اقامت هنرمندان در اتریش

1 دی 1399 32 نظر

اقامت هنرمندان در اتریشاقامت هنرمندان در اتریش موضوعی است که در این مقاله بدان می پردازیم. مهاجرت هنرمندان به اروپا بالاخص اتریش به عنوان کشوری که شاید بتوان گفت بهترین کشور برای مهاجرت هنرمندان محسوب می شود، مقصد بسیاری از این قشر فرهیخته می باشد. ویزای هنرمندی اتریش و شرایط دریافت اقامت اتریش برای هنرمندان همواره مورد سئوال است و ما قصد داریم علاوه بر مدارک موردنیاز و شرایط دریافت کارت هنرمندی اتریش، به هزینه های زندگی و کم و کیف زندگی در اتریش نیز نگاهی داشته باشیم. مهاجرت به اتریش از طریق هنرمندی مستلزم آنست که شخص ثابت نماید در عرصه هنری فعالیت داشته و منبع درآمد وی از این طریق می باشد. مهاجرت کاری به اتریش برای هنرمندان بدین معنی است که شخص در زمان اقامت در اتریش نیز به واسطه هنر خود، امرار معاش نموده و از بابت هزینه های زندگی کاملاً با درآمد حاصل از هنر خود، ساپورت می شود. نکات اخذ ویزای هنرمندی اتریش و چگونگی اثبات این موضوع و دریافت کارت هنرمندی اتریش موضوع مورد بحث ماست و البته شما همواره می توانید صحبت های تکمیلی در این باب را از زبان کارشناسان ما در مؤسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) بشنوید. در بخش "تماس با ما" در منوی سایت، راه های ارتباطی با مجموعه ذکر شده که با تکمیل فرم تماس امکان ارتباط ما با شما نیز، فراهم است. مطالب تکمیلی پیرامون اقامت هنرمندان در اتریش، شما را با چگونگی اقدام جهت اخذ ویزای هنرمندی اتریش آشنا می سازد. پیش از ادامه بحث، صحبت های جناب استاد ملک پور را پیرامون اقامت هنرمندی اتریش می شنویم:

 

  • فایل تصویری موسسه ملک پور در زمینه اقامت هنرمندان در اتریش

فایل صوتی مؤسسه ملک پور درمورد اقامت هنرمندان در اتریش

فایل تصویری مؤسسه ملک پور درمورد اقامت هنرمندان در اتریش

 

مطالب پیرامون اقامت هنرمندی اتریش در ادامه نوشته در بخش های زیر ادامه می یابد:

  • افراد واجد شرایط اخذ ویزای هنرمندی اتریش
  • مدارک لازم ویزای هنرمندان در اتریش
  • شرایط اخذ ویزای همراه اتریش
  • اقامت دائم اتریش برای هنرمندان
  • مزایای اقامت هنرمندی اتریش
  • خدمات مؤسسه حقوقی ملک پور در باب اقامت هنرمندان در اتریش 
  • اقامت اتریش، مقصدی برای هنرمندان
  • سئوالات متداول راجع به اقامت هنرمندان در اتریش
  • سخن پایانی در باب اقامت هنرمندان در اتریش

اقامت هنرمندان در اتریشافراد واجد شرایط اخذ ویزای هنرمندی اتریش

اقامت هنرمندان در اتریشاقامت هنرمندان در اتریش شامل حال افرادی می شود که بتوانند هنرمند بودن خود را ثابت نموده و ویزای هنرمندان اتریش را دریافت نمایند. شاید بتوان تعاریف متعددی برای هنرمند ارائه کرد و با توجه به گستردگی رشته ها و زمینه های فعالیت های هنری در سطوح مختلف، ارائه یک تعریف جامع و همه جانبه دشوار باشد. اما آنچه در خصوص اخذ اقامت هنرمندان در اتریش، دارای اهمیت می باشد، ارائه مستندات و گواهی دال بر هنرمندی فرد و اشتغال وی در این زمینه می باشد. به این معنی که فرد مورد نظر، از این طریق امرار معاش کرده و با کسب درآمد کافی از آن، توانایی پرداخت هزینه های زندگی در کشور اروپایی نظیر اتریش را دارد. از جمله این مدارک می توان به ارائه نامه از یک گالری یا شرکت هنری مبنی بر فعالیت هنری فرد با حقوق ماهیانه 2 تا 3 هزار یورو اشاره کرد. چنانچه بتوان مدارک کافی و مستدل مبنی بر اثبات هنرمند بودن فرد متقاضی، تهیه و ارائه کرد، یکی از مهم ترین شرایط اخذ کارت اقامت هنرمندی اتریش فراهم شده است.

از دیگر شرایط مهم جهت اقدام به اخذ ویزای هنرمندان اتریش، درآمد کافی فرد از شغل مورد نظر و توانایی وی در پرداخت هزینه های زندگی از این طریق می باشد. چرا که فرد هنرمند باید ثابت کند که پس از ورود به کشور اتریش، می تواند با کار در اتریش و فعالیت در رشته هنری خود، کسب درآمده کرده و از کمک های دولتی بی نیاز باشد. مدارک دریافت درآمد ماهیانه 2-3 هزار یورو در دو سال آینده، برای اثبات توانایی مالی فرد در تأمین مخارج کافی می باشد.

اقامت هنرمندان در اتریش

اقامت اتریش از طریق کار

مدارک لازم ویزای هنرمندان در اتریش

اخذ ویزای هنرمندی اتریش، در صورتی امکان پذیر است که فرد متقاضی و هنرمند، دارای شرایط لازم بوده و بتواند مدارک مورد نیاز، به ویژه مدارک دال بر توانایی مالی خود جهت کار و زندگی در کشور اتریش را تهیه و ارائه نماید. به طور کلی، از جمله مدارک مورد نیاز جهت اخذ اقامت هنرمندان در اتریش، ارائه مدرکی می باشد که گواه تمکن مالی هنرمند و وضعیت خوب مالی وی باشد. ارائه قراردادهای کاری با دستمزد مناسب و یا سند دارایی وی نظیر ملک و ... می تواند به خوبی، توانایی مالی فرد هنرمند را نشان دهد.

همچنین یکی از شروط اولیه برای استفاده از شرایط اقامت هنرمندان در اتریش، اثبات هنرمندی فرد متقاضی می باشد. بدین منظور می توان از سوابق کاری فرد و آثار هنری خلق شده توسط وی استفاده کرد. ارائه گواهی یا نامه مبنی بر فعالیت هنری فرد در یک شرکت هنری نیز مورد تأیید می باشد. همانطور که در بخش قبل گفته شد، ارائه مدارکی که نشان از حقوق ماهیانه 2 تا 3 هزار یورو برای فرد متقاضی باشد و همچنین دریافت این حقوق را تا 2 سال آینده نشان دهد، الزامیست. چنانچه پرینت حساب 4 ماه گذشته فرد نیز ارائه شود، در تکمیل مدارک و دریافت ویزای مورد نظر مؤثر می باشد. بنابراین سابقه کار در رشته هنری نیز از دیگر مدارک مورد نیاز است. برای مثال یک نقاش در صورتی می تواند مهاجرت از طریق هنر نقاشی داشته باشد که اثبات کند گالری هایی در سابقه هنری خود برپا نموده و از فروش تابلوهای نقاشی خود کسب درآمد قابل قبولی داشته است. نکته قابل توجه در این بخش، عدم الزام یا ضرورت ارائه مدرک دانشگاهی در رشته هنری مورد نظر است. ارائه سوابق کاری درخشان و شناخته شده، گواه مناسبی دال بر هنرمندی فرد متقاضی اقامت هنرمندان در اتریش می باشد. در مقاله ذیل، به طور کامل به جزئیات هزینه زندگی در اتریش پرداخته شده است.

اقامت هنرمندان در اتریش

هزینه زندگی در اتریش

شرایط اخذ ویزای همراه اتریش

اقامت هنرمندان در اتریش

اقامت هنرمندان در اتریش، شامل اقامت خانواده و همراهان وی نیز می شود. بر اساس قوانین کشور اتریش، همراه به همسر و فرزندان مجرد کمتر از 18 سال فرد متقاضی مهاجرت اطلاق می شود. چنانچه هنرمندی بتواند با ارائه مدارک لازم، موفق به اخذ ویزای هنرمندی اتریش شود، خانواده وی نیز مجوز مهاجرت به اتریش و اقامت در این کشور از طریق اقامت هنرمندی را دریافت می نمایند. چنانچه فردی بتواند از طریق ویزای هنذمندی اتریش به این کشور مهاجرت نماید، می تواند در این کشور به کار و تحصیل پرداخته و از خدمات عمومی آن بهره مند گردد. همچنین همسر وی نیز مجاز به کار و تحصیل در اتریش می باشد. مطابق قوانین کشور اتریش، فرزندان افرادی که اقامت اتریش را دریافت می کنند، می توانند از خدمات تحصیل رایگان در این کشور بهره مند گردند. این امکان، برای فرزندان افراد دارای اقامت هنرمندی در اتریش نیز فراهم می باشد.

اقامت دائم اتریش برای هنرمندان

اقامت اتریش به دو گروه هنرمندان خوداشتغال و یا هنرمندانی اعطا می شود که برای کارفرمای اتریشی مشغول به کار هستند(مهاجرت کاری هنرمندان به اتریش). هنرمندانی که در استخدام شرکت ها و کارفرمای اتریشی هستند، باید به خلق آثار هنری مشغول باشند. سایر الزامات و رویه اخذ اقامت این هنرمندان، مشابه پروسه اخذ کارت قرمز سفید قرمز می باشد. اقامت اتریش برای هنرمندان خوداشتغال یا خویش فرما نیز در صورتی که از فعالیت های هنری خود کسب درآمد نموده و امکان تأمین بودجه و هزینه های لازم را از این طریق داشته باشند، امکان پذیر است.

اخذ اقامت هنری اتریش، ابتدا به صورت موقت بوده و پس از گذشت چند سال و طی شرایطی، منجر به اقامت دائم این کشور می شود. مقاله ای که در حال مطالعه آن هستید، توسط تیم تحقیقاتی مؤسسه حقوقی ملک پور به نگارش درآمده است و انتشار و کپی برداری از آن بدون اجازه صاحب امتیاز، خلاف قانون و عرف است؛ لذا این امر مشمول پیگرد قانونی می باشد. افرادی که موفق به اخذ اقامت هنرمندان در اتریش می شوند، پس از آنکه 5 سال زندگی در این کشور، می توانند اقامت هنری خود را به اقامت دائم کشور اتریش تبدیل نمایند. دریافت اقامت دائم اتریش، مقدمه ای برای اخذ پاسپورت اتریش می باشد. بنابراین پس از گذشت مدت زمان لازم از زمان دریافت اقامت دائم و در صورت ادغام با فرهنگ جامعه اتریش و تسلط بر زبان این کشور، هنرمندان دارای اقامت اتریش می توانند اعلام درخواست پاسپورت اتریش نمایند.

در صورت مراجعه به لینک ذیل می توانید اطلاعات خود را در باب اقامت اتریش تکمیل نمایید.

اقامت هنرمندان در اتریش

اقامت اتریش

اقامت هنرمندان در لتریش

مزایای اقامت هنرمندی اتریش

این روش مهاجرتی که در زمره جدیدترین روش های مهاجرتی و اقامتی اتریش قرار دارد، مزایای متعددی را برای افراد واجد شرایط در بر دارد که در این قسمت به آن ها می پردازیم. هنرمندانی که موفق به اخذ ویزای هنرمندی اتریش می شوند می توانند در کشور اتریش به کار و تحصیل بپردازند. علاوه بر این، هنرمندانی که با استفاده از ویزای هنرمندی برای اخذ اقامت اتریش اقدام می نمایند، ملزم به پرداخت بیمه و مالیات نمی باشند. البته لازم به ذکر است که پرداخت بیمه درمانی بر عهده خود فرد است و پس از یک سال، با مبلغ 60 یورو می شود که همان نرخ تعرفه دولتی است. علاوه بر آنچه گفته شد، مزیت دیگری را برای روش اقامت هنرمندان در اتریش می توان برشمرد که بزرگترین مزیت و برتری این روش نسبت به سایرین محسوب می شود. در این روش، مدت زمان لازم برای اخذ ویزا بسیار کوتاه می باشد. 4 تا 6 ماه پس از آن که مدارک متقاضیان تکمیل گردد می توان اقامت هنرمندان را دریافت کرد. به طور کلی، طی پروسه اخذ اقامت هنرمندی در اتریش، کمتر از یک سال به طول می انجامد.

خدمات مؤسسه حقوقی ملک پور در باب اقامت هنرمندان در اتریش 

اقامت هنرمندان در اتریش، یکی از بهترین روش های مهاجرت برای برای افراد فعال در حوزه هنر می باشد که در واقع جدیدترین روش اقامتی این کشور است. همان طور که در بخش های قبل اشاره شد، هنرمندانی می توانند از این طریق اقدام نمایند که دارای سوابق کاری قابل اثباتی باشند. مؤسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) دارای دفتر مرکزی در پایتخت اتریش بوده و مفتخر به همکاری با معتبرترین وکلای اتریشی می باشد. از این رو با تسلط بر به روزترین قوانین مهاجرتی کشور اتریش، آماده ارائه خدمات به عزیزانی می باشد که قصد اقدام برای اخذ اقامت هنرمندان در اتریش دارند. در صورت جستجوی روش مهاجرتی یا کشور مد نظر خود به همراه کلیدواژه "ملک پور" در موتور جستجوگر، دسترسی شما به منبع اطلاعاتی دقیق و معتبر مؤسسه حقوقی ملک پور فراهم می شود. ذکر این نکته خالی از لطف نیست که این مؤسسه، سابقه همکاری با برخی از شناخته ترین چهره ها و هنرمندان ایران را داشته است. علاقمندان به اخذ اقامت هنرمندان در اتریش می توانند با مراجعه به لینک ذیل، با گزیده ای از سوابق درخشان و موفقیت های این مؤسسه در خصوص دریافت انواع ویزاها از جمله ویزای کشور اتریش آشنا شده و از سطح رضایت موکلین در زمینه همکاری با مؤسسه ملک پور اطلاع یابند.

اقامت هنرمندان در اتریش

نظرات موکلین

مؤسسه حقوقی ملک پور به پشتوانه 15 سال حضور و فعالیت در عرصه حقوق بین الملل و مهاجرت، برای اولین بار در خاورمیانه، اقدام به تهیه و توزیع محصولی بی نظیر در خصوص انواع روش های مهاجرتی به کشورهای مختلف کرده است. این محصول، با نام راهنمای گام به گام اخذ اقامت، در اختیار کلیه افرادی قرار گرفته است که قصد افزایش آگاهی خود نسبت به مهاجرت و انواع طرق آن دارند. از جمله روش هایی که در سری به روزرسانی شده این محصول بدان پرداخته شده است، روش اقامت اتریش برای هنرمندان می باشد. بنابراین به علاقمندان اقدام از طریق اقامت هنرمندان در اتریش توصیه می شود که محصول زیر را تهیه کرده و اطلاعات خود را در خصوص روش مورد نظر خود تکمیل نمایند.

اقامت هنرمندان در اتریش

اقامت اتریش، مقصدی برای هنرمندان

اطلاع از ویژگی های کشور اتریش، به عنوان مقصدی مطلوب برای اقامت هنرمندان، خالی از لطف نیست. کشور اتریش که یکی از کشورهای واقع در قلب اروپا می باشد، از کیفیت بالای اجتماعی و زندگی برخوردار است. به طوری که پایتخت این کشور، شهر زیبای وین، سال های متمادی به عنوان برترین شهر جهان از نظر امنیت و کیفیت اجتماعی انتخاب شده است. از جمله مهم ترین کشورهای همسایه با اتریش می توان به ایتالیا، مجارستان، آلمان و جمهوری چک اشاره کرد.

اقامت هنرمندان در اتریش

سیستم اقتصادی پیشرفته کشور اتریش، نظام آموزشی پویا و کارآمد آن، آب و هوای مطلوب، جاذبه های گردشگری متنوع طبیعی و مصنوعی در اتریش و همچنین سطح بالای خدمات اجتماعی و رفاهی در این کشور، اتریش را به کشوری جذاب و پر مخاطب به عنوان مقصد مهاجرت تبدیل کرده است. اقامت هنرمندان در اتریش، از جمله روش های مهاجرت به اتریش می باشد که فرصتی ویژه در اختیار هنرمندان و فعالان این عرصه قرار داده است تا با اخذ ویزای هنرمندی اتریش، فرصت زندگی در بهترین شهر دنیا در 11 سال اخیر را داشته باشند. اتریش با وجود شرایط مطلوب زندگی، از هزینه های زندگی معقولی برخوردار است. 


پاسخ به سئوالات متداول راجع به اقامت هنرمندان در اتریش

پرسش: ✅ ویزای هنرمندی اتریش قابل دستیابی هست؟

پاسخ: در صورتی که بتوانید اثبات کنید که هنرمند هستید و هنر شما منبع درآمدی برای زندگی شماست، چرا که نه؟

پرسش: ✅ شرایط اخذ ویزای هنرمندی اتریش چیست؟

پاسخ:*هنرمند شناخته شده هستید* آثار شما در سطح ملی و بین المللی ارائه شده * کسب درآمد از هنرتان در ایران و اتریش *اثبات اینکه تمکن مالی نسبتاً مناسبی دارید. 

پرسش: ✅ بهترین کشور برای مهاجرت هنرمندان؟

پاسخ:انتخاب کشور مقصد به پارامترهای بسیاری بستگی دارد، اما؛ اتریش با ارائه ویزای مختص هنرمندان و همچنین با سطح بالای کیفیت زندگی در وین، مقصد مناسبی برای مهاجرت هنرمندان می باشد.

پرسش: ✅ هزینه های زندگی در اتریش برای یک هنرمند؟

پاسخ:علیرغم سطح بالای کیفیت زندگی در اتریش، هزینه ها معقول و حدود 1000 تا 1200 یورو در ماه می باشد. همچنین برای هنرمندان تخفیفات مربوط به مالیات نیز لحاظ می شود. 


_____________________ سخن پایانی در باب اقامت هنرمندن در اتریش _____________________

مهاجرت هنرمندان به اروپا، یکی از انواع روش های مهاجرت به برترین کشورهای اروپایی می باشد که از جذابیت بالایی برای افراد فعال در زمینه هنری برخوردار است. هنرمندانی که دارای سابقه کاری کافی بوده و توانایی کار در کشور اتریش در حوزه هنری خود داشته باشند می توانند ویزای هنرمندی اتریش دریافت کنند و مشمول شرایط اقامت هنرمندان در اتریش می باشند منوط به آن که بتوانند از پس هزینه های زندگی خود و خانواده خود در این کشور برآیند. اثبات توانایی اقامت در اتریش برای هنرمند، نیازمند ارائه مدارک کافی دال بر کسب درآمد مکفی از هنر خود در ایران می باشد که می تواند در اتریش نیز از هنر خود به عنوان منبع درآمدی استفاده نماید تا امکان اخذ ویزای هنرمندی اتریش فراهم گردد.  اقامت هنرمندان در اتریش، یک اقامت موقت می باشد که پس از گذشت 5 سال و در صورت پرداخت به موقع مالیات و بیمه و سایر شرایط جانبی، تبدیل به اقامت دائم اتریش برای هنرمند می شود. جهت کسب اطلاعات جزئی تر در زمینه اقامت اتریش برای هنرمندان پیشنهاد می شود که با مؤسسه حقوقی ملک پور تماس گرفته و ضمن دریافت مشاوره تلفنی رایگان، از شرایط اخذ آن اطلاع یابید. همچنین در صورتی که فرم تماس را بر روی وب سایت مؤسسه تکمیل نمایید، مشاورین متخصص این مجموعه، جهت ارائه مشاوره تلفنی رایگان با شما تماس خواهند گرفت. در پایان این مقاله نیز، بخش "ثبت پرسش" تعبیه شده است که فرصتی برای طرح سئوالات شما و پاسخ به آن ها توسط مشاورین کارآزموده و متخصص مؤسسه ملک پور (MIE اتریش) می باشد.

امتیاز 4.46 از 5 ( 62 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
Atussa Beizapour
سلام و وقت بخیر من نقاش هستم و مدرک کارشناسی ارشد نقاشی دارم ودر حدود ۱۰ نمایشگاه هنری شرکت داشتم ولی منبع درآمدم از کار رادیولوژی هست و من کار نقاشی رو بعنوان مکمل انجام میدم آیا واجد شرایط ویزای هنرمندان اتریش هستم یا خیر؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب، در صورتی که در عرصه بین المللی نیز فعالیت هنری داشتید و در گالری های خارج از کشور شرکت داشته اید و مدارکی دال بر فعالیت هنری و توانایی تأمین معاش خود از طریق هنر قابل ارائه داشه باشید، امکان اقدام از این طریق می باشد. جهت بررسی دقیق تر پرونده خود با مشاورین مجموعه تماس گیرید. * مانا باشید *
امیر بیکی
سلام من فوق دیپلم گرافیک دارم و به مدت 5 سال شرکت تبلیغاتی داشتم و بعد از اون رستوران زدم و به مدت 10 ساله که هم سرآشپزم و هم مدیر رستوران تا الان هم 3 تا رستوران راه اندازی کردم آیا این شامل حال من هم میشه
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، این روش مختص افرادی است که در عرصه بین المللی در زمینه هنر فعال بوده و امکان کسب درامد از حرفه هنری خود داشته باشند و مدارکی مبنی بر هنرمند بودن خود ارائه دهند و امکان حمایت مالی خود در کشور مقصد از طریق هنر خود دارید. * مانا باشید *
محمد جهانی
سلام خسته نباشید.من و خانمم تتو کار هستیم و کار تتو بدن انجام میدیم ولی مدرکشو نداریم ولی پیج اینستاگرام داریم با نمونه کارهامون.میخواستم ببینم ما میتونیم اقدام کنیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، جهت اخذ این نوع اقامت شما باید مدارکی دال بر هنرمندی خود و جایگاه خود در عرصه بین المللی ارائه دهید. مواردی که ثابت کند شما کاملاً بر اساس هنر خود و به واسطه معروفیت خود، امکان کسب درامد در کشور مقصد خود را خواهید داشت و کاملاً از نظر مالی توانایی ساپورت خود را دارید که منشا درامدتان نیز هنرتان می باشد. * مانا باشید *
mosaddegh
سلام وقت بخیر. بنده و همسرم گرافیست و نقاش هستیم، حدود 18 سال سابقه تدریس هنر و کار حرفه ای گرافیکی و تبلیغاتی داریم و به صورت حرفه ای در زمینه حکاکی هنری (سندبلاست) روی شیشه ، سرامیک و ظروف و همچنین طراحی و ساخت نقش برجسته های سفالی فعالیت داریم. یکسال هم فعالیت تولیدی در زمینه سندبلاست در کشور گرجستان را داریم. داور چندین جشنواره ملی و بین الملی در ایران بودیم. با توجه به مختصر شرایط اعلام شده بالا آیا امکان اقدام هست؟ با تشکر و احترام
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را بهتر راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم اما با توجه به شرایط عمومی که می فرمایید شانس شما برای اخذ ویزای هنرمندان اتریش خوب است. پیشنهاد می کنم حتما با مجموعه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما توسط کارشناسان ما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید
Elham_bm
وقت بخیر .همسر من ۱۱ سال سابقه خبرنگاری در حوزه خانه مطبوعات داره در دفتر روزنامه شخصی. ولی ۳ سال سابقه بیمه داره امکان گرفتن این نوع اقامت رو داریم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز ویزای هنرمندان اتریش همانطور که از اسم آن پیداست برای مشاغل هنری است با سابقه کار خبرنگاری شانی برای اخذ این ویزا وجود ندارد. پیشنهاد می کنم حتما با مجموعه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان توسط کارشناسان ما بررسی شود. موق باشید
hadi
سلام من قالی باف هستم و در تابلوفرش برجسته و ابریشمی فعال هستم ایا این ویزا شامل من می شود
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را بهتر راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم اما بصورت کلی به صنایع دستی و هنر سنتی هم می توانید در صورت داشتن فاکتورهای لازم اقدام نمایید. پیشنهاد می کنم حتما با مجموعه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما توسط کارشناسان ما بصورت رایگان بررسی شود.
صادقی
با عرض سلام وخسته نباشیدمن ۵۳ سال سن دارم ۴۲ سال شغلم فرش بافی بوده مدرک فنی حرفه ای فرش بافی دارم ازشرکت فرشبافی ۱۲ سال بیمه دارم ونمونه ای ازکارهنری که تابلو فزش نفیس میبا شد رودارم نقدینگی یک میلیارد به اضافه ای ملک ایا با این شرایت میتوانم اقدام برای مهاجرت به اتریش بکنم لطفا ممنون میشم اگه راهنمای ءکنید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را بیشتر و بهتر راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم اما با توجه به اطلاعاتی که فرمودید برنامه های خود حمایتی اتریش می تواند برای شما بسیار مناسب باشد و همینطور اقامت هنرمندان اتریش اگر رزومه قوی در کار هنری خود داشته باشید. پیشنهاد می کنم حتما با مجموعه تماس بگیرید تا کارشناسان ما شرایط عمومی شما را بصورت رایگان بررسی نمایند. موفق باشید
ملیحه خدام
سلام و عرض ادب من کاردانی نقاشی ایرانی دارم و کارشناسی صنایع دستی از دانشگاه میراث فرهنگی تهران و در در عرصه نقاشی ایرانی و صنایع دستی فعالیت دارم و به طور خصوصی تدریس دارم و با فروختن آثارم کسب درصد میکنم. در چند نمایشگاه داخلی و دانشگاهی در میراث فرهنگی شرکت داشتم و معدل کارشناسی صنایع دستی ۱۹.۶۴ دارم. از نظر تمکن مالی هم وضعیت بالایی دارم. و کارشناسی ارشد روانشناسی دارم و دانشجوی کارشناسی روانشناسی هم هستم. میتونم از این طرح برای اقامت استفاده کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز با توجه به شرایطی که می فرمایید بلی شانس شما خیلی خوب است و می توانید برای اقامت هنرمندان اتریش اقدام کنید پیشنهاد می کنم حتما با مجموعه تماس بگیرید تا شرایط شما توسط کارشناسان ما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید
رضا زند
سلام من چند ساله بصورت مستقل مشغول ساخت فیلم کوتاه هستم و در مجموع در 20 فستیوال خارجی هم شرکت داشتم. یک قرارداد پخش فیلم هم با یک شرکت اروپایی دارم میتونم برای این زمینه اقدام کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را بهتر و بیشتر راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری از شما هستیم. ویزای هنرمندان اتریش بدین صورت است که اگر شما ثابت کنید منبع درآمدتان از زمینه هنری تان است و یک پشتوانه قوی داشته باشید می توانید اقدام کنید و در کشور اتریش هم باید در همین رشته هنری خود فعالیت کنید. موفق باشید
علی فتوحی
هزبنه ویزای هنرمندان چقدر خواهد بود برای سال ۲۰۲۰.کل هزینه هاش
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز هزینه ها باتوجه به تایم کاری پرونده و کیس با کیس متفاوت است که توسط کارشناسان ارشد در مشاوره های تخصصی بعد از بررسی پرونده شما عنوان می گردد. پیشنهاد می کنم حتما با مجموعه تماس بگیرید و قبل از هر اقدامی شرایط عمومی شما توسط کارشناسان ما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید
مجید مظفری
سلام و عرض ادب. ممنون از مقاله خیلی خوبتون در باب اقامت هنرمندان اتریش ایا اگر کسی سابقا بازیگر تاتر باشد ولی در چند سال اخیر کار بازیگری انجام نداده باشد و در اموزشگاه تدریس بازیگری را انجام بدهد واجد شرایط برای اقامت هنرمندان اتریش خواهد شد ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بریا اینکه شما بهتر راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم، اما بصورت کلی برای ویزای هنرمندان اتریش اگر یک نامه معتبر برای سابقه کاری ارائه بدهید درخصوص سوابق کاری خیلی خوب است و می توانید اقدام کنید. پیشنهاد می کنم حتما با مجموعه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان توسط کارشناسان ما بررسی شود. موفق باشید.
شهره
سلام کدوم کشورها شرایط سنی ندارند ۴۲سال وهمسرم ۴۵سال،فرزند۱۳ساله دارم،سرمایه مون حدود۲میلیارد هست،لیسانس مدیریت دارم،آیلتس ۷،گپ تحصیلی ندارم،کتابهای شعر وداستانمو چاپ کردم،مربی مهدکودک ،همسرم دیپلم مکانیک،مدرک زبان هم ندارند،۲۰سال مغازه دارند،از چه روشی میتونیم مهاجرت کنیم وبه کدوم کشور؟ممنونم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکشه شما را بهتر راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم و در یگ پیام نم یتوان برای آینده شما روشی قطعی را اعلام کرد. اما باتوجه به شرایط عمومی که می فرمایید یک راه ارزان برای خانواده شما می تواند دوره زبان وین باشد، علاوه براین روشها خودحمایتی یا تمکن مالی هم گزینه های مناسبی هستند. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان توسط کارشناسان ما بررسی شود. موفق باشید.
انیس
سلام و عرض ادب من نقاش هستم و چندین بار در گالری های متفاوت شرکت کرده ام توانایی مالی در حدود 500 میلیون دارم میخواستم بدونم می تونم از این طریق اقدام کنم ؟ ممنون میشم من رو راهنمایی بفرمایید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شمما را بهتر راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم اما بصورت کلی بلی شما عزیزانی سابقه کار هنری دارید و درآمد شما از این راه است می توانید برای این ویزا اقدام نمایید. نکته مهم دیگر شرایط مالی است که شما باید نشان بدهید درآمدی معادل 2 تا 3 هزاریورو از این راه دارید، که شانس شما را بسیار افزایش می دهد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
داریوش
سلام وقت بخیرمن عکاسی وموسیقی فیلم ونوازندگی می کنم شانسی دارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه بهتر بتوانیم شما را راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم، اما بصورت کلی اگر بتوانید از آثارتان مثل عکس یا قطعات موسیقی نشان بدهید که درآمد بالا داری و با گالری یا شرکت های موسیقی همکاری می کنید این امکان وجود دارد که از این ویزا بتوانید بهره مند شوید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
مریم اکبری
درود بر شما من با موسسه تماس گرفتم ولی جز همون اطلاعاتی ک در سایتتون و ویدئوهای آقای ملک پور بود چیز جدیدی ب من نگفتن... من و همسرم شرایطش رو داریم برای اقامت هنرمندان اتریش اقدام کنیم ولی میخواستیم از شما مشاوره بگیریم که خودمون اقدام کنیم..چون واقعا هزینه ی وکیل نداریم وگرنه از خدامون بود کارامون رو بسپریم دست اساتید ماهری مثل تیم شما..کاش یک راهی میذاشتید و میگفتید چه کنیم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز دوست عزیز مشاوره های تلفنی بصورت رایگان بوده و بخاطر درخواست تماس بسیار بالایی که وجود دارد و رعایت عدالت بین همه مشاوران شرایط عمومی را بررسی می کنند و سپس درصورت داشتن شرایط شما را به مشاوره تخصصی دعوت می نمایند. اگر شرایط دریافت مشاوره تخصصی یا وکیل را ندارید از راهنمای گام به گام انتخاب مسر مهاجرت هم می توانید کمک بگیرید که راهنمای شما در مسیر مهاجرتتان باشد. موفق باشید.
مسعودممتاز
سلام استاد معرقم با19 سال سابقه همه مدارک کاری مجوزها مالیاتها و غیره رودارم میشه اقدام کنم برای اتریش.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را بیشتر و بهتر راهنمایی کنیم نیازمن به اطلاعاتی چون سن، مدرک تحصیلی، سابقه کاری سطح زبان و میزان دارایی شما هستیم. درخصوص ویزای هنرمندان اتریش هم اگر سابقه کاری و درآمد از حرفه هنری تان داشته باشید شانس اقدام وجود دارد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان توسط کارشناسان ما بررسی شود. موفق باشید.
آرش محمدی
سلام و درود خیلی مقاله خوبی بود من سوالی که داشتم این بود که من نزدیک به 15 سال هست که تو زمینه طراحی قالی کار کردم. جدا از اینکه به شرایطم میخوره به نظرتون تو این رشته میشه توی اتریش درآمد مناسب داشت ؟ خب تو ایران خیلی تقاضا داره ولی اتریش رو نمیدونم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز سوال شما بسیار کلی است ولی واقعیت برای یک متخصص همه جای دنیا کار هست. کشوری هم که شما انتخاب کردید مهد هنر و موسیقی است و قطعا شغل هایی که هنری هستند بازار کار مناسبی می توانند داشته باشند. موفق باشید.
Masoumi
سلام و عرض ادب آیا ویدیو تکمیلی اقامت هنرمندی رو گذاشتید؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب با سرچ کردن در صفحه سایت اصلی ویدیو را مشاهده نمایید .
نگار
سلام و عرض ادب من نقاش هستم و حدودا یک میلیارد دارایی دارم و 23 سال سن دارم میتونم از این طریق اقدام کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز اگر از طریق نقاشی کسب درامد می کنید و سابقه کار هنری داشته باشید بلی می توانید اقدام نمایید البته شما از شرایط سنی مناسبی برخوردار هستید و گزینه های تحصیلی هم می تواند برای شما مناسب باشد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
شیرین سرخس
با سلام من ۱۷ سال در عرصه هنر عکاسی با داشتن مجوز رسمی به صورت تخصصی عکاسی و فیلمبرداری کردم .گواهینامه بین المللی یوگا تخصصی و درمانی از هند و ایران دارم .۵ مدرک فنی حرفه ای مکاپ و گریم دارم.مدرک بین المللی شیرینی پزی و قنادی آسیا اروپا و اقیانوسیه دارم.مدارک لازم تمکن مالی و ملک به نام خودم هم دارم .ثبت نام کردم تماس نگرفتید لطف کنید راهنمایی کنید از کدوم رشته اقدام کنم .
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز شرایط و رزومه شما خیلی خوب هست ولی باید دقیق تر بررسی بکنیم که آیا اقامت هنرمندان اتریش برای شما مناسب هست یا روش های دیگر مثل کار - تحصیل. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
آزاده نودهی
با سلام من کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی دارم ولی نقاش هستم و نزدیک به ۶ سال هست که از طریق اینستاگرام سفارش میگیرم و درآمد دارم و سابقه شرکت در نمایشگاههای داخلی دارم اما بین المللی خیر . سوالم اینه امکان اقدام از طریق ویزای هنرمندی اتریش وجود دارد ؟ و اینکه چطور باید اثبات کرد که ۲،۳ هزار یورو از این طریق درآمد دارم وقتی خوداشتغال هستم و زیرمجموعه موسسه و شرکتی نیستم .
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بلی شما اگر نشان بدهید که درآمد و زندگیتان از این طریق است و تمکن مالی خوبی داشته باشید می توانید از این طریق اقامت کشور اتریش را دریافت نمایید.نکته های بسیاری دارد که پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
ریحانه تمدن
سلام و درود همسر من گرافیست هست و در مسابقان داخلی دارای رتبه و شرکت تبلیغاتی داره که از کشورهای اطراف هم سفارش کار داره و تمکن مالی متوسط . خودم هم تصویرسازی میکنم . با این شرایط ایا امکان گرفتن این نوع اقامت رو داریم ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه بتوانید از ویزای هنرمندان استفاده بکنید یکی از موارد خیلی مهم داشتن پشتوانه مالی قوی و اینکه نشان بدهید درامد شما از طریق هنرتان می باشد که باتوجه به رزومه ای که می فرمایید برای شما می تواند امکان پذیر باشد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
زهرا مسائلی
با سلام، ۳۰ ساله هستم و مدرک کاردانی صنایع دستی و کارشناسی نقاشی دارم و دیپلم خیاطی، همسر وفرزند ۳ ساله دارم، ۳ تا نمایشگاه گروهی داشتم،8 سالی هست که نقاشی میکنم اماحدودا ۱ ساله از طریق اینستاگرام نقاشیهامو میفروشم ،و بیشتر فروشهام خانگی بوده و در حال حاظر در یک کارگاه مشغول ساخت اسباب بازی چوبی هستم ، لطف کنید و راهنماییم کنید من شرایط دریافت ویزای هنرمندی اتریش رو دارم؟؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را بهتر اهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم. اما بصورت عمومی برای ویزای هنرمندان اتریش شما نشان بدهید درآمد شما از طریق همین هنرتان است و تمکن مالی مناسبی داشته باشید می توانید اقدام نمایید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
مهرداد ستوده
با سلام و خسته نباشید. بنده نویسنده و کارگردان تئاتر هستم. از طریق هنرم درامد تقریبا ماهیاهنه نزدیک به 3 میلیون. دارایی خودمم نزدیک به 1 میلیارد هست 34 سال سن دارم. ایا امکان مهاجرت از این روش وجود داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما بهتر راهنمایی کنیم باید رزومه شما را دقیق تر بررسی کنیم ولی با توجه به شرایطی که می فرمایید این امکان برای شما فراهم است. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. باتوجه به شرایطی که می فرمایید گزینه های دیگری هم برای مهاجرت به اتریش شما فراهم است. موفق باشید.
لیلا پیروی
سلام ببخشید من لیسانس مجسمه سازی از دانشگاه هنر تهران دارم با معدل ۱۲.۵ و ۷ سال در مرکز تولید مستند کارمند بودم و بیمه دارم. شانسی برای اقامت هنرمندی اتریش دارم؟؟؟ و میخواستم بدونم هزینه حق الوکاله شما حدودا چقدر میشه؟؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اخذ ویزای هنرمندان اتریش شما باید ثابت کنید که در زمینه هنری مثلاً مجسمه سازی فعالیت می کنید و درآمد شما از طریق مجسمه سازی و فروش آن است. علاوه براین باید از پشتوانه مالی قوی برای نشان دادن تمکن برخوردار باشید. درمورد حق الوکاله ها کیس با کیس متفاوت است. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت ایگان بررسی شود. موفق باشید.
زهرا رجب پور
۳۴ ساله، کارشناس ارشد پژوهش هنر سازنده سازهای سنتی هستم مدرک هنرمندی دارم مدرک کارگاه انفرادی از صنایع دستی و گردشگری دارم مدرس دانشگاه هنر شیراز هستم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز رزومه علمی و کاری شما خوب هست و اگر تمکن مالی مناسبی هم داشته باشید برای ویزای هنرمندان اتریش می توانید اقدام نمایید. پیشنهاد میکنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
راضیه دلاور
با سلام همسر من ۳۸ ساله هستند. حدود ۳۰ سال سابقع فعالیت موسیقی دارند. اموزشگاه موسیقی به مدت ۱۱سالدارند. پیانیست هستند و مدرس پیانو. آهگنساز.تنظیم کننده هستند. فروشگاه ساز موسیقی دارند درمورد ویزای هنرمندی اتریش امکانش هست راهنمایی بفرمایید.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب بله شرایط ایشان برای ویزا هنرمندان شرایط مناسبی می باشد مبحث ویزا هنرمندان تخصصی می باشد با تماس گرفتن با موسسه و برقراری ارتباط با کارشناسان اطلاعات دقیق و کامل تری دریافت فرمایید.
فریبا
با سلام من خانمی ۵۳ ساله هستم و سالها کار خوانندکی انجام داده ام البته بدلیل اینکه خوانندگی بانوان در ایران قانونی نیست من سابقه کار رسمی در این کار ندارم ولی توانایی ارائه این هنر به شکل صوتی یا ویدیو به هر تعدادی که لازم باشد را دارم و همچنین مربی یوگا و مدیتیشن دارای مدرک مربی گری یوگا از هند هستم که در حال حاضر کلاس های آنلاین برای شاگردانم برگزار میکنم از نظر مالی هم یک خانه حدودا به ارزش ۲ میلیارد دارم که قابل فروش هست لطفا راهنمایی بفرمایید آیا اقامت هنری اتریش یا سایر کشورها برای من امکان دارد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب بله شما می توانید برای اقامت هنرمندی اتریش اگر اثر هنری دارید اقدام نمایید لطفا با کارشناسان ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان استفاده نمایید .
Manoochehr amiri
سلام.خسته نباشید.من در دانشگاه هنر خوندم و مدارک اثبات کار هنری و درامدزاییو دارم چون چند دوره ناظر نقاشی دیواری تهران بودم و خودم جزو آرتیستای این رشته هستم که بندروبه خاطر کارهام میشناسن .جزو داوارای هنری این رشته هستم و چند اموریت از طرف زیباسازی تهران داشتم و برای همه این فعالیتها قرارداد دارم و درآمدم هم خوب بوده .من نمایشگاه هنری هم داشتم که نقاشی بوده .و طراحی کاراکتر برای انیمیشن هم انجام دادم.چند شهربازی سرپوشیده طراحی کردم که تصاویرش موجوده و فعایتهای هنری که لازم بدونید شرح میدم خدمتتون.ممنون میشم بهم خبر بدین که میتونم اقدام کنم.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز بله، شما می توانید برای اقامت اتریش از طریق هنرمندان اقدام بفرمایید و از این طریق اقامت دائم و پاسپورت این کشور را اخذ کنید. شما می توانید برای دریافت اطلاعات دقیقتر با موسسه حقوقی ملک پور تماس گرفته و مشاوره رایگان در مورد مهاجرت دریافت نمایید. سپاس
جواد مولایی
با سلام من دیپلم هنرهای تجسمی وکاردانی گرافیک وکارشناس هنرهای تجسمی ازدانشگاه تربیت معلم هستم بنا برشرایطی استخدام آموزش و پرورش شدم منتهی علاقه ای به شغل اداری ندارم وبیشتر به فعالیت نقاشی درکنار کارمندی هستم میخواستم با چه شرایطی میتوانم ویزای هنرمندان را بگیرم فعالیت هنری درزمینه نقاشی انجام میدهم میخواستم ویزای دانشجویی بگیرم به بهانه آن استعفا بدهم بیشتر علاقه دارم بروم آکادمی هنروین تا دانشگاه زیرا با بازار هنر بیشتر میشه نفوذ کرد ببخشید چطور میتونم راهی پیدا کنم خودم را بعنوان نقاش و هنرمند به کشور اتریش ویا دیگر کشورهای اروپایی معرفی کنم که راهم را هموارکنه وگرنه ۱۰ساله بیخودی خودم را کنارمعلمین آموزش و پرورش الاف کردم یه را نجاتی برام پیشنهاد کنید زیرا امثال من تو اینجور سیستم ها عوض پیشرفت درزمینه هنر باعث پیشرفت میشه فقط تو دوران تعطیلی مدارس تونستم تا میتونم تابلوی نقاشی بکشم و فهمیدم که روح و روانم فقط به درد هنرمیخوره اگر میشه لطف کنید راهنمایی کنید.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب شما از طریق هنرمندی می توانید اقامت کشور اتریش را اخذ کرده و در این زمینه نیز فعالیت کنید. برای اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با موسسه تماس گرفته و مشاوره رایگان در این زمینه دریافت کنید. سپاس
سلمان نوروزیان
سلام،بنده مختصر رزومه در رابطه با کار هنری دارم چند سال مدریت دفتر طراحی داخلی ،طراحی داخلی و دکور نزدیک به صد واحد مسکونی و تجاری .سه دوره مقام استانی هنرهای تجسمی .در رشته مجسمه سازی با چوب و سنگ و گچ و فلز فعالیت دارم. نقاشی مقام استانی دارم. طراحی و ساخت مصنوعات چوبی.طراحی لوگو و کار های گرافیکی .دو دوره مقام کشوری در طراحی کیک های تجسمی.طراحی لباس.دو اِلمان شهری که جا نمایی شده ولی متاسفانه بنا به دلایلی نصب نشد.ابداع سبکی در صنعت قنادی که متاسفانه قابلیت ثبت معنویش در ایران وجود ندارد. مبلغ زیادی ندارم .کاردانی معماری.۳۶ سال دارم . زبان در حد ضعیف .همسرم مدرس زبان انگلیسی فرانسه و سوئدی و ترکی استانبولی.لطفا برای ویزای هنرمندان اگر شانسی دارم بفرمایید.ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام باید شرایطتون تخصصی بررسی شود برای مشاوره رایگان با مشاورین تماس بگیرید
دشتی
با سلام بنده شرکت تعاونی صنایع دستی در زمینه سوزن دوزی بلوچستان و تلفیق آن با قلمزنی که به صورت زیور الات تولید میشه و فروش داخلی و خارج از کشور دارم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید که شامل این نوع ویزا میشم . تمکن مالی خوبی دارم .
X

فرم پاسخ به این نظر


مشاوره رایگان