بهترین کشور برای فوتبالیست شدن

10 بهمن 1399 7 نظر

بهترین کشور برای فوتبالیست شدن

در مقاله بهترین کشور برای فوتبالیست شدن به راه های موفقیت در زمینه فوتبال در خارج از کشور و راه های مهاجرتی از طریق دنبال نمودن مسیر فوتبال حرفه ای و هزینه های این مسیر های مهاجرتی و همچنین به شرایط تست فوتبال در خارج از کشور و شرایط ورود به آکادمی فوتبال، شرایط تست فوتبال در انگلیس و سن فوتبالیست شدن خواهیم پرداخت. مسیر های متفاوتی برای ورود حرفه ای به دنیا فوتبال وجود دارد که می تواند به صورت تخصصی در کالج ها و باشگاه های فوتبال مطرح جهان و یا به وسیله پیگیری و پیشبرد این مسیر در کنار تحصیل در کالج ها و دانشگاه هایی که شرایط مناسب ورزشی ارائه می نمایند، باشد. متقاضیان جهت ادامه مسیر ورزشی خود در زمینه فوتبال می توانند از سن 16 سالگی در آکادمی های برتر فوتبال که از مطرح ترین آنها می توان به آکادمی های فوتبال در انگلستان، چک و اتریش هستند، وارد و مشغول به تحصیل و ورزش زیر نظر مطرح ترین اساتید جهانی در خصوص مباحث تئوری و عملی ورزش پرطرفدار فوتبال شوند. در مسیر اقدام برای پیشرفت در مسیر فوتبال بحث ویزا جهت ورود به کشور مقصد و کیفیت آکادمی مورد نظر بسیار پر اهمیت است. با توجه به سخت گیری هایی که در سال های اخیر در ویزای ایرانیان وجود دارد مراحل انجام ویزا و ارائه مناسب مدارک و همچنین کیفیت و اعتبار کالج و آکادمی مورد نظر بسیار پر اهمیت است و باید مقاصدی انتخاب شوند که بر روی نامه پذیرش آنها بتوان برای ویزای دانشجویی اقدام نمود. شما بزرگواران همواره می توانید با پر نمودن فرم مشاوره رایگان در وب سایت های موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) و یا تماس با دفاتر این شرکت از تجربه 16 ساله این موسسه به وسیله مشاوره تلفنی رایگان جهت انتخاب مقصد مهاجرتی خود برای انتخاب بهترین کشور برای فوتبالیست شدن و دیگر روش های مهاجرتی استفاده نمایید.

در این نوشتار زیر عنوان هایی به شرح زیر مورد بررسی قرار خواهند گرفت که امیدواریم مورد توجه شما علاقه مندان به انتخاب بهترین کشور برای فوتبالیست شدن، قرار گیرد.

  • درباره تحصیل در رشته فوتبال در خارج از کشور
  • شرایط مورد نیاز برای ورود به آکادمی های فوتبال
  • مدارس رایگان جهت ادامه مسیر فوتبال
  • هزینه آکادمی های فوتبال
  • مزایای تحصیل در آکادمی های فوتبال
  • سوالات متداول در زمینه بهترین کشور برای فوتبالیست شدن
  • سخن پایانی درباره بهترین کشور برای فوتبالیست شدن

بهترین کشور برای فوتبالیست شدندرباره تحصیل در رشته فوتبال در خارج از کشور

برای انتخاب بهترین کشور برای فوتبالیست شدن موارد بسیاری باید مورد بررسی قرار گیرد. مواردی چون کیفیت و امکانات فوتبال در کشور مقصد، شرایط مهاجرت و اخذ پذیرش و ویزا، آینده شغلی و ورزشی در کشور مقصد، هزینه های زندگی و گذراندن دوره و بسیاری از موارد دیگر می تواند در تصمیم گیری و انتخاب مسیر تاثیر گذار باشد. شرایط مهاجرت برای پیشرفت و موفقیت در زمینه ورزش پر طرفدار فوتبال به صورت کلی می تواند به دو روش کلی تقسیم شود. در حالت اول خانواده فرد علاقه مند به فوتبال با روش های مختلفی چون روش های کاری، تحصیلی، سرمایه گذاری و خودحمایتی و دیگر مسیر ها به کشور دیگری مهاجرت می نمایند و با توجه به داشتن اقامت والدین فرزند آنها می تواند از امکانات موجود در کشور مقصد استفاده نماید و فرد در کنار تحصیل در مدارس با توجه به امکانات مدرسه به تمرین و پیشبرد مسیر خود در رشته فوتبال ادامه دهد و یا به صورت تخصصی در صورت داشتن رزمه و استعداد مناسب در آکادمی های تخصصی فوتبال در کشور مقصد خود بپردازد و یا با دادن تست و قبولی در در باشگاه های ورزشی در کنار تحصیل خود به صورت حرفه ای مسیر فوتبال را پیش ببرد. کشور هایی چون برزیل، اسپانیا، انگلستان، آلمان، هلند، پرتغال و فرانسه را می توان به عنوان کشور هایی بسیار پر قدرت در زمینه فوتبال معرفی نمود که برای روش های بسیار متفاوت و مختلفی برای ورود به صورت خانوادگی به این کشور ها وجود دارد که برخی از آنها را می توانید در مقالات زیر مشاهده بفرمایید.

همچنین با جستجو موضوع مورد نظر خود و اضافه نمودن کلید واژه ملک پور به منابع معتبر و به روز در آن موضوع دست یابید. علاوه بر این می توانید به سری ویدئویی فوق العاده کامل و تخصصی راهنمای گام به گام اخذ اقامت که با تلاش استاد ملک پور تهیه شده است مراجعه نمایید و با کسب اطلاعات کامل از تمامی مسیر های مهاجرتی، همچون یک وکیل مهاجرتی با در نظر گیری تمامی شرایط خانواده خود برای اخذ اقامت کشور مقصد اقدام نمایید. برای کسب اطلاعات تکمیلی و تهیه این سری ویدئویی فوقالعاده می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید.

گام به گام تا اخذ اقامت

مسیر دوم اقدام برای فرد متقاضی به صورت مجزا است. در این حالت کیفیت آکادمی، مدرسه و دانشگاه مقصد بسیار پر اهمیت است. باید مقصد گذراندن دوره های فوتبال به شکلی انتخاب گردد که شرایط اخذ ویزا برای آن دوره ها وجود داشته باشد. در موارد بسیاری باید مقاصد تحصیلی انتخاب گردند که فرد بتواند در کنار تحصیل و اخذ ویزا از این طریق اهداف فوتبالی در کنار اهداف تحصیلی پیگیری شود و فرد در مدرسه و دانشگاه و یا در آکادمی هایی خارج از محل آموزش تحصیلی به پیشرفت در زمینه رشته فوتبال بپردازد. موسسه حقوقی ملک پور برای هر دو روش زیر مجموعه این مسیر مقاصد بسیار معتبر و پیشرفته ای را فراهم نموده است که شما عزیزان قادر خواهید بود با توجه به علایق خود در میان این مسیر ها برای آینده خود تصمیم گیری نمایید. یکی از دلایل اصلی برای ورود غیر مستقیم به بسیاری از آکادمی ها و باشگاه های فوتبال این است که در بسیاری از موارد اداره مهاجرت و سفارت کشور ها تنها به دلیل انجام تست در باشگاه ها به متقاضیان ویزا نمی دهند و این آکادمی ها قادر نیستند برای فرد کارت اقامتی تقاضا نمایند. با در نظر گیری شرایط فوق می توان گفت بهترین سن برای ورود و ادامه مسیر فوتبال در دیگر کشور ها سن 16 سالگی است. زیرا متقاضیان پس از تحصیل در این آکادمی ها قادر خواهند بود به صورت مستقیماً وارد تیم های مطرح شده و فوتبال حرفه را به صورت تخصصی دنبال نمایند.

شرایط مورد نیاز برای ورود به آکادمی های فوتبال

در انتخاب بهترین کشور برای فوتبالیست شدن گزینه های متفاوتی وجود دارند که هریک از این مسیر ها نیاز به مدارک خاصی دارند. به صورت کلی چون روش های ورود به نوعی زیر مجموعه ویزا های تحصیلی قرار می گیرند فرد برای اخذ پذیرش باید نمره آیلتس 5.5 برای مدارس و حداقل نمره آیلتس 6 برای افراد بالای 18 سال که وارد دانشگاه می شوند مورد نیاز است. برای اقدام برای مدارس مختلف نمرات فرد ممکن است بسیار تاثیر گذار باشد و برخی از مدارس قبل دادن پذیرش از دانش آموزان مصاحبه می نمایند. برای ورود مستقیم به آکادمی های فوتبال به صورت مستقیم نیز سطح زبان اهمیت دارد و حداقل های فوق برای این موارد نیز مورد نیاز است. برخی از مدارس با اعتبار بالا مانند مدرسه بلربیز در انگلستان نه تنها از کیفیت آموزشی بسیار بالایی برخوردارند و به دانش آموزانی که نمرات بالایی دارند تخفیف های بسیار فوق العاده ای می دهند شرایط پیشرفت برای متقاضیان و افراد با استعداد در زمینه های ورزشی را نیز فراهم می نمایند و اساتید و مربیان حرفه ای را برای پیشرفت دانش آموزان استخدام نموده و در صورتی که فرد استعداد بالایی داشته باشد فرد را به آکادمی های مربوطه معرفی می نمایند.

مدارس رایگان برای ادامه به مسیر فوتبال

همانطور که در بخش های قبلی اشاره شد ورود مسقیم به آکادمی ها و باشگاه های تخصصی فوتبال به صورت مستقیم محدودیت هایی دارد و گزینه های خیلی زیادی برای ورود مستقیم که شرایط ویزا را فراهم کند در دسترس نمی باشد. در انتخاب مسیر های غیر مستقیم به طور قطع یکی از برترین مسیر ها مدارس و کالج های کشور انگلستان می باشند که در سرتاسر جهان مطرح بوده و آموزش و ساپورت فوق العاده ای از دانش آموزان در رسیدن همزمان به اهداف تحصیلی و ورزشی ایشان انجام می دهد. مسیر قابل توجه دیگر ورود به مدارس رایگان در کشور اتریش است که برای اولین بار و به صورت اختصاصی توسط موسسه حقوقی ملک پور بستر آن برای ورود دانش آموزان ایرانی و بین المللی در چندین مدرسه مختلف فراهم شده است. با اخذ پذیرش در این مدارس فرد متقاضی دیگر نیاز به پرداخت هزینه جهت تحصیل نمی باشد و فرد تنها هزینه های خوابگاه و خورد و خوراک خود را پرداخت می نماید که هزینه ای در حدود 6-7 هزار یورو دارد. پس از ورود به این مدارس و شرکت در تیم فوتبال مدرسه در صورتی که فرد استعداد بالایی داشته باشد می تواند به آکادمی های فوتبالی مراجعه نموده و جدا از تحصیل در مدارس به صورت حرفه ای بحث فوتبال را پیگیری نماید. این مسیر برای بسیاری از علاقه مندان و افراد با استعداد می تواند مسیر بسیار مناسبی باشد. در مقاله زیر می توانید اطلاعات تکمیلی در خصوص مدارس رایگان اتریش را مطالعه نمایید.

بهترین کشور برای فوتبالیست شدن

تحصیل رایگان در مدارس اتریش

هزینه آکادمی های فوتبال

آکادمی های مختلف با توجه به امکانات آکادمی مورد نظر، کشور مقصد، کیفیت آموزشی و ارتباطاتی که با باشگاه ها و اساتید مطرح دارد، دارای هزینه های مختلفی هستند. در ادامه این بخش برای مثال به هزینه های برخی از آکادمی های فوتبال و مسیر های پیگیری حرفه ای رشته فوتبال خواهیم پرداخت. یکی از آکادمی فوتبال بسیار معتبر در کشور چک می باشد. این آکادمی در پایتخت کشور چک و شهر پراگ قرار دارد و برای متقاضیان با سن بالای 16 سال قابل انجام می باشد. هزینه های سالانه ثبت نام در این آکادمی مبلغ 6 هزار یورو در سال می باشد.

شاید برترین گزینه در خصوص ورود مستقیم به آکادمی های فوتبال آکادمی های فوتبال کشور انگلستان است. از مطرح ترین آکادمی های فوتبالی این کشور است که برای افراد 16 – 21 سال قابلیت اقدام دارد.افراد از سرتاسر جهان از 40 کشور مختلف برای ادامه مسیر فوتبالی خود به کالج لافبرو (LoughBorough) وارد می شوند و زیر نظر بهترین و مطرح ترین اساتید فوتبال را به صورت عملی و تئوری پیشرفت می دهند. برای ورود به این کالج آیلتس حداقل 5.5 مورد نیاز است. در کالج لافبرو آموزش فول تایم فوتبال به همراه آموزش های تئوری انجام می شود و تمامی امکانات برای افراد فراهم شده است تا بتوانند بدون دغدقه تمرکز خود را روی پیشرفت مسیر فوتبالی خود قرار دهند. در این مسیر به شما ویزای تحصیلی داده می شود و شما می توانید در خوابگاه های این آکادمی اقامت داشته و از امکانات باشگاه ورزشی، زمین فوتبال اختصاصی، کادر مربیگری و مشاوران حرفه ای آن به صورت تمام وقت استفاده نمایید. هزینه های پکیج کامل زندگی و تحصیل و ادامه مسیر حرفه ای فوتبال در این کشور در حدود 29 هزار پوند در سال می باشد و فرد در یک دوره 2 ساله می تواند دیپلم فوتبالی خود را دریافت نماید. اگر پس از تکمیل فوتبال وارد تیم های حرفه ای فوتبال شدید که بسیار عالی ولی حتی در صورتی که وارد نشدید می توانید مقطع لیسانس تخصصی در زمینه های علمی فوتبال را در همین آکادمی در رشته های مختلفی چون مربی گری فوتبال و مدیریت ورزش و غیره تحصیل نمایید.

مزایای تحصیل در آکادمی های فوتبال

ورزش و صنعت فوتبال از پرطرفدار ترین و پر تقاضا ترین رشته های ورزشی در جهان است و فرصت های شغلی بسیار پر درآمد و مختلفی را ایجاد نموده است. از تحلیل گران، سر مربیان، ورزشکاران و مربی های بدنسازی و غیره جزو مشاغل مستقیم و بسیار مشاغل غیر مستقیم نیز وجود دارند که بتوانند از افرادی که در آکادمی های تخصصی تحصیل نموده اند و دیپلم فوتبال و یا مقاطع بالاتر در این حوزه راگذرانده اند استفاده نمایند. افرادی که در کشور های مطرح اروپایی مثل انگلستان، اتریش، هلند، آلمان، اسپانیا و غیره تحصیل کرده اند می توانند در تمامی کشور های جهان در سمت های مختلف مرتبط به حوزه فوتبال کار و سمت شغلی پیدا کرده و فعالیت خود را ادامه دهند. این آکادمی ها ارتباط مستقیم با باشگاه های مطرح دارند و به شما در یافتن باشگاه و پیشرفتتان در حوزه فوتبال کمک می کنند. آکادمی های فوتبال معتبر معمولا با بزرگان فوتبال در آن کشور ارتباط داشته و جلسات یا سمینار های آموزشی را با حضور این بزرگان انجام می دهند تا نکات تخصصی و روز علم فوتبال را به دانش آموزان خود آموزش دهند.


سوالات متداول راجع به بهترین کشور برای فوتبالیست شدن

✅ آیا در تحصیل در آکادمی های فوتبال متقاضی می تواند به همراه والدین خود اقدام نماید؟

در قوانین بین المللی یکی از والدین برای دانش آموزان زیر 18 سال می تواند در تایم تحصیل به عنوان همراه کنار دانش آموز باشد.

✅ آیا آکادمی فوتبال صرفاً به آموزشهای تئوری و تکنیک می پردازد؟

آکادمی های فوتبال علاوه بر موارد فوق و آموزش های فیزیکی، تئوری و بحث تغذیه شما را برای حضور در تیم ها و باشگاه های مطرح دنیا آماده می کنند.

✅ آیا مدرک زبان انگلیسی برای ورود به آکادمی فوتبال ضروری است؟

 حداقل مدرک زبان مورد نیاز برای افراد زیر 18 سال حداقل آیلتس 5.5 و یا معادل آن و برای افرادی که وارد مقطع لیسانس می شوند حداقل آیلتس 6 یا معادل آن می باشد.

✅ ورود مستقیم به آکادمی های فوتبال بهتر است یا اقدام از طریق تحصیل در مدارس و دانشگاه ها؟

به صورت کلی می توان گفت موسسه حقوقی ملک پور هر دو مسیر را برای موکلین خود فراهم نموده است و می توان برای هر دو مسیر اقدام نمود. اقدام مستقیم از طریق آکادمی ها چون باید شرایط ویزا نیز در نظر گرفته شود محدودیت بیشتری در تعداد مقاصد مورد نظر دارد ولی این محدودیت در تحصیل در مدارس و دانشگاه ها وجود ندارد.


_____________سخن پایانی درباره بهترین کشور برای فوتبالیست شدن_____________

در مقاله بهترین کشور برای فوتبالیست شدن به بررسی انواع روش های مهاجرت از طریق رشته ورزشی فوتبال و شرایط ورود به آکادمی فوتبال و شرایط تست فوتبال در خارج از کشور در باشگاه های حرفه ای پرداختیم. همانطور که که به صورت کامل بررسی نمودیم حداقل مدرک زبان برای ورود به مدارس مدرک آیلتس 5.5 یا معادل آن و برای ورود به دانشگاه های مرتبط آیلتس نمره حداقل 6 و یا معادل آن می باشد. در این مقاله به روش ورود مستقیم به آکادمی های فوتبال، شرایط تست فوتبال در انگلیس و سن فوتبالیست شدن اشاره گردید و شرایط ویزا مورد بررسی قرار گرفت و همچنین شرایط ورود غیر مستقیم توسط خانواده و یا به صورت تحصیلی به صورت کامل توضیح داده شد. هزینه های تحصیل مستقیم در آکادمی های فوتبال در یکی از برترین آکادمی های فوتبال جهان به عنوان مثال در کشور انگلستان با تمام هزینه های جانبی در حدود 31 هزار پوند در سال می باشد که می تواند در تعیین سرنوشت فرد را برای ورود به باشگاه های فوتبال برتر کشور انگلستان و جهان بسیار تاثیر گذار باشد. شما عزیزان می توانید سوالات و نقطه نظرات خود را در پایان این مقاله در بخش پرسش و پاسخ مطرح نمایید تا بوسیله مشاورین و یا افراد مطلع در این زمینه پاسخ داده شود. شما بزرگواران همواره می توانید با پر نمودن فرم مشاوره رایگان در وب سایت های موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) و یا تماس با دفاتر این شرکت از تجربه 16 ساله این موسسه به وسیله مشاوره تلفنی رایگان جهت انتخاب مقصد مهاجرتی خود برای انتخاب بهترین کشور برای فوتبالیست شدن و دیگر روش های مهاجرتی استفاده نمایید.

امتیاز 4.04 از 5 ( 24 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
مریم موسوی
سلام عرض ادب ممنون از مقاله خوبتون با توجه به امکان ورود به تیم های مطرح بهترین کشور برای فوتبالیست شدن کدام کشور است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام انگلستان اسپانیا پرتغال
sina ahmadi
سلام .وقتتون بخیر. من 20 ساله هستم و در باشگاه های مختلفی بازی کردم. میشه لطفا بفرمایید آیا اقدام در آکادمی فوتبال محدودیت سنی هم داره؟ آیا امکان داره پدر و مادرم همراه من مهاجرت کنند؟ آیا با سابقه بازی در باشگاه ها و ارائه مدارکم میتونم در بهترین کشور برای فوتبالیست شدن و بازی حرفه ای اقدام کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام برای چندین کشور امکان اقدام دارید لطفا برای بررسی شرایطتون با مشاورین تماس بگیرید
احمدی
سلام آیا وارد آکادمی فوتبال بشم می تونم به صورت دانشجویی کار کنم؟ یا وارد باشگاه های مربوط به نوجوانان بشم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام بله امکان کار دانشجویی و متعاقبا ورود به باشگاه های مختلف رو دارید
امیر
سلام من 19سالمه و فوتبالم خوبه میخواستم بدونم فقط برای 1 سال 31 هزار پوند خرج میشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله هزینه شهریه یکسال بهمراه خوابگاه و خورد و خوراک
سیما هروی
سلام با تشکر از مطالب خوبتون. آیا هنگام تحصیل و آموزش می توان به تیم های فوتبال ورود پیدا کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب بله، این امکان وجود دارد تا در حین تحصیل نیز به تیم های فوتبال راه پیدا کنید. حتی شما می توانید در برخی آکادمی های فوتبال پذیرش دریافت کنید و در این آکادمی ها درس و فوتبال را در کنار هم پیش ببرید.
رضا
سلام!وقتتون بخیر من ساکن مسکو دانشجوی پزشکی هستم و ۲0سن دارم و فوتبالم خیلیم خوبه . بنظرتون وقت بذارم و در بهترین اکادمی فوتبال مسکو شرکت کنم بنظرتون امکانش هست بعد دو الی س سال ب تیم های مطرح فوتبال پیوست؟؟!
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز، برای ورود به تیم های مطرح فوتبال نمی توانیم اظهار نظری داشته باشیم و این موضوع کاملا بستگی به توانایی های شما دارد. برای شما آرزوی موفقیت داریم
Tom
سلام خوبین من ۱۴ سالمه بازیم هم خیلی خوبه میخوام برم تو تیم بارسلونا باید چیکار کنم لطفا بگید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام دوست عزیز شما برای پیشرفت می توانید در آکادمی های فوتبال کشور اسپانیا یا انگلستان پذیرش دریافت نمایید تا آموزش ببینید و بعد شانس حضور در باشگاه های حرفه ای را داشته باشید.
مشاوره رایگان