اقامت هلند

8 تیر 1399 2 نظر

اقامت هلند

اقامت هلند، شرایط اخذ تابعیت هلند و ویزای هلند در این مقاله برای شما متقاضیان عزیز مورد بحث و بررسی علمی قرار می گیرد. با توجه به تقاضای بالای اقامت هلند و سوالات پیش آمده همچون چگونه اقامت هلند را بدست بیاریم؟ شهروندی هلند چگونه بدست می آید؟ بهترین روش ورود به هلند کدام است؟ ما در این مقاله سعی در آن داشتیم تا تمام سوالات شما عزیزان را پاسخ بدیم. با توجه به این که مهاجرت به هلند علاقه مندان بسیاری دارد به متقاضیان عزیز پیشنهاد می شود قبل از هرگونه اقدام جهت اقامت هلند از وکیل مهاجرت هلند و مشاورین و وکلای موسسه حقوقی ملک پور مشاوره دریافت نمایید تا بهتربن روش مهاجرتی را در پیش داشته باشید.

 • اقامت هلند و شرایط عمومی آن
 • اقامت هلند از طریق کار
 • اقامت هلند از طریق تحصیل
 • اقامت هلند از طریق سرمایه گذاری
 • اقامت هلند از طریق ازدواج
 • اقامت هلند و اخذ تابعیت از طریق تولد
 • اقامت هلند از طریق پناهندگی
 • اقامت هلند برای هنرمندان و افراد فوق موفق
 • اقامت هلند و هزینه های زندگی در هلند
 • اقامت هلند و اخذ تابعیت هلند
 • سئولات متداول در زمینه اخذ اقامت هلند
 • اقامت هلند و سخن پایانی

مهاجرت به هلند

اقامت هلند و شرایط عمومی آن

اقامت هلند از روش های گوناگون امکان پذیر می باشد متقاضیان می توانند از روش های مختلف اقدام نماییند اما لازم است قبل از هرگونه اقدام  جهت اقامت هلند  آشنایی کوچکی با این کشور داشته باشید.

فایل تصویری موسسه ملک پور در زمینه اخذ اقامت هلند

فایل صوتی موسسه ملک پور در زمینه اخذ اقامت هلند

قلمرو پادشاهی هلند در شمال غربی اروپا با 16 نیم میلیون جمعیت قرار دارد که بیشتر افراد این کشور مسیحی و پروتستان هستند البته قابل توجه است کشور هلند دارای  1 میلیون مسلمان می باشد. پایتخت کشور هلند آمستردام می باشد. کشور هلند به اسم NEDERLAND  شناخته می شود به دلیل ارتفاع زیاد زمین های کشور هلند با دریا می باشد و این کشور به اسم کشور پست شناخته می شود. متقاضیان اقامت هلند توجه داشته باشید این کشور عضور اتحادیه شینگن می باشد و شما با اخذ اقامت می توانید به 26 کشور این اتحادیه ورود داشته باشید.

اقامت هلند از طریق کار

اقامت هلند از طریق کار یکی از روش های کسب اقامت دائم و تابعیت این کشور می باشد. افرادی که تقاضای کار در این کشور را دارند باید در ابتدا باید درخواست ویزای کاری داشته و بعد از اخذ ویزای کاری وارد پروسه کاری این کشور شوند. متقاضیان باید از یک کارفرما و یک شرکت معتبر در هلند دعوت نامه کاری داشته باشند. دعوت نامه کاری با شرایطی متفاوت صادر می شود. کارفرمایان که قصد استخدام افرادی از خارج از اتحادیه را دارند در صورتی که جایگاهی  خالی از نیروی کار باشد می توانند با اجازه اداره کار آگهی استخدام را 3 ماه در کشور خود منتشر نمایند و در صورتی که نیروی مورد نظر یافت نشد می تواند با کسب اجازه از اداره کار این کشور دعوت نامه کاری برای این افراد صادر کنند.

 یکی از مهم ترین مسائلی که باید شما عزیزان در نظر داشته باشید نرخ بیکاری 3.6% این کشور است که با توجه به میانگین درصد بیکاری 6.6% در اروپا دارای نرخ بیکاری پایینی می باشد. در حال حاضر 258 هزار پست خالی از نیرو در این کشور وجود دارد

ساعات کار در هفته

36 تا 40 ساعت

ساعات کار در روز

9 صبح تا 5 بعد از ظهر

تعطیلات رسمی

26 روز در سال

اقامت هلند از طریق تحصیل

اقامت هلند از طریق تحصیل یکی از بهترین روش های ورود به این کشور می باشد. افرادی که قصد تحصیل در این کشور را دارند می توانند در ابتدا در مقطع مورد نظر پذیرش گرفته و از طریق پذیرش تحصیلی که درخواست ویزای تحصیل و اقامت هلند را داشته باشند با توجه به این مسائل در مورد مقاطع مختلف برای شما عزیزان به طور مختصر ذکر شده است.

اما نکته بسیار مهم این است که افرادی که وارد مقاطع تحصیلی در دانشگاه هلند می شوند می توانند 1 سال بعد از تحصیل خود در این کشور حضور داشته و جست و جوی کار داشته باشند.

 افرادی که متقاضی تحصیل در این کشور می باشد می توانند حین تحصیل خانواده خود (همسر و فرزند زیر18 سال) همراه خود داشته باشند و این امکان وجود دارد که تقاضای ویزای همراه را داشته باشند و اما نکته مهم آن است همراه متقاضیان می توانند جست و جوی کار داشته باشند در این کشور مشغول کار شوند.

تحصیل در مدارس هلند:

اقامت هلند از طریق پذیرش تحصیلی در مدارس این کشور امکان پذیر می باشد. دانش آموزان در این کشور از سن 4 یا 5 سالگی وارد پروسه تحصیل می شوند در ابتدا 2 سال پیش دبستانی و 6 سال آموزش ابتدایی خواهند داشت. دانش آموزان بعد از تحصیل دوره ابتدایی وارد دوره متوسطه می شوند و بعد از آن وارد دانشگاه این کشور می شوند. اصولاً در مدارس هلند تحصیل به زبان آلمانی می باشد و تعداد محدودی از مدارس به زبان انگلیسی تدریس می شود.

تحصیل در مقطع کارشناسی:

تحصیل در دانشگاه های هلند یکی از موارد می باشد که امروزه طرفداران فراوانی دارد. تحصیل در مقطع دکترا 3 الی 4 سال طول می کشد و متقاضیان باید در این دوره تحصیلی حدود 70 واحد درسی  را بگذرانند. متقاضیان تحصیل در این کشور نیاز ارائه ایلتس 6 دارند. هزینه ی تحصیل در این کشور در مقطع کارشناسی 6000 تا 15000 هزار یورو می باشد. اصولاً افراد می توانند در حین تحصیل کار پاره وقت ( 10-15 ساعت در هفته) داشته و بخشی از هزینه های زندگی خود را پوشش دهند.

تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد:

تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد از راه های ورود آسان به این کشور می باشد افرادی که قصد اقامت هلند را دارند وارد دوره های کارشناسی ارشد می شوند مدت این پروسه تحصیلی 1 الی 2 سال می باشند متقاضیان جهت تحصیل در این مقطع تحصیلی باید ایلتس 6.5 ارائه دهند. دانشجویان می توانند به صورت همزمان همراه خود را وارد این کشور کنند و خود نیز به صورت پاره وقت (15-20 ساعت در هفته) کار کنند هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد 8000 تا 20000 یورو در سال می باشد.

تحصیل در مقطع دکترا:

افرادی که قصد تحصیل و اقامت هلند را دارند به خصوص در مقطع دکترا نیاز به فراهم شرایط به خصوص دارد. افرادی می توانند وارد این مقطع تحصیلی شوند که یک استاد رزومه افراد را تایید کند و سوپروایزر داشته باشند. متقاضیان زمان درخواست باید ایلتس 7 و مقالات بین المللی ISI ارائه دهند در صورتی که مدارک مورد نظر را تهیه کنید می توانید درخواست ویزای تحصیلی و اقامت هلند را داشته باشید. متقاضیان می توانند حین تحصیل به صورت تمام وقت (30 ساعت در هفته) کار کنند.

بورسیه تحصیلی هلند:

دانشجویانی که قصد تحصیل در هلند را دارند می توانند از کمک هزینه تحصیلی و بورس تحصیلی هلند استفاده نمایند دولت هلند برای افراد و تبعه این کشور بورس هایی تا سن 30 سال جهت تحصیل را رایگان در نظر گرفته و اما نکته بسیار مهم آن است که متقاضیان خارج از اتحادیه اروپا و کشور هایی دیگر می توانند از بورس های تحصیلی این کشور استفاده نمایند اصولاً این بورس ها تا 5000 هزار یورو می باشد. اسامی چند نوع از بورس های تحصیلی برای شما عزیزان آمده است:

 • بورسیه تحصیلی NN Future Matters
 • بورسیه تحصیلی Orange Tulip
 • بورسیه تحصیلی Sino-Dutch
 • بورسیه تحصیلی The Desmond Fortes

 

لیستی از دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم:

شماره

نام دانشگاه

1

دانشگاه دلفت

2

دانشگاه ایدنهون

3

دانشگاه ارساموس

4

دانشگاه لیدن

5

دانشگاه رادبوند

6

دانشگاه گرونینگن

7

دانشگاه تاون

8

دانشگاه ملی هلند

9

دانشگاه وان آمستردام

10

دانشگاه تیلبرگ

 

مدارک مورد نیاز ویزای تحصیلی هلند:
 • ارائه پاسپورت معتبر
 • ارائه مدارک پذیرش
 • ارائه انگیزه نامه
 • ارائه مدارک هویتی
 • ارائه مدارک تمکن مالی
 • ارائه بیمه نامه مسافرتی

اقامت هلند از طریق سرمایه گذاری

اقامت هلند و سرمایه گذاری در این کشور یکی از راه های ورود به این کشور می باشد اما با توجه به این که سرمایه گذاری در این کشور و سایر کشور های اتحادیه اروپا نیاز به بررسی کلی دارد و کشور هلند چند نوع سرمایه گذاری به متقاضیان ارائه می دهد. این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور همکار مؤسسه MIE اتریش تهیه و گردآوری شده، هرگونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع شرعاً و قانوناً حرام و غیرقانونی می باشد. افرادی که قصد سرمایه گذاری و اقامت هلند دارد می توانند به طور مختصر از روش های سرمایه گذاری در این کشور اطلاع داشته باشند. موارد که متقاضیان باید حتما به آن دقت نمایند وضعیت سرمایه گذاری در این کشور می باشد.

سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت در هلند:

اقامت هلند و سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت هلند در این بخش مورد بررسی قرار گرفته است. ثبت شرکت در هلند دارای شرایط  می باشد. افرادی که قصد ثبت شرکت در این کشور را دارند باید در ابتدا یک بیزنس پلن ارائه دهند و افرادی که متقاضی ثبت شرکت می باشند باید در ارتباط با پلن تجاری خود حداقل 3 سال سابقه کاری در کشور مقصد را داشته باشند. ثبت شرکت در این کشور و اقامت هلند دارای امتیاز بندی می باشد و فرد متقاضی باید امتیاز مورد نظر را بدست آورند. متقاضیانی که قصد ثبت شرکت در این کشور را دارند باید 45.000 یورو داخل حساب شرکت خود به عنوان سرمایه اولیه خود داشته باشند.

انواع ثبت شرکت در هلند:
 • شرکت با مسئولیت محدود BV
 • شرکت های سهامی NV
 • مشارکت های عمومی
 • مشارکت های محدود
سرمایه گذاری از طریق کار آفرینی در هلند:

اقامت هلند و سرمایه گذاری در این کشور از طریق کار آفرینی در این کشور نیز امکان پذیر می باشد. متقاضیان کار آفرینی در این کشور باید 1.250.000 یورو سرمایه گذاری در این کشور داشته باشند در این صورت می تواند اقامت ابن کشور را بدست آورند اما باید مدت 5 سال در خاک این کشور حضور داشته باشندو اما نکته بسیار مهم این است که متقاضیان باید در طی 5 سال حداقل 10 نفر از تبعه این کشور را استخدام  و کار آفرینی نمایند نکته قابل توجه آن است که باید سرمایه گذاری در ایده های جدید و سود آمور باشد تا درخواست شما نیز مورد پذیرش واقع شود. متقاضیان دریافت ویزای کتر آفرینی توجه داشته باشند هزینه این ویزای 2.173 یورو می باشد.

مدارک مورد نیاز ویزای سرمایه گذاری:
 • ارائه پاسپورت معتبر
 • ارائه مدارک هویتی
 • ارائه تمکن مالی و سرمایه متقاضی
 • ارائه بیزنس پلن مورد تایید

اقامت هلند از طریق ازدواج

اقامت هلند از طریق ازدواج یکی از راه های ورود به این کشور می باشد. افرادی که با تبعه این کشور ازدواج می کنند می توانند درخواست اقامت این کشور را داشته باشند. اقامت هلند برای افرادی که ازدواج می کنند دارای شرایطی می باشد از مهم ترین این شرایط اثبات صوری نبودن ازدواج می باشد. متقاضیان قبل از هر اقدامی باید ازدواج خود را ثبت نمایند این ثبت در مراکز ازدواج صورت می گیرد و متقاضیان باید تعیین وقت کنند. در صورتی که درخواست خود را بعد از ازدواج ثبت نمایید 6 ماه تا 1 سال زمان می برد تا جواب درخواست شما تایید شود. متقاضیان بعد از ثبت درخواست باید تا 3 سال زیر نظر پلیس محلی فعالیت داشته باشند و بعد از گذراندن این 3 سال می توانند تقاضای اقامت دائم این کشور را داشته باشند.

متقاضیان می توانند در صورت تایید درخواست آن ها اجازه مار از دولت این کشور را دریافت نمایند و هزینه های زندگی خود را پوشش دهند. اصولاً این روش با توجه به خطر ها و مشکلاتی که دارد پیشنهاد نمی شود افراد می توانند به راحتی با توجه به شرایط خود مهاجرت داشته باشند. متقاضیان عزیز می توانند با دریافت مشاوره از مشاورین و وکلای موسسه حقوقی ملک پور بهترین راه مشاوره را پیش روی خود قرار دهند.

مدارک مورد نیاز ویزای ازدواج:

 • ارائه پاسپورت معتبر
 • ارائه مدارک هویتی
 • ارائه مدارک دال بر ازدواج و ارتباط زناشویی
 • ارائه تمکن مالی

اقامت هلند و اخذ تابعیت از طریق تولد

اقامت هلند از طریق تولد یکی از راه های ورود به این کشور کسب شهروندی این کشور می باشد. در سطح بین المللی سیستم تولد به 2 صورت خاک و خون می باشد و ما برای اطلاع کامل شما عزیزان از این 2 سیستم توضیحاتی مختصر برای شما ارائه داده ایم. کشور هایی از سیستم خاک تابعیت می کنند در صورت تولد طفل در خاک کشورشان اقامت و پاسپورت این کشور را اخذ می نمایند. در جهان 30 کشور از سیستم خاک تابعیت می کنند که از معروف ترین آنها می توان به آمریکا، کانادا، مکزیک، برزیل، آرژانتین و... اشاره کرد.

نکته بسیار مهم که متقاضیان باید توجه داشته باشند در صورت تولد فرزند در این کشور و اخذ پاسپورت طفل پدر و مادر تابعیت و اقامت هلند را دریافت نمی کنند. کشور هلند از دسته کشور هایی می باشد  که از سیستم خون تابعیت می کند افردی که متقاضی اخذ اقامت هلند از طریق تولد می باشند باید دارای والدین هلندی باشند البته می تواند یکی از والدین هم تابعیت این کشور را داشته باشد تا درخواست شما با موافقت روبرو شود.

اقامت هلند از طریق پناهندگی

اقامت هلند از طریق پناهندگی یکی از روش های ورود به این کشور می باشد. روش پناهندگی پروسه ای خطرناک است که به هیچ عنوان از سوی موسسه حقوقی ملک پور تایید نمی باشد و هیچگونه خدماتی جهت این پروسه ارائه نمی شود. افراد که در معرض خطر جانی و مالی در کشور خود می باشند می توانند تقاضای پناهندگی به سایر کشور ها را داشته باشند.

 

با توجه به این که کشور هلند از دسته کشور هایی می باشد که عضو کنوانسیون ژنو و کنوانسیون اروپایی حقوق بشر می باشد افراد زیادی درخواست پناهنده شدن به این کشور را دارند. در ابتدا پناهندگان باید درخواست خود را ارائه دهند بعد از ثبت درخواست آن ها پناهندگان را به اردوگاه منتقل می کنند. در حال حاضر حدود 47.000 پناهده در این کشور حضور دارند.

 

با توجه به این که پناهندگی و اخذ اقامت هلند از این روش امری بسیار خطرناک می باشد پیشنهاد می شود قبل از هرگونه اقدام با مشاوره گرفتن از مشاورین و وکلای موسسه حقوقی ملک پور بهترین راه مهاجرت به هلند را پیش روی خود داشته باشند.

اقامت هلند برای هنرمندان و افراد فوق موفق

اقامت هلند برای افراد موفق نیز امکان پذیر می باشد. افرادی که دارای مدال های ورزشی و حکم هایی با توجه به فعالیت خود می باشند می توانند وارد این کشور شوند اما در حال حاضر کشور هلند ویزای برای افراد موفق ارائه نمی کند متقاضیان اقامت هلند می توانند از روش هایی تحصیل وارد این کشور شوند و از مدارک خود جهت کاریابی استفاده نمایند اصولاً افراد از طریق پذیرش تحصیلی وارد کشور هلند می شوند که ساده ترین راه ورود می باشد و بعد از آن هم از مدارک تحصیلی خود و هم مدارک و عناوین خود جهت کاریابی و سرمایه گذاری اقدام نمایند.

اقامت هلند و هزینه های زندگی در هلند

اقامت هلند و هزینه ی زندگی در هلند برای افراد با توجه به محل زندگی و سبک زندگی شما عزیزان متفاوت می باشد طبق ارقامی که سازمان آماری این کشور نشان داده افرادی که قصد اقامت هلند را دارند باید هزینه ای معادل 1000 تا 1200 یورو در ماه برای امرار و معاش خود در نظر بگیرند.در ادامه لیستی از هزینه های زندگی برای شما عزیزان قرار داده شده است.

ریز هزنه ها

مبلغ به یورو

هزینه اجاره مسکن دانشجویی

300 تا 600 یورو

هزینه چای و قهوه

2 یورو

هزینه یک ساندویچ پنیر

3 یورو

هزینه غذای دانشجویی معمولی

10 یورو

1 کیلو گرم سینه مرغ

3.67 یورو

1 کیلو گرم گوشت قرمز

7.22 یورو

آب معدنی 1.5 لیتری

0.83 یورو

بلیط یک طرفه اتوبوس یا مترو

3 یورو

هزینه ثبت نام باشگاه ورزشی

30 یورو در ماه

هزینه اشتراک ماهانه اینترنت

40 یورو در ماه

هزینه آب برق گاز آپارتمان 85 متری

190 یورو

پنیر تازه ( 1 کیلو گرم)

10.61 یورو

سیب ( 1کیلو گرم)

2.32 یورو

پرتغال ( 1 کیلو گرم)

2.40 یورو

هزینه کرایه تاکسی

3.60 یورو

هزینه آپارتمان 1 خوابه در مرکز شهر

1.056 یورو در ماه

هزینه آپارتمان 3 خوابه در مرکز شهر

1.690 یورو در ماه

هزینه آپارتمان 3خوابه خارج از شهر

1.270 یورو در ماه

متوسط حقوق ماهانه( پس از کسر مالیات)

2.595 یورو در ماه

 

اقامت هلند و اخذ تابعیت هلند

اقامت هلند و اخذ تابعیت این کشور از روش های مختلفی امکان پذیر می باشد. افراد می توانند از پروسه های متفاوتی اقدام نمایند اما با توجه به مواردی که در مقاله برای شما عزیزان بیان شده راحت ترین راه ورود و اخذ اقامت هلند پذیرش تحصیلی این کشور می باشد متقاضیان می توانند می توانند بعد از تحصیل کار کنند اقامت خود را به اقامت کاری این کشور تبدیل نمایند. افراد در صورتی که 5 سال در این کشور کار کنند و مالیات پرداخت نمایند می توانند تقاضای اقامت دائم این کشور را داشته باشند. اصولاً افراد می توانند 1 یا 2 سال بعد از اخذ اقامت دائم در این کشور درخواست تابعیت این کشور را داشته باشند.

مدارک مورد نیاز اخذ تابعیت:

 • ارائه پاسپورت معتبر
 • 2 ارائه مدارک اقامت قانونی (5سال)
 • ارائه مدارک تایید شده زبان رسمی کشور
 • ارائه مدارک قبولی در این آزمون تابعیت
 • ارائه مدارک دال بر سو سابقه از پلیس محلی

سئوالات متداول راجع به مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری

 • پرسش: متداول ترین روش های اخذ اقامت هلند کدامند؟
 • پاسخ: روش های متنوعی برای اخذ اقامت هلند وجود دارد که از جمله رایج ترین آن ها روش های تحصیل، کار و سرمایه گذاری می باشد.

 

 • پرسش: برنامه های مهاجرتی هلند برای اعطای اقامت به افراد موفق چیست؟
 • پاسخ: در حال حاضر کشور هلند، برنامه ای جهت اعطای اقامت خود به افراد موفق ندارد. توصیه می شود متقاضیان از طریق تحصیل، وارد هلند شده و سپس در زمینه کار یا سرمایه گذاری مورد نظر خود مشغول شده و اقامت دائم این کشور را دریافت نمایند.

 

 • پرسش: مدت زمان لازم برای دریافت اقامت دائم هلند چه مقدار است؟
 • پاسخ: به طور معمول با گذشت 5 سال از زندگی و کار در کشور هلند و پرداخت بیمه و مالیات در طول این مدت، می توان اقامت هلند را دریافت کرد.

 

_____________________ اقامت هلند و سخن پایانی _____________________

اقامت هلند و شرایط اقامت این کشور در مقاله بالا مورد بررسی قرار گرفته است. با توجه به این که اقامت هلند متقاضیان زیادی دارد و راه های ورود به این کشور متفاوت می باشد علاقه مندان اخذ اقامت و شهروندی این کشور از طریق تحصیل وارد می شوند و بعد از تحصیل وارد بازار کار این کشور می شوند بعد از 5 سال کار می توانند اقامت دائم این کشور را اخذ نمایند. متقاضیان عزیز می توانند برای اطلاع بیشتر از اقامت هلند و کسب تابعیت این کشور از ویدیو های مربوط به این پروسه و ویدیو راهنمای گام به گام مسیر مهاجرت استفاده نموده متقاضیان عزیز  قبل از هرگونه اقدام جهت اقامت هلند از وکیل مهاجرت هلند و مشاورین و وکلای موسسه حقوقی ملک پور مشاوره دریافت نمایید تا بهتربن روش مهاجرتی را در پیش داشته باشید. متقاضیان اخذ مهاجرت و اقامت هلند می توانید در قسمت انتهایی مقاله، در قسمت دیدگاه نظرات و پرسش ها سوالات خود را بیان نموده و پاسخ خود را در کوتاه ترین زمان ممکن دریابید.

ثبت پرسش
سارا باقری
با سلام و عرض ادب بسیار ممنون از مطالب عالیتون. در خصوص اقامت هلند از طریق تحصیل آیا می شه با گپ تحصیلی ۳-۴ ساله برای مقطع کارشناسی ارشد اقدام کرد؟ اقدام برای چه رشته هایی امکان پذیر هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز سپاسگزاریم از الطافتان برای اینکه بهتر راهنمایی تان کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم. اما بصورت کلی بلی گپ تحصیلی 3 تا 4 ساله گپ مناسبی برای کشور هلند می باشد. اینکه برای چه رشته هایی می توانید اقدام کنید کاملاً بسته به رزومه شخصی شما دارد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
حسن تابنده
سلام ممنون از توضیحات عالیتون در مورد اقامت هلند چندتا سوال دارم. من ۳۳ سال دارم ارشد حسابداری هستم دوست دارم واسه کار به هلند مهاجرت کنم از دانشگاه دولتی هم فارالتحصیل شدم بورسیه را چطوری میتونم اخذ کنم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای دریافت بورسیه تحصیلی باید شرایطی چون؛ نمره زبان قوی، نمرات تحصیلی بالا و از همه مهمتر داشتن سوپروایزر و مقالات علمی معتبر است، اگر این شرایط را داشته باشید و سوپروایزر هم شما را بپذیرد شانس بالایی دارید. موفق باشید.

مشاوره رایگان