگان در مدارش اتریش همانطور که در ویدیو آقای دکتر اشاره فرمودند بهتر استکه بچه ها بالای 13 یا 14 سال باشند چون به پدر و مادر ویزای گاردین صادر نمی شود و با ویزاهای توریستی می توانید بیایید اتریش. اگر هدفتان مهاجرت خانوادگی است پیشنهاد می کنم حتما با مجموعه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما توسط کارشناسان ما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
فاطیما
ببخشید چطور میتونیم ثبت نام کنیم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز از لینک زیر می توانید هم برای تماس با ما و ارتباط با مشاوران اقدام نمایید. موفق باشید https://officialmalekpour.com/contact
فاطیما
سلام ببخشید دختر من ۱۴ سالش هست و معدلش ۲۰ هست ایا امکان تحصیل رایگان در اتریش برای دخترم وجود داره
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز با توجه به رزومه ای که می فرمایید بلی ایشان از شرایط سنی و نمره معدل خوبی برخوردار هستند. برای مدارس دولتی بچه ها و ووالدین باید مصاحبه شوند پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا بصورت رایگان مشاوره تلفنی دریافت نمایید. موفق باشید.

مطالب مرتبط و مفید


مشاوره رایگان