تحصیل در آکادمی الکساندر کانادا (Alexander)

24 فروردین 1399 1 نظر

(Alexander) تحصیل در آکادمی الکساندر کانادا

بخشی از مهم ترین مخاطبان و متقاضیان تحصیل در خارج از کشور را دانش آموزان زیر 18 سال تشکیل می دهند که تمایل به ادامه تحصیل مطابق با برترین سیستم های آموزشی در جهان دارند. کشور کانادا دارای مدارس متعددیست که با ارائه بهترین خدمات آموزشی و علمی، پذیرای دانش آموزان بین المللی می باشند. تحصیل در آکادمی الکساندر کانادا (Alexander)، این فرصت را برای آن دست از دانش آموزانی فراهم کرده است که آرزوی تحصیل در یک محیط امن با پیشرفته ترین نظام آموزشی را داشته و قصد ادامه تحصیل در مقاطع دانشگاهی مطرح در جهان و اشتغال در کشوری با نرخ بیکاری پایین دارند. آکادمی الکساندر کانادا (Alexander)، یکی از معروف ترین مدارس خصوصی کشور کاناداست که در پایه های هشتم تا دوازدهم، خدمات آموزشی و علمی خود را ارائه می دهد. هزینه های استفاده از این خدمات متغیر بوده و سالیانه حدود 22800 هزار دلار می باشد. دانش آموزان با تحصیل در آکادمی الکساندر کانادا (Alexander) و اقامت در منازل مورد تأیید آموزش و پرورش کشور کانادا، علاوه بر بهره مندی از امکانات اقامتی مناسب، از مزایای جانبی بسیاری برخوردار می شوند. شما می توانید از طریق تماس با مؤسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) و یا تکمیل فرم تماس، از خدمات مشاوره تلفنی رایگان این مؤسسه بهره مند گردیده و اطلاعات تکمیلی در این زمینه را دریافت نمایید. ضمن اینکه با مشاهده فایل های ذیل می توانید اطلاعات مفیدی در خصوص تحصیل در آکادمی الکساندر کانادا (Alexander) به دست آورید.

 

فایل تصویری مؤسسه ملک پور درمورد آکادمی الکساندر کانادا (Alexander)

فایل صوتی مؤسسه ملک پور درمورد آکادمی الکساندر کانادا (Alexander)

در ادامه به معرفی عناوین بررسی شده در زمینه تحصیل در آکادمی الکساندر کانادا (Alexander) می پردازیم:

 • معرفی آکادمی الکساندر کانادا (Alexander)
 • شیوه تدریس در آکادمی الکساندر کانادا (Alexander)
 • آکادمی الکساندر کانادا (Alexander) یک مدرسه جهانی IB
 • شرایط اقامت دانش آموزان جهت تحصیل در آکادمی الکساندر کانادا (Alexander)
 • شرایط اخذ پذیرش تحصیلی کانادا در آکادمی الکساندر (Alexander)
  هزینه های پذیرش تحصیلی کانادا در آکادمی الکساندر(Alexander)
  مدرک زبان مورد نیاز
 • جمع بندی نکات تحصیل در آکادمی الکساندر کانادا (Alexander)

 (Alexander) تحصیل در آکادمی الکساندر کانادامعرفی آکادمی الکساندر کانادا (Alexander)

آکادمی الکساندر کانادا یکی از معروف ترین مدارس خصوصی کشور کاناداست که بر اساس پیشرفته ترین قوانین و سیستم آموزشی مدرن اداره می شود. این آکادمی در مرکز شهر ونکوور کانادا واقع شده و دسترسی به آن از طریق وسایل حمل و نقل عمومی از جمله قطار، تاکسی، اتوبوس و... امکان پذیر است. تاریخ تأسیس این آکادمی به سال 2013 برمی گردد. تحصیل در آکادمی الکساندر کانادا (Alexander) برای دانش آموزان بین المللی امکان پذیر است که شرایط آن در بخش های بعدی مقاله، مورد بررسی و مطالعه دقیق و جزیی قرار می گیرد. اهداف آموزشی این آکادمی بر پایه دستیابی به تعالی علمی و اجتماعی بنیان گذاری شده است. در همین راستا نیز اصولی مانند آموزش در محیط باز، یادگیری بهداشت و سلامت و خدمات اجتماعی به عنوان خط مشی آموزشی در آکادمی الکساندر کانادا (Alexander) معرفی شده است. جهت دریافت توضیحات بیشتر در این زمینه، توجه شما را به مطالعه ادامه این مقاله جلب می نماییم.

Brookes westshore تحصیل در مدرسه

لینک ورود به سایت آکادمی الکساندر کانادا (Alexander)

شیوه تدریس در آکادمی الکساندر کانادا (Alexander)

در بخش قبلی به اهداف و اصول آموزشی در آکادمی الکساندر کانادا (Alexander) اشاره شد و گفته شد که آموزش در راستای تعالی علمی و اجتماعی می باشد. بر همین اساس نیز، دروس مختلف بر اساس به روزترین شیوه های تدریس به دانش آموزان ارائه می شود. دانش آموزان می توانند در کنار برنامه های تحصیلی خود، دوره های آمادگی ورود به دانشگاه را نیز گذارنده و به فعالیت های هنری و ورزشی بپردازند. نکته قابل توجه آنست که تمامی برنامه های آموزشی در این آکادمی، با اولویت قرار دادن علایق و نقاط قوت دانش آموزان در محیطی گرم، دلسوز و غنی صورت می گیرد.

هر کلاس درسی در آکادمی الکساندر کانادا (Alexander) شامل 16 الی 20 دانش آموز است. این محدودیت در تعداد اعضای کلاس، به منظور افزایش فرصت و توانایی معلمان در توجه به هر دانش آموز و رفع نیازهای وی می باشد. اکثر دانش آموزان با تحصیل در آکادمی الکساندر کانادا (Alexander)، دوره های درسی BC Dogwood را می گذرانند. این برنامه تحصیلی برای پاید های دهم تا دوازدهم تحصیلی شامل دروس ریاضی، مطالعات اجتماعی، تربیت بدنی، زبان دوم،هنر و دوره های آمادگی ورود به دانشگاه می شود. گواهی فارغ التحصیلی بریتیش کلمبیا یا "Dogwood diploma " به دانشجویانی اعطا می شود که شرایط موفقیت آمیز تحصیلات استانی را با موفقیت تکمیل نمایند. دانش آموزان جهت فارغ التحصیل بایستی دوره های خاص را پشت سر بگذارند. به طور کلی هر دانش آموز بایستی 80 اعتبار از مجموع دوره های مورد نیاز، دوره های انتخابی و برنامه انتقال فارغ التحصیلی کسب نماید.

آکادمی الکساندر کانادا (Alexander) یک مدرسه جهانی IB

آکادمی الکساندر کانادا (Alexander) در مارس 2018، اعلامیه رسمی مبنی بر مجوز معرفی خود به عنوان یک مدرسه جهانی IB برای برنامه دیپلم را دریافت کرد. برنامه IB Diploma یک برنامه دو ساله برای گروه سنی 16 تا 19 سال هست که هدف آن، آمادگی افراد برای ورود به دانشگاه و حرفه انتخابی ایشان می باشد. مقاله پیش رو توسط مؤسسه حقوقی ملک پور نگارش شده است و کپی برداری از آن بدون نام بردن از منبع اصلی، امری غیرقانونی و غیرشرعی می باشد که پیگیری های قانونی نیز در پی دارد. برنامه دیپلم به منظور تجهیز دانش آموزان به مهارت های دانشگاهی مورد نیاز جهت تحصیل در دانشگاه، تحصیلات بیشتر و حرفه انتخاب شده آن ها طراحی شده است. همچنین هدف از این برنامه، پرورش افرادیست که می توانند در جهان تغییر ایجاد کنند. تحصیل در آکادمی الکساندر کانادا (Alexander)، تحصیل در محیطی گرم، دلسوز و بین المللی می باشد.

شرایط اقامت دانش آموزان جهت تحصیل در آکادمی الکساندر کانادا (Alexander)

همانطور که در معرفی آکادمی الکساندر (Alexander) اشاره شد، این آکادمی خصوصی بوده و دانش آموزان بین المللی را نیز مورد پذیرش قرار می دهد. یکی از بزرگترین دغدغه های خانواده ها در خصوص تحصیل فرزندان زیر 18 سال خود در خارج از کشور، محیط زندگی و محل اقامت ایشان می باشد. امکان اعطای ویزای همراه یا گاردین برای والدین و یا یکی از پدر و مادر جهت همراهی با فرزند خود در طول دوره تحصیل در آکادمی الکساندر کانادا (Alexander) فراهم نمی باشند. بنابراین دانش آموزان بایستی در صورت عدم دسترسی به قیم مناسب و مورد تأیید دولت در کشور کانادا، از امکانات اقامتی آکادمی استفاده نمایند. اقامت دانش آموزان در حال تحصیل در آکادمی الکساندر کانادا (Alexander) به صورت هوم استی (Home Stay) می باشد. بدین معنی که دانش آموزان می توانند در منازل و در کنار خانواده های کانادایی زندگی کنند که مورد تأیید وزارت آموزش و پرورش کشور کانادا هستند. جهت تأیید خانواده های متقاضی برای همکاری با آکادمی در تأمین محل اقامت و زندگی دانش آموزان، شرایط و استانداردهایی وجود دارد که به بررسی برخی از آن ها می پردازیم. خانواده ها باید با برنامه های بازرسی از منازل که به طور منظم اجرا می شود موافق بوده و برای اعضای بالای 18 سال خانواده، گواهی عدم سوء پیشینه ارائه دهند. همچنین بیش از دو دانش آموزان نمی توانند به طور همزمان در یک خانه باشند. علاوه بر این، تأمین و تهیه سه وعده غذای سالم، در اختیار گذاشتن اتاق مخصوص با تجهیزات کامل میز و صندلی، روشنایی کافی، سرویس بهداشتی و ترجیحاً اینترنت بر عهده خانواده متقاضی این طرح است. دانش آموز بایستی کلید ورود و خروج به منزل را نیز داشته باشد. زندگی در کنار خانواده های کانادایی، فرصتی برای آشنایی بیشتر با فرهنگ این کشور و یادگیری زبان رایج آن یعنی انگلیسی است.

شرایط اخذ پذیرش تحصیلی کانادا در آکادمی الکساندر (Alexander)

تا این قسمت از مقاله، به نکات مهمی پیرامون تحصیل در آکادمی الکساندر کانادا (Alexander) اشاره شد. اما یکی از مهم ترین وجوه قابل بررسی در موضوع مهاجرت از طریق تحصیل، هزینه های لازم جهت اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی در کشور و مرکز علمی مورد نظر می باشد. از طرفی ارائه مدرک زبان مورد نیاز نیز همواره یکی از اصلی ترین سئوالات و دغدغه های متقاضیان جهت پذیرش تحصیلی کانادا بوده است. در این قسمت از مقاله، این دو مورد مهم را در خصوص تحصیل در آکادمی الکساندر کانادا (Alexander) بررسی می نماییم.

 • هزینه های پذیرش تحصیلی کانادا در آکادمی الکساندر(Alexander)

گفته شد که بیشتر دانش آموزان آکادمی الکساندر کانادا (Alexander)، برنامه فارغ التحصیلی BC Dogwood را در این آکادمی تکمیل می نمایند. هزینه لازم جهت فارغ التحصیلی BC Dogwood که از سال هشتم تا دوازدهم می باشد، سالیانه 22800 دلار هست. برنامه دیپلم بین المللی IB Diploma نیز سالیانه 22 هزار دلار هزینه دارد. علاوه بر هزینه های یاد شده، تحصیل در آکادمی الکساندر کانادا (Alexander) دارای هزینه های جانبی مانند هزینه اخذ پذیرش تحصیلی کانادا نیز می باشد که در جدول ذیل به آن ها اشاره شده است.

 

هزینه های جانبی تحصیل در آکادمی الکساندر کانادا (Alexander)

هزینه به دلار کانادا

هزینه های ثبت نام دانش آموزان

سالیانه 200 دلار

هزینه کتب درسی، اردوهای علمی و فعالیت های فوق برنامه

سالیانه 800 دلار

هزینه یونیفورم دانش آموزان

سالیانه 600 تا 800 دلار

خدمات بهداشتی و بیمه دانش آموزان

ماهیانه 44 دلار

هزینه Home Stay

سالیانه 9 تا 15 هزاردلار

 • مدرک زبان مورد نیاز

یکی از مهم ترین موارد که توسط متقاضیان اخذ پذیرش تحصیلی کانادا مورد بررسی قرار می گیرد، مدرک زبان مورد نیاز است. کشور کانادا در مقاطع مختلفی اقدام به جذب دانشجو می نماید که از جمله آن ها مقاطع مختلف مدرسه می باشد. آکادمی الکساندر کانادا (Alexander) دانش آموزان بین المللی در مقاطع دبیرستان شامل پایه های هشتم تا دوازدهم را تحت پوشش آموزش خود قرار می دهد. اما به منظور اخذ پذیرش تحصیلی در کانادا جهت تحصیل در آکادمی الکساندر کانادا (Alexander) ارائه مدرک زبان نیاز نمی باشد. همچنین این آکادمی به برگزاری دوره های زبان درون آکادمی برای تقویت مهارت های زبان دانش آموزان اقدام نموده است. زبان دومی که در طول دوره تحصیل در آکادمی به دانش آموزان آموزش داده می شود، فرانسوی و آلمانی می باشد. با این وجود در صورت تمایل برای افزایش سطح دانش زبان خود می توانید از محصول آموزشی مؤسسه حقوقی ملک پور در این زمینه استفاده نمایید که بهترین متد آموزشی را در راستای آموزش زبان انگلیسی به کار گرفته است. با مراجعه به لینک ذیل، اطلاعات مفیدی در خصوص این محصول و نحوه تهیه آن به دست می آورید.

 (Alexander) تحصیل در آکادمی الکساندر کانادا

دوره فوق فشرده آموزش زبان (SIC)

 

_____________ جمع بندی نکات تحصیل در آکادمی الکساندر کانادا (Alexander) _____________

تحصیل در آکادمی الکساندر کانادا (Alexander) یکی از فرصت های طلایی تحصیل در مدارس کشور کانادا می باشد که توسط مؤسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) مورد پوشش قرار گرفته است. مؤسسه حقوقی ملک پور دارای وکیل مهاجرتی تحصیلی به کانادا و با استقرار یکی از دفاتر اصلی خود در این کشور، خدمات ارزنده ای را به متقاضیان ارائه می نماید. آکادمی الکساندر کانادا، یک مدرسه خصوصی کانادا می باشد که به عنوان مدرسه جهانی IB برای مدرک دیپلم شناخته می شود. تعالی علمی و آموزشی، اهداف اصلی این آکادمی را تشکیل داده و برنامه های آموزشی و غیره آن، بر پایه همین اهداف و با به کارگیری اصولی مانند یادگیری در فضای باز تنظیم شده است. شرایط ویژه پذیرش و تحصیل در آکادمی الکساندر کانادا (Alexander) از جمله هزینه اخذ پذیرش تحصیلی کانادا، شرایط پذیرش تحصیلی کانادا و... در عناوین فوق بررسی شد. چنانچه به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز داشته و یا تمایل به بررسی شرایط خود جهت تحصیل در آکادمی الکساندر کانادا (Alexander) را دارید، پیشنهاد می شود که با مؤسسه حقوقی ملک پور تماس گرفته و یا فرم تماس را کامل نمایید و در پی آن، از مشاوره تلفنی رایگان مشاورین مجرب و کارآزموده در این زمینه بهره مند گردید. همچنین با درج سئوالات خود در بخش "ثبت پرسش" که در پایان این مقاله قرار دارد، می توانید پاسخ آن ها را در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت نمایید.

امتیاز 5 از 5 ( 3 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
شیوا میرزایی
سلام و عرض ادب ممنون از مقاله خوبتون من دخترم 15 ساله هست میتونم واسه این آکادمی براش پذیرش بگیرم ؟ ممنونم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای پذیرش و مهاجرت به کشور کانادا باید فاکتورهای دیگری اعم از نمرات دانش اموز سطح زبان و پشتوانه مالی خانواده را هم مد نظر قرار بدهیم. اما بصورت کلی بلی با سن 15 سال فرزند شما این امکان را دارد که برای این آکادمی اقدام نماید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان توسط کارشناسان ما بررسی شود. موفق باشید.
مشاوره رایگان